Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

rihANNA 4u.gif Skoninga ir grazi virtuve 4u.gif Jau jei kalbame apie plyteles, gal isduosi paslapti kur savo plyteles pirkote? Labai grazios thumbup.gif ( Tarp stalvirsio ir spinteliu) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 09 12, 00:58)
rihANNA 4u.gif Skoninga ir grazi virtuve 4u.gif Jau jei kalbame apie plyteles, gal isduosi paslapti kur savo plyteles pirkote? Labai grazios thumbup.gif ( Tarp stalvirsio ir spinteliu) ax.gif

Aciu wink.gif
Plytetes yra ispaniskos, pirkom Irise, taciua maciau kad ir Ermitaze yra smile.gif
tiesa, sakyciau nuotraukuose neatspindejo ju tikrs spalva, ji gan ryski, citrinine smile
Papildyta:
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 09 12, 00:58)
rihANNA 4u.gif Skoninga ir grazi virtuve 4u.gif Jau jei kalbame apie plyteles, gal isduosi paslapti kur savo plyteles pirkote? Labai grazios thumbup.gif ( Tarp stalvirsio ir spinteliu) ax.gif

Aciu wink.gif
Plytetes yra ispaniskos, pirkom Irise, taciua maciau kad ir Ermitaze yra smile.gif
tiesa, sakyciau nuotraukuose neatspindejo ju tikrs spalva, ji gan ryski, citrinine smile
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 09 11, 16:24)
kodel? mes klijavom susideje baldus, ir dabar tik taip darytume.

Mes irgi klijavom susidėję baldus. Nieko pajustyti nereikėjo.
Atsakyti
Labas.
Labai prasau pagalbos ax.gif norim patys isimontuoti indaplove, turim 45 cm visiskai imontuojama, gal kartais atsiras merginu, kurios vyrai patys montavosi, arba nors mate kaip tai daro ax.gif ji bus tarp spinteliu, ar reikia visiskai priglausti prie sonu spinteles, ar reikia palikti tarpeli, beje kokios dureles turetu detis ar tokio pat plocio t.y. 45 cm ar platesnes. suprantu kad gal kam nors bus keisti mano klausimai, bet kad niekur nera galimybiu paziureti kaip atrodo imontuota indaplove blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.
Turiu daug klausimeliu,gal i koki padesit atsakyti.mano kompas darbe laaabai letas tai nieko as nudirbti su juo negaliu tai projektelio neturiu.pabandysiu vaizdziai nupasakoti,namuose noriu ir baro ir valgomojo stalo tai nusprendziau daryti du viename 4u.gif na ta prasme eina stalvirsis jis uzsisuka jau kad skirtu virtuve nuo svetaines ir uzsisukime padaryti stala o is jo,kad isaukstetu kaip baras,na tai is svetaines atrodytu kaip baras ir prie jo butu baro kedes,o is virtuves zonos kaip stalas su paprastom kedem,bet baldininkas man paaiskino,kad auksciai nesutampa,na stalvirsio ausktis 86-90 cia nuo seimininkes ugio paskui derina,valgomojo stalo ausktis tik kokie 72cm o baras dar ausjktesnis ir kaip su visu tuo suzaisti,kad butu grazu g.gif doh.gif
ar jau mest is galvos ta minti ir pasilikt tik prie baro arba valgomojo stalo unsure.gif pasimetus as,nezinau ar supratot minti,bet gal pas ka panasus variantas ar koki pavyzduka imestumet 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 11, 17:16)
Aš dar ką tik pasiskambinau baldininkams, kurie dės baldus, tai sakė, kad geriausiai plyteles dėti po to, kai baldai bus sudėti... tai paaiškino tuo, kad, jei dabar sudėtume plyteles, tai tas spinteles, kurios dėtųsi ant plytelių, reikėtų atitraukti nuo sienos... o jas atitraukus, reikės ir visą eilę spintelių atitraukti ir sudėtingiau prie sienos tvirtinti... nežinau, ar aiškiai paaiškinau... bet man taip sakė.... 4u.gif  smile.gif

Man keli baldininkai ir keli apdailininkai sakė, kad po geriau, mažiau problemų mirksiukas.gif Bet jei sienos ir grindys idealiai lygios gal nieko jei ir prieš. Bet aš plytelių atsisakiau, dėjau plokštę ant sienos. labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2008 09 11, 23:08)
Mano kolegu net keletas virtuve daresi patys, t.y. susibraize patys susiprojektavo isipjove plokstes ir susimontavo. Ar kas nors taip daret? sake ir pigu ir gerai. Gal ir gerai, bet klausimas ar kokybiska? ir ar tikrai taip jau paprasta.

mes pries 7metus taip bute darem. Patys susiprojektavom virtuvini, vyras nubraize pagal visus ismatavimus ir davem meistram. Paskui parsivezem kalna ispjautu ploksciu ir vyras su draugeliu montavo-rinko. Del pigumo tai nepasakyciau kad pigiau gavosi. Taciau reikia jau labai viska tiksliai patiems paskaiciuoti, nes jei neatitiks ismatavimai, nrtilps virtuveje -tai jau kaltinsit tik save, ir nieks tada jau jums nieko nekompensuos.
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 09 11, 23:13)
Na mano virtuveje buvo daroma taip, ir nebuvo jokiu keblumu, kabinant spinteles ar pan. Be to mano mama remontais visa gyvenima uzsiima ir yra tik uz tai, kad plyetels butu klijuojamos iki baldu montavimo, juk prisideda papildomi darbai- pjaustytmas, neatitikimai, beto gali pagadinti jau imontuotus baldus... smile.gif
Na sakau, kaip dare ir daro pas mane, ir netgi atvirai pasakius, pirma karta gridziu, kad klijuoto PO smile.gif



tai kaip tik - susidedi virtuvini, sulygiuoji visas spinteles, o tada jau plytelems net matuot beveik nieko nebereikia, klijuoji pagal baldus. o kai pries - tai atsakomybe tiksliai suklijuot, kad paskui nebutu kreivu liniju, ar taip, kad kelis mm reikia kisti po spintele. del susibraizymo, tai cia visiskas niekas, ir pries virtuvini pastatant reikia atsargiai klijuot, o jei imsi, ir aplink sienu dazus apibraizysi lotuliukas.gif

mes patys klijavomes, nes anksciau vyras-uosvis - abu plyteliu klojejais dirbo, zino ta amata, tai minties nebuvo pries daryt. cia ziuriu labiau nuostata labiau, nei taisykle rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kam bus naudinga patirtis.

Jei pirksit į valgomąjį natūralaus medžio stalą, imkit ne lakuotą, o alyvuotą. Daug lengviau prižiūrėti. Ant lakuoto jei pvz. vaikas surašinės ar šiaip bus kokių įbrėžimų, norėsit nuvalyti - sunkiai gausis, greičiausiai kartu ir lakas nueis, perlakuoti visą stalą sudėtingą. Alyvuotame su šiurkščia kempinėle patrinu, paskui tą vietą alyva užtepu ir viskas, vėl kaip nauja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lilan @ 2008 09 12, 09:56)
Labas.
Labai prasau pagalbos  ax.gif  norim patys isimontuoti indaplove, turim 45 cm visiskai imontuojama, gal kartais atsiras merginu, kurios vyrai patys montavosi, arba nors mate kaip tai daro  ax.gif ji bus tarp spinteliu, ar reikia visiskai priglausti prie sonu spinteles, ar reikia palikti tarpeli, beje kokios dureles turetu detis ar tokio pat plocio t.y. 45 cm ar platesnes. suprantu kad gal kam nors bus keisti mano klausimai, bet kad niekur nera galimybiu paziureti kaip atrodo imontuota indaplove  blush2.gif

na as nemergina ir netgi nemoteris, ir esu normalios pakraipos, todel vyro taip pat neturiu. bet gal nesupyksit, kad pasistengsiu padet.
indaploviai tiesiog reikia duot lygiai 45cm vietos ir tiek, aisku siek tiek ten laisvumo buna, bet nedaug. dureles turi buti tokio dydzio, kaip 45cm spinteles, dazniausia daroma 446mm plocio, na ir aukstis zinoma toks pat, dazniausia daroma 714mm. jei sumanytumet pjautis dureles is plokste kokioje firmoje ir briaunas laminuoti storu PVC, tai pjautis reikia durelems 710x442 dureles ir laminuoti is visu pusiu. na aukstis aisku netoks bus, jei indaploves valdymo pultas nepasleptas, bet matosi is fasado buses, tada reikia ziuret indfaploves montavimo schema, ji buna indaploves instrukcijoje, arba tos firmos prekiu kataloge. na nezinau, dar ten apacioje turi eiti baldinis plintusas, tai kaip ten pas jus ar jis bus ar ne nezinau, tai nezinau kaip patart su tuo plintusu.
padaryti aisku gali vyras, zinoma jei rankos is teisingos vietos auga ir vietoj galvos ne kopustas.
dar gali iskilti problemele, buna kaikuriems modeliams, kad standartiskai atidarant indaploves dureles jos kliuna apacioje uz baldinio plintuso, tai tada gali tekti virtuves spinteleiu kojeles toliau nuo priekio, kad plintusas butu toliau ir netrukdytu atidaryti dureles.

Papildyta:
QUOTE(mamutas @ 2008 09 12, 13:11)
Gal kam bus naudinga patirtis.

Jei pirksit į valgomąjį natūralaus medžio stalą, imkit ne lakuotą, o alyvuotą. Daug lengviau prižiūrėti. Ant lakuoto jei pvz. vaikas surašinės ar šiaip bus kokių įbrėžimų, norėsit nuvalyti - sunkiai gausis, greičiausiai kartu ir lakas nueis, perlakuoti visą stalą sudėtingą. Alyvuotame su šiurkščia kempinėle patrinu, paskui tą vietą alyva užtepu ir viskas, vėl kaip nauja. thumbup.gif

na jei vaikai pripaisis su kokiais flamasteriais lakuota tai dar dar, bet jei alyvuota, tai flamasteris isigers i medi ir tada problemos dideles, be to jusu stalas turput naturalios medzio spalvos, nedazytas. na o siaip nelakuotas stalas tiesiog malonesnis, malaniau prie gryno medzio prisiliesti (na cia tiems kurie dar neisisuke i plasmasines visuomenes liuna).
Atsakyti
VVVVAAALLLIIIOOOOO yahoo.gif yahoo.gif tease.gif pas mane jau virtuves baldus montuoja thumbup.gif sokiai.gif assa.gif
pagaliau gyvenimas mano sugriz i vezias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 09 12, 10:27)
Sveikos.
Turiu daug klausimeliu,gal i koki padesit atsakyti.mano kompas darbe laaabai letas tai nieko as nudirbti su juo negaliu tai projektelio neturiu.pabandysiu vaizdziai nupasakoti,namuose noriu ir baro ir valgomojo stalo tai nusprendziau daryti du viename  4u.gif  na ta prasme eina stalvirsis jis uzsisuka jau kad skirtu virtuve nuo svetaines ir uzsisukime padaryti stala o is jo,kad isaukstetu kaip baras,na tai is svetaines atrodytu kaip baras ir prie jo butu baro kedes,o is virtuves zonos kaip stalas su paprastom kedem,bet baldininkas man paaiskino,kad auksciai nesutampa,na stalvirsio ausktis 86-90 cia nuo seimininkes ugio paskui derina,valgomojo stalo ausktis tik kokie 72cm o baras dar ausjktesnis ir kaip su visu tuo suzaisti,kad butu grazu  g.gif  doh.gif
ar jau mest is galvos ta minti ir pasilikt tik prie baro arba valgomojo stalo  unsure.gif  pasimetus as,nezinau ar supratot minti,bet gal pas ka panasus variantas ar koki pavyzduka imestumet  4u.gif  4u.gif

na nezunau visu niuansu jusu virtuves, bet is principo variantas imanomas. aukscius tai jusu baldininkas tai teisingai susake, bet toliau arba nelabai moka ismastyt arba tai daryti tingi.
na idesiu tokia ideja, cia iki isbaigto dizaino ir isbaigtu techniniu sprendimu dar toloka. o kadangi nezinau visu detaliu tai sprendimas gali buti netinkamas.
user posted image

Papildyta:
QUOTE(agente009 @ 2008 09 11, 09:34)

Kokios problemos? Ieškai 90 cm pločio, kurio visi mygtukai pačioje ir montuoji  mirksiukas.gif mes pasidarėm  ax.gif
pvz. toks: http://www.whirlpool.../4/prodid/29576

nu kad visikai jokiu problemu tai tikrai netiesa. cia kazkas panasau, jei reikia vasariniu batu, o turi tik zieminius, tai is zieminiu jokiu problemu padaryt vasarinius. na tas gartraukis gi neistraukiamas ir jei darai spinteles, tai jos gylis gaunasi nenormaliai didelis, daug didesnis nei paprastos pakabinamos spinteles. na sakyciau toki gartrauki montuoti tikrai nesuper atrodytu.
Papildyta:
QUOTE(Mistaken @ 2008 09 11, 09:35)
indaplove deti po orkaite? smile.gif
pas mane dujos, tai speju ilgai reiktu kankintis, kol padaryt, kad skirtingose vietose butu dujines orkaite ir kaitlente schmoll.gif  doh.gif ir siaip kazin ar tarkim orkaite gerai deti prie pat lango?

cia indaplove paciame gale, sialia spinteles kriauklei, na kriaukles neuzdejau, atsiprasau.
na visgi truputi abejoju, kad pas jus arkaite bus dujine, labai retas kad orkaite butu dujine, bet kad ir dujine, slanga nuvesti problemu nebutu.
Papildyta:
QUOTE(rihANNA @ 2008 09 11, 14:07)
Jei kam idomu, idesiu savo virtuves nuotrauka 4u.gif , dizaina sukuriau pati, kaip norejau kad butu, teliko tik rasti firma, kuri ta galetu igyvendinti uz patrauklia kaina. gavosi stai taip:
public fotki

na siaip teisybe jis imontuojamas, galiu save pavadint atsilikeliu, bet as siek tiek netoki imontavima turejau omeny, turejau omeny, kad gartraukis matytusi minimaliai, tik juostele. o sis daugeliu atveju prie virtuves dizaino nelabai tikru, jis panasesnis savo isvaizda i tuos kurie montuojasi po spintele, nei i spintele.
Papildyta:
QUOTE(rihANNA @ 2008 09 11, 14:07)
Jei kam idomu, idesiu savo virtuves nuotrauka 4u.gif , dizaina sukuriau pati, kaip norejau kad butu, teliko tik rasti firma, kuri ta galetu igyvendinti uz patrauklia kaina. gavosi stai taip:
public fotki

ten po mikrobange saldytuvas?
Atsakyti