Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(ABocius @ 2008 09 12, 15:24)
na nezunau visu niuansu jusu virtuves, bet is principo variantas imanomas. aukscius tai jusu baldininkas tai teisingai susake, bet toliau arba nelabai moka ismastyt arba tai daryti tingi.
na idesiu tokia ideja, cia iki isbaigto dizaino ir isbaigtu techniniu sprendimu dar toloka. o kadangi nezinau visu detaliu tai sprendimas gali buti netinkamas.
user posted image

Papildyta:

nu kad visikai jokiu problemu tai tikrai netiesa. cia kazkas panasau, jei reikia vasariniu batu, o turi tik zieminius, tai is zieminiu jokiu problemu padaryt vasarinius. na tas gartraukis gi neistraukiamas ir jei darai spinteles, tai jos gylis gaunasi nenormaliai didelis, daug didesnis nei paprastos pakabinamos spinteles. na sakyciau toki gartrauki montuoti tikrai nesuper atrodytu.
Papildyta:

cia indaplove paciame gale, sialia spinteles kriauklei, na kriaukles neuzdejau, atsiprasau.
na visgi truputi abejoju, kad pas jus arkaite bus dujine, labai retas kad orkaite butu dujine, bet kad ir dujine, slanga nuvesti problemu nebutu.
Papildyta:

na siaip teisybe jis imontuojamas, galiu save pavadint atsilikeliu, bet as siek tiek netoki imontavima turejau omeny, turejau omeny, kad gartraukis matytusi minimaliai, tik juostele. o sis daugeliu atveju prie virtuves dizaino nelabai tikru, jis panasesnis savo isvaizda i tuos kurie montuojasi po spintele, nei i spintele.
Papildyta:

ten po mikrobange saldytuvas?



Ne,tik spintele,su tokiu saldytuviuku nesusigyvenciau biggrin.gif nors draugas mazdaug tokio dydzio saldutyva ir sudejo i 2 metru virtuve(ten irindaplove, ir kriaukle, ir orkaite-viska sukiso) tai vietos minimum -nepatogu,niekad negali prispirkti daug ir viska sutalpinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 14, 16:32)
Bus tarpe tarp didžiosios ir mažosios kriauklės....šiaip tai patogiau gal būtų, kad mažoji kriauklės dalis būtų prie darbastalio.. tada iš karto dedu daržoves iš jos ant darbastalio... bet tokiu atveju į didžiąją kriauklę kranas gaunasi iš dešinės....
žodžiu, susiradau problemą.... doh.gif  4u.gif  nebežinau, kaip čia man geriau....

Man atrodo, kad patogiau didžioji kriauklė prie darbastalio ir maišytuvas iš dešinės. Ne tik kranas iš patogesnės pusės, bet ir šiaip erdviau jausis prie kriauklės, kai ji ne prie pat šaldytuvo. O daržoves pernešti ant darbastalio nebus sunku. Aš turiu dvigubą kriauklę su vienodo dydžio kriauklėmis. Iš kairės - siena, iš dešinės - darbastalis. Tai visą laiką plaunu dešinėje, tik jei jau ten daug ko prikrauta, tada kairėje. Man kairėje nelabai nepatogu.
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 09 14, 21:46)
Ne,tik spintele,su tokiu saldytuviuku nesusigyvenciau biggrin.gif nors draugas mazdaug tokio dydzio saldutyva ir  sudejo i 2 metru virtuve(ten irindaplove, ir kriaukle, ir orkaite-viska sukiso) tai vietos minimum -nepatogu,niekad negali prispirkti daug ir viska sutalpinti  doh.gif

o taimko tada ta spintele kazkur per 10cm aukstesne nei salia esancios, kas cioa per sprendimas, kokios cia povandenines sroves kuriu niekaip nesuprantu? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 09 14, 23:21)
Man atrodo, kad patogiau didžioji kriauklė prie darbastalio ir maišytuvas iš dešinės.

Pripainiojau - norėjau pasakyti, kad maišytuvas iš kairės blush2.gif.
Atsakyti
QUOTE(laperik @ 2008 09 11, 09:24)
mano anga irgi toli, bet meistrai labai gerai tai isprende. nufotkinsiu vakare ir ryt imesiu nuotrauka. mes ir galvojom filtrus, tik deja ju mum tikrai nepatare det. 4u.gif

o kas cia zadejo imesti nuotraukas del garu surinkejo ir jo isejimo angos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 09 15, 00:49)
Pripainiojau - norėjau pasakyti, kad maišytuvas iš kairės blush2.gif.


Man irgi patogiau, kai maišytuvas iš kairės pusės, tačiau patogiau, kai mažoji kriauklės dalis prie darbastalio... nes tada nuplautas daržoves iš karto galima dėti ant darbastalio.... Tokiu atveju didžioji kriauklės dalis yra prie šaldytuvo (ten ir feirius susidėti galima)... gaunasi, kad jie toliau nuo daržovių ir pan...
tačiau visa esmė, kad į stalviršį taip įdėjus kraiuklę, skylė kranui išmušti yra didžiajai kriauklei iš dešinės..... man taip nelabai patogu, tačiau pagalvojau, kad daug vis tiek neplausiu, nes yra indaplovė.... o dėl daržovių pjaustymo ir higieniškumo patogiau bus mažoji prie darbastalio..... 4u.gif smile.gif
Ir ačiū už nuomones.... smile.gif
Papildyta:
user posted image

Papildyta:
Va taip tada atrodys... didžioji prie šaldytuvo, o mažoji prie darbastalio....

Dar turiu vieną klausimėlį... turim Franke firmos maisto smulkintuvą... prie kurios )didžiosios ar mažosios kraiuklės) jį tvirtinti....? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=ABocius,2008 09 13, 15:52]
tai galima spinteles pavardint eiles tvarka nurodant plocius ir bus viska aisku, na ir nupasakot kaip ten kampuose
Papildyta:

Na tai pabandysiu as dabar nupasakoti,o paskui meginsiu buto plana ikelti jei iseis,na zodziu taip,vienos musu sienos kur bus tik apatines spinteles plotis 3metrai,tai ten pagal isdestyma bus stalciai 80cm plocio kazkur keli jie mus nuo stalvirsio iki zemes nezinau,siaip stalvirsis \bus kazkur 88cm aukstyje,nes as nedidelio ugio,taiva stalciai nuo sienos du i ploti po 80 cm,paskui indaplove integruota ir uz jos jau kampas tai kampine spintele kazkaip nezinau kas ten kaip,paskui uzsisuka stalvirsis na kaip L raide kaip cia pavadinus,ten isdestymas toks,130 jei ziurint jau nuo sienos pradzio apatines spinteles ir viena tokia kaip buna su stiklu virsuj,paskui uz 13o prasideda spinta ten virsuj bakas kabo duju,apacioj bus orkaite integuota na ne visai apacioj,pakelta ji bus,kaip dabar daroma ir salai integruojamas saldytuvas,ta spinta 220 aukscio gausis,nes bakas aukstai plotis jos kazkur 120,paskui vel eina stalviris su apatine spintele ir uzsisuka jis kaip U raide jau paskui,na kad uztvertu virtuve ir ten kaip stalas gaunasi,su paaukstejimu barui,stalo-baro plotis irgi kazkur 145cm.
Va tokia mano virtuve toks isdestymas jos,tik as noriu daugiua stalciu tai man paskauiciavo kazkur 7 juos tai butu blum mechanizmai jiems ir jie kainuoja po 160 kiekvienas.
Na,o uz medziagas ir stalvirsi mano virtuvei paskaiciavo 5000,stalciai tie jau atskirai/medziagos vokiskos ir vidus spinteliu cekiskos.
Atsakyti
4u.gif ten Abociui tiek prirasiau,ir norejau paklausti,gal ir pats gaminate baldus?jie taip kokiame mieste?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darnemamyte: 15 rugsėjo 2008 - 12:03
QUOTE(darnemamyte @ 2008 09 15, 11:52)

Na tai pabandysiu as dabar nupasakoti,o paskui meginsiu buto plana ikelti jei iseis,na zodziu taip,vienos musu sienos kur bus tik apatines spinteles plotis 3metrai,tai ten pagal isdestyma bus stalciai 80cm plocio kazkur keli jie mus nuo stalvirsio iki zemes nezinau,siaip stalvirsis \bus kazkur 88cm aukstyje,nes as nedidelio ugio,taiva stalciai nuo sienos du i ploti po 80 cm,paskui indaplove integruota ir uz jos jau kampas tai kampine spintele kazkaip nezinau kas ten kaip,paskui uzsisuka stalvirsis na kaip L raide kaip cia pavadinus,ten isdestymas toks,130 jei ziurint jau nuo sienos pradzio apatines spinteles ir viena tokia kaip buna su stiklu virsuj,paskui uz 13o prasideda spinta ten virsuj bakas kabo duju,apacioj bus orkaite integuota na ne visai apacioj,pakelta ji bus,kaip dabar daroma ir salai integruojamas saldytuvas,ta spinta 220 aukscio gausis,nes bakas aukstai plotis jos kazkur 120,paskui vel eina stalviris su apatine spintele ir uzsisuka jis kaip U raide jau paskui,na kad uztvertu virtuve ir ten kaip stalas gaunasi,su paaukstejimu barui,stalo-baro plotis irgi kazkur 145cm.
Va tokia mano virtuve toks isdestymas jos,tik as noriu daugiua stalciu tai man paskauiciavo kazkur 7 juos tai butu blum mechanizmai jiems ir jie kainuoja po 160 kiekvienas.
Na,o uz medziagas ir stalvirsi mano virtuvei paskaiciavo 5000,stalciai tie jau atskirai/medziagos vokiskos ir vidus spinteliu cekiskos.

neviska idealiai supratau, nezinau kur kriaukle, ir nezinau kaip ten tas baras, na ir pakabinama spintele tiklsiai kokia neaisku. tai pabraiziau varianta, kas negerai sakykit. ir stalciu cia pridejau perdaug, tiesiog nezinau kur kiek ju turi buti.
user posted image
pagal mano apytiklius paskaiciavimus medziagos su visus stalvirsiu iseina apie 3000, o visa kita truputi virs 2000, tai isvisko medziagoms truputi virs 5000 iseitu, na maximum 5500. taigi daug kas daro taip, jog pasiskaiciuoja medziagas ir uzdarba dar tiek pat papraso, dabar iseitu, kad uz darba is jusu praso 5500, o sako, kad 3000, truputeli nesazininga. kai baldai paprasti, tai taip skaiciuojant gera kaina iseina, bet jei susideda blum stalciai, tai gaunasi daugokai, nes pvz. stalcius kainuoja 160, tai uz ji jau ideta papraso 320, daugoka sakyciau, nes daugiau 200 nelabai protinga butu prasyti.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 09 15, 00:38)
o taimko tada ta spintele kazkur per 10cm aukstesne nei salia esancios, kas cioa per sprendimas, kokios cia povandenines sroves kuriu niekaip nesuprantu? g.gif  ax.gif

viskas apgalvota, ten kombainas virtuves su fritiurine sutalpintas biggrin.gif tik neapgalvota mikrobangei gavosi, norejome siek tiek kitko, bet jau tiek to, visos erdves isnaudojamos
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 09 15, 18:39)
viskas apgalvota, ten kombainas virtuves su fritiurine sutalpintas biggrin.gif tik neapgalvota mikrobangei gavosi, norejome siek tiek kitko, bet jau tiek to, visos erdves isnaudojamos

o jei kombainas su fritiurine sugeres pfu pfu pfu, bar bar bar (i medi)... tai "ablomas" bus kad ausktesne spintele. hm... keista, kad ten nesutilpo kombainas ir fritiurine, bet ka as cia kalbu, nei as zinau nei ka, kaip ten pas jus yra fool.gif
Atsakyti
Sveikos.
visos besidomincios ir ieskancios patarimu.
Zinot, nemokami patarimai buna tik pelekautuse. Galiu pasakyti ABociaus patarimu kaina, visa savo laisva ir nelaisva laika jis skiria SM, jam tai yra kaip ir lyga pasidariusi. Isivaizduokit kad ir Jusu vyrai taip sedetu ir rasynetu cia kai zmonoms yra noras pabuti su jais arba jie tiesiog gyvybiskai reikalingi savo seimaj. Todel kreipiuosi i Jus prasydama daugiau neklausti ABociaus o jo komentarus ignoruoti. Nes zmogui SM liga. Aciu
Atsakyti