Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(MAMICY @ 2008 09 18, 11:27)
mano virtuve

o jau didumas virtuves bigsmile.gif bigsmile.gif ne vienos mamytes svajone turbut wub.gif
Atsakyti
Gražu ir erdvu, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 18, 13:27)
mano virtuve



Kaip erdvu bigsmile.gif Grazi, jauki virtuve thumbup.gif
Atsakyti
Tavo virtuvyte isties labai grazi ir erdvi - tikras seimininkes rojus smile.gif saunuole!
[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivuliau: 18 rugsėjo 2008 - 14:10
[quote=MAMICY,2008 09 18, 12:27]
mano virtuve
user posted image
[

Labukas,tikrai labai grazi,musu labai panaus virtuves isplanavimas ir langas taip pat be virsutiniu spinteliu ir spintos taip pat noriu,jie nepaslaptis kokia tokios virtuvytes kaina?jau cia su viskuo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darnemamyte: 18 rugsėjo 2008 - 14:42
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 18, 12:27)
mano virtuve
user posted image

wub.gif nuostabi
Atsakyti
aciu visoms uz pagyras... man ir paciai patinka... ypac kai bute as turejau mazyyyte virtuvyte, kur viskas buvo sukista, prikista...

QUOTE(darnemamyte @ 2008 09 18, 14:41)
Labukas,tikrai labai grazi,musu labai panaus virtuves isplanavimas ir langas taip pat be virsutiniu spinteliu ir spintos taip pat noriu,jie nepaslaptis kokia tokios virtuvytes kaina?jau cia su viskuo. 4u.gif

paciu baldu kaina ~8-9 t. (mes dar viso ko uzsakinejom pas meistriuka, tai tiksliai kainos nelabai ir zinau)...

dar pasitvirtino sena tiesa, kad stalčiai thumbup.gif
Atsakyti
Eikit sau lotuliukas.gif Neerzinkit su toookiom diiiidelėm virtuvėm wub.gif wub.gif
Reikia namo mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
labai gražu wub.gif

kokie matmenys virtuvės?
primečiau kad didesnioji eilė - maždaug 3,5m,
o trumpesnioji - kokie 2,2?

Kad galėčiau orientuotis pas save smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 09 18, 20:17)
labai gražu  wub.gif

kokie matmenys virtuvės?
primečiau kad didesnioji eilė - maždaug 3,5m,
o trumpesnioji - kokie 2,2?

Kad galėčiau orientuotis pas save smile.gif

kol nebuvo nukirstas kampas, tai buvo ~2,9 m ir ~3,6 m, bet mes nemazai kampo nurezem. ten dabar 90 cm gartraukis, tai galit isivaizduot kiek ten tuscio kampo.

ir jau minusas kai nera virsutiniu spinteliu... neturiu kur suslepti saldainiu, kukuruzu ir pan dalyku... tos pacios virsutines spinteles nelabai pasiekiu, o is stalciu tai mazoji mygom istraukia ir po visus namus isbarsto... tas pats ir su arbata, kava, cukrum, makaronais ir t.t....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 18 rugsėjo 2008 - 20:39
MAMICY, labai grazi ir didele virtuve thumbup.gif
Atsakyti
na mamicy ir virtuve thumbup.gif tikioje virtuveje net betvarke speju nesimato lotuliukas.gif
Atsakyti