Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Bitulka @ 2008 09 17, 10:02)
Manau, kad jei turi laiko, gali kviestis keleta firmu skirtingu metu. Ateis atstovas, ismatuos pasitarsit ko norit, is kokiu medziagu, padarys projekteli ir paskaiciuos kaina, o tada jau beliks issirinkti geriausia varijanta blush2.gif  Pas mus kai atejo is firmos (beje pats direktorius), ismatavo, atsiveze visus medziagu, stalvirsiu pavyzdzius, mes issirinkom, papasakojom kokio komplekto norim. Tada jis po keleto dienu atvaziavo su paruostu projekteliu, pasake kaina, o tada derinom kitokias detales, truputeli papiginom, truputuka kai ka pakeitem ir gavosi  thumbup.gif  man net labai patinka wub.gif  kartais iejus i virtuve pasijuntu, kad ne namie esu huh.gif  hihihi.gif

Jei nepaslaptis kokiam jus mieste ir kokioj firmoj gaminot?mane siaip domina modernios virtuvytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 09 17, 10:51)
Kiaop issirinkti kur gamintis virtuve,nesikviesi gi keliu zmoniu matuoti,o apie kaina nemate virtuves labai jau abstrakciai pasako  doh.gif


Na aš jau siunčiau savo pasidarytą projektą į kelias įmones ir konkrečiai parašiau kokių medžiagų daug maž noriu ir kad man rūpi kaina. Tikrai manau ne pirma tai dariau, nes visi atsakė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 09 17, 10:02)
  kartais iejus i virtuve pasijuntu, kad ne namie esu huh.gif  hihihi.gif


Bitulka- gal nuotraukytę įdėk mums visoms pasidžiaugti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 09 17, 10:44)
Jei nepaslaptis kokiam jus mieste ir kokioj firmoj gaminot?mane siaip domina modernios virtuvytes  wub.gif


Mes Kaune daremes UAB"Kvadrus". Jie daro ir gan modernias, o pas mus paprasta tokia blush2.gif bet palyginus su tuo kas buvo, tai super wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 09 17, 11:26)
Bitulka- gal nuotraukytę įdėk mums visoms pasidžiaugti smile.gif


Kai tik MB baigs plytelem klijuoti sienas (tarp spinteliu) nufotkinsiu ir idesiu ax.gif net gi palyginimui galesiu pora nuotraukyciu pries ir po ikelti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 09 17, 13:18)
Mes Kaune daremes UAB"Kvadrus". Jie daro ir gan modernias, o pas mus paprasta tokia blush2.gif  bet palyginus  su tuo kas buvo, tai super wub.gif

Bitulka, neissisukinek, parodyk savo virtuvyte mirksiukas.gif
Oi, kartu idejom ax.gif
Lauksim nuotraukyciu tada
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balerina: 17 rugsėjo 2008 - 12:35
QUOTE(Bitulka @ 2008 09 17, 11:02)
Manau, kad jei turi laiko, gali kviestis keleta firmu skirtingu metu. Ateis atstovas, ismatuos pasitarsit ko norit, is kokiu medziagu, padarys projekteli ir paskaiciuos kaina, o tada jau beliks issirinkti geriausia varijanta blush2.gif  Pas mus kai atejo is firmos (beje pats direktorius), ismatavo, atsiveze visus medziagu, stalvirsiu pavyzdzius, mes issirinkom, papasakojom kokio komplekto norim. Tada jis po keleto dienu atvaziavo su paruostu projekteliu, pasake kaina, o tada derinom kitokias detales, truputeli papiginom, truputuka kai ka pakeitem ir gavosi  thumbup.gif  man net labai patinka wub.gif  kartais iejus i virtuve pasijuntu, kad ne namie esu huh.gif  hihihi.gif


O kiek kainuoja tokia konsultacija? Kiek ko esame užsakinėję, viską išmatuodavom, parsiveždavom ir montuodavomės patys. Atėjo laikas virtuvei, čia jau truputi sudėtingiau, tai net nežinau nuo ko pradėti. Jeigu į namus išsikvieti firmos atstovą, jis aišku važiuodamas tikisi kažko. Tarkim atvažiavęs pakonsultuoja pataria, mes liekam namie pagalvoti ar iškart rašom sutartį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo --rita: 17 rugsėjo 2008 - 12:29
QUOTE(--rita @ 2008 09 17, 12:28)
O kiek kainuoja tokia konsultacija? Kiek ko esame užsakinėję, viską išmatuodavom, parsiveždavom ir montuodavomės patys. Atėjo laikas virtuvei, čia jau truputi sudėtingiau, tai net nežinau nuo ko pradėti. Jeigu į namus išsikvieti firmos atstovą, jis aišku važiuodamas tikisi kažko. Tarkim atvažiavęs pakonsultuoja pataria, mes liekam namie pagalvoti ar iškart rašom sutartį g.gif


Mums nekainavo nieko unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 09 17, 13:32)
Mums nekainavo nieko unsure.gif  schmoll.gif


Kažkaip nedrąsu man kviestis firmą į namus, gal pirma reikės pasipaišyti norus-svajones ir tada jau per firmas eiti.
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2008 09 17, 12:38)
Kažkaip nedrąsu man kviestis firmą į namus, gal pirma reikės pasipaišyti norus-svajones ir tada jau per firmas eiti.


4u.gif jusus teise rinktis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 09 16, 12:46)
esu ne karta girdejus, kad tikrai kazkam teko laukti tiek ilgai baldu, taciau mums pasiseke, nes virtuvinis buvo pristatytas per menesi ir kokybe nesiskundziu smile.gif

Tikrai šitie Jūsų prirodyti meistrai labai kokybiškai ir greitai dirba,esu labai patenkinta jų darbu,neskaitant kelių smulkmenų,bet gal tai ir dėl sienų,nes juk baldais sienų neištiesinsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 09 17, 15:06)
Tikrai šitie Jūsų prirodyti meistrai labai kokybiškai ir greitai dirba,esu labai patenkinta jų darbu,neskaitant kelių smulkmenų,bet gal tai ir dėl sienų,nes juk baldais sienų neištiesinsi  ax.gif

dziugu, kad nenuvyle jusu smile.gif beje nepamenu ar buvot parodziusi savo virtuve ar ne ax.gif
Atsakyti
mano virtuve
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti