Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Sveikos merginos! As noreciau is savo virtuves naudotojos ( smile.gif )patirties parekomenduoti negaileti pinigu dureliu ir stalciu mechanizmams. Mes norejome kuo pigesnes virtuves ir susidejome paprastus, o dabar taip gailimes, nes jau taip pabodo tas dureliu ir stalciu trankymas, net ir tie lipdukai nepadeda verysad.gif doh.gif

Labiausiai tai turbut dziaugiuosi del indaploves ir nemazos kriaukles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 09 13, 12:09)
Sveiki.norim įsirengti virtuvės baldų komplektą.Virtuvė maža, standartinė blokinių namų apie šešis kvadratus.  Noriu daryti kampinių spintelių variantą.palei vieną sieną bus 6o cm. ploėio spnintelėsir ilgis 2metrai,joje turėtų sutilpti dujinė virykle , ir indaplovė 6o cm. pločio  o palei kitą sieną -45 cm pločio spintelės. Ten kur susieina kampas projektuotojas mums primygtinai sako, kad kriauklė negali stovėti tame kampe, nes bus sunku plauti indus, nes remsimės su galva į viršutinę kampinę spintelę. Ar tai tiesa? jis siūlo kad kampinės spintelės susikirstu stačiu kampu-tiek viršutinės tiek apatinės apatinės spintelės. Aš visada norėjau kampinių spintelių, bet kad jos susieitų "skersiniu kampu". Niu iš tikro ABociau laukiu jūsu patarimų blush2.gif biggrin.gif 
Aė va norėčiau tokio kampo smile.gif čia tik pavyzdys
http://www.skelbiu.l...s/5/2189805.jpg

bet man siūlo daryti tokį kampa
http://www.skelbiu.l.../60/2241960.jpg

iš tikro laukiu patarimu...ir pasiūlumų kkie kampai dabar madingesni.... mirksiukas.gif

kampai madingi ir tokie, ir kitokie, tik nevisi savo dizainu tinka prie bendro virtuves vaizdo. pvz modernaus stiliaus virtuvei niekad nesiulysiu tokio kampo kaip jums patinka.
dabar apie jusu situacija. pas jus tragiskai mazai vietos, o ta kampinė spintele jums uzims papildomus 30cm vietos. na kaip suprantu ji pas jus bus 90x75cm dydzio. o tao beveik puse jusu virtuves, kai dar virtuveje ir indaplove bus. na super patogios kriaukles jums labai ir nereiks, juk indu kriaukleje plausite mazai. todel visgi patarciau pasirinkiti visgi pasirinkiti statu kampa. del to kad virsutines spintes maisis darbui tai cia jos gali maisyti ne todel kad kriaukle kampuneje spinteleje, o tai, kad prie vienos sienis apatines spinteles pas jus 45cm gylio. kadangi virsutines spinteles 30-32cm gylio, tai skirtumas lieka tik 13-15cm. o rekomenduomamas apie 30cm, todel dirbant ant 45cm spinteliu virsutines siek tiek gali maisyti. na o "nukirsto" kampo virsutines ir apatines spinteles skirtumas apskritai buna apie 42cm, o jusu atveju (del to kad vienas spinteles sonas ne 60, o 45 cm) apie 31cm, tai kad del to nera ko baimintis, tiesiog jusu projektuotojas ne i viska nuodugniai atsizvelge, padare siokia tokia logine klaida, bet cia nera tokia klaida, del kurios reiktu "ant kryziaus" ji kabint. o siaip manau jis jums patare gerai, kad daryti statu kampa.
na cia daug skaiciu prirasiau, nezinau ar bus viskas suprantama.

Papildyta:
QUOTE(Irmia @ 2008 09 13, 23:59)
Sveikos merginos! As noreciau is savo virtuves naudotojos ( smile.gif  )patirties parekomenduoti negaileti pinigu dureliu ir stalciu mechanizmams. Mes norejome kuo pigesnes virtuves ir susidejome paprastus, o dabar taip gailimes, nes jau taip pabodo tas dureliu ir stalciu  trankymas, net ir tie lipdukai nepadeda  verysad.gif  doh.gif

Labiausiai tai turbut dziaugiuosi del indaploves ir nemazos kriaukles  thumbup.gif

i dureles dar ne velu ideti svelnaus uzsidarymo mechanizma, jei ka. beja jis tikrai nera brangus, vienoms durelems 3-10Lt, priklausomai nuo komplektacijos ir kokybes.
Papildyta:
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 13, 23:15)
Labas vakaras,

reikia patarimo dėl krano pusės prie kriauklės... 4u.gif  Nusipirkau Balnco kr 4u.gif kriauklę iš 2 dalių (didesnės ir mažesnės). Meitrai jau pardėjo momnhtuoti ir paklausė, kurie puse įdėti..... nuo to priklauso, iš kurios pusės bus kranas... 4u.gif

Nežinau, ar aiškiai išsireiškiau, bet man lyg ir patogiau, kai kranas yra kairėje pusėje... tokie atveju, mažoji kriauklės dalis bus prie šaldytuvo, o didžioji - prie didžiojo darbastalio.... vyras sako, kad nepatogu, bet jei kranas bus iš dešinės - kažin.....
žodžiu, visai susipainiojau.... lauksiu patarimų.... 4u.gif  smile.gif

pasimodeliuok kaip ka plausi, indus, darzoves ir panasiai, tada zinosi. dar nepamirsk, kad kairiarankiams ir desiniarankiams yra skirtumas. man kartais buna, kad kazka darau spciailiai atvirksciai nei reiktu, kadangi seimininke kaireranke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 13 rugsėjo 2008 - 23:39
Aš noriu paklausti, ar būtinas apšvietimas po pakabinamomis spintelėmis virš darbastalio?Jei taip, kaip jį įmontuoti, ar į baldus ar tiesiai į sieną po spintele? Ir kaip su įjungimu: rozete ar jungtukas? g.gif
Atsakyti
ABociau- dėkui atsakymą ax.gif , padėjot apsisprėsti daryti statų kampą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 09 14, 08:41)
Aš noriu paklausti, ar būtinas apšvietimas po pakabinamomis spintelėmis virš darbastalio?Jei taip, kaip jį įmontuoti, ar į baldus ar tiesiai į sieną po spintele? Ir kaip su įjungimu: rozete ar jungtukas?  g.gif

pas spintelem, mano poziuriu, apsvietimas nera butinas, kai patalpa gerai apsviesta, bet tikrai nepamaiso. kartais gana jauku buna dirbt kai net sviesos nereikia degti visame kambaryje, o tik po spintelems. nas jei jums atrodo kad naudosite ta apsvietima po spintelemis, tai manau darykite.
na o sprendimu, kaip ji padaryti yra paciu ivairiausiu ir manau visi jie yra tinkami.
o jungikli pasidaryti verta ir ji pasidaryti patogioje vietoje. kai kas naudoja rozete o lempas jungineja prie lempu esanciu jungikliu, bet sis variantas nera patogus.
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 09 14, 08:41)
Aš noriu paklausti, ar būtinas apšvietimas po pakabinamomis spintelėmis virš darbastalio?Jei taip, kaip jį įmontuoti, ar į baldus ar tiesiai į sieną po spintele? Ir kaip su įjungimu: rozete ar jungtukas?  g.gif


mes nedėjom smile.gif jeigu būna tamsu - įsijungiu gartraukio lemputes ax.gif man užtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 09 13, 13:02)
Gaila nemoku planlio savo virtuves ikelti tada aiskiau butu  blush2.gif  unsure.gif  verysad.gif

galu padaryti taip ieik i sia nuoroda http://keep4u.ru/ tada i keli sau reikiama foto tada nukopini 3 raudonai pazymeta nuoroda i cia ir vsio smile.gif ir mes viska matom smile.gif

Ramunele* man tai siulomas variantas thumbup.gif wub.gif na tas antras smile.gif
Atsakyti
Noreciau uzduoti klausima ABociuu ax.gif Ar galima pakeisti pakelimo mechanizma jau esamoj spintelej? Turiu omeny viena pakelima mechanizma pakeisti i dujini ? Tas kuris yra, jau sugedo doh.gif Dureles matinio stiklo su aliumio remeliais.
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 09 13, 22:47)
Aš dėčiau didžiają kriauklės dalį prie darbastalio pusės. Žiek kokius lėkštes, lenteles sumesi, o kranas..pvz manasis kranas yra iš dešinės pusės..man patogu...o ar tavo krnas nebus per vidurį ties dižiąją ir mažąja kriaukle?


Bus tarpe tarp didžiosios ir mažosios kriauklės....šiaip tai patogiau gal būtų, kad mažoji kriauklės dalis būtų prie darbastalio.. tada iš karto dedu daržoves iš jos ant darbastalio... bet tokiu atveju į didžiąją kriauklę kranas gaunasi iš dešinės....
žodžiu, susiradau problemą.... doh.gif 4u.gif nebežinau, kaip čia man geriau....
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 09 14, 16:04)
Noreciau uzduoti klausima ABociuu ax.gif Ar galima pakeisti pakelimo mechanizma jau esamoj spintelej? Turiu omeny viena pakelima mechanizma pakeisti i dujini ? Tas kuris yra, jau sugedo doh.gif Dureles matinio stiklo su aliumio remeliais.

galima be problemu, prireiks dar grazto, kad isgrezt aliumynyje skyle medvarsciui. tik nezinau kiek ten tu mechanizmu derelese is vis turite, jei 2, tai ziurint kokie ten tie mechanizmai, gali tekt pakeist abu mechanizmus, nors ir siaip dujiniai geriausia kai dureles buna du.
Papildyta:
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 14, 16:32)
Bus tarpe tarp didžiosios ir mažosios kriauklės....šiaip tai patogiau gal būtų, kad mažoji kriauklės dalis būtų prie darbastalio.. tada iš karto dedu daržoves iš jos ant darbastalio... bet tokiu atveju į didžiąją kriauklę kranas gaunasi iš dešinės....
žodžiu, susiradau problemą.... doh.gif  4u.gif  nebežinau, kaip čia man geriau....

tada patarciau mest burtu kuri dalis bus kur mirksiukas.gif nes cia tikrai nera gyvybės ir mirties klausimas.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 09 14, 11:34)
pas spintelem, mano poziuriu, apsvietimas nera butinas, kai patalpa gerai apsviesta, bet tikrai nepamaiso. kartais gana jauku buna dirbt kai net sviesos nereikia degti visame kambaryje, o tik po spintelems. nas jei jums atrodo kad naudosite ta apsvietima po spintelemis, tai manau darykite.
na o sprendimu, kaip ji padaryti yra paciu ivairiausiu ir manau visi jie yra tinkami.
o jungikli pasidaryti verta ir ji pasidaryti patogioje vietoje. kai kas naudoja rozete o lempas jungineja prie lempu esanciu jungikliu, bet sis variantas nera patogus.

Dkoju už atsakymą. Jaučiu tas apšvietimas nepamaišytų, bet kadangi mes virtuvėje viską bandysime darytis patys, tai galvojam, ar iš to apšvietimo bus daugiau naudos nei bėdos padarant g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 09 14, 08:41)
Aš noriu paklausti, ar būtinas apšvietimas po pakabinamomis spintelėmis virš darbastalio?Jei taip, kaip jį įmontuoti, ar į baldus ar tiesiai į sieną po spintele? Ir kaip su įjungimu: rozete ar jungtukas?  g.gif


Manau kad būtinas dalykas -
esant tik pagrindiniam apšvietimui, nuo pakabinamų spintučių krenta šešėlis, ir nuo žmogaus krenta šešėlis (nes pagrindinio apšvietimo šaltinis kaip taisyklė būna už nugaros). Anksčiau mano virtuvėje nebuvo - ir labai labai pasigedau. Dabar turiu, naudoju kiekvieną kartą gaminant. Ir sekančioje virtuvėje turiu numačiusi.
Dabar yra įmontuota į spintučių apačią - visai patogu. Įsijungia jungtuku.
Atsakyti