Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

driu, jo, blizgi plokste, taciau palygynus ne veidrodinio blizgesio, kitaip pastebejau labai matosi pirstai, o pas mane ne rolleyes.gif

Bitulka, esu is sostines 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 11, 16:58)
Sveikos,

patarkit, kada dedamos plytelės tarpe tarp stalviršio ir viršutinės spintelės - prieš montuojant baldus, ar po montavimo... kaip geriau.... 4u.gif  smile.gif



Aisku kad pries montuojant baldus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 11, 14:58)
Sveikos,

patarkit, kada dedamos plytelės tarpe tarp stalviršio ir viršutinės spintelės - prieš montuojant baldus, ar po montavimo... kaip geriau.... 4u.gif  smile.gif

Siaip kiek maciau, tai deda pries baldu montavima, bet mes desim po, nes kadangi mes toki neapsisprendeliai ir kazkur musu vaizduote pabegus, tai desim po, kad matytume kokias nusipirkti blush2.gif Aisku pries suklijuoti yra geriau, nes klijuojant po gali tekti jas pjaustyti, nes pakabinus spinteles gali likti netinkamas sienos plotas unsure.gif
Nors mums ir meistrai sake, kad labai didelio skirtumo nera kada jas klijuoti, tikpaskui juosta, kuri dedasi anprie stalvirsio ir sienos reiks patiems uzsideti ax.gif
Atsakyti
Aš dar ką tik pasiskambinau baldininkams, kurie dės baldus, tai sakė, kad geriausiai plyteles dėti po to, kai baldai bus sudėti... tai paaiškino tuo, kad, jei dabar sudėtume plyteles, tai tas spinteles, kurios dėtųsi ant plytelių, reikėtų atitraukti nuo sienos... o jas atitraukus, reikės ir visą eilę spintelių atitraukti ir sudėtingiau prie sienos tvirtinti... nežinau, ar aiškiai paaiškinau... bet man taip sakė.... 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 11, 15:16)
Aš dar ką tik pasiskambinau baldininkams, kurie dės baldus, tai sakė, kad geriausiai plyteles dėti po to, kai baldai bus sudėti... tai paaiškino tuo, kad, jei dabar sudėtume plyteles, tai tas spinteles, kurios dėtųsi ant plytelių, reikėtų atitraukti nuo sienos... o jas atitraukus, reikės ir visą eilę spintelių atitraukti ir sudėtingiau prie sienos tvirtinti... nežinau, ar aiškiai paaiškinau... bet man taip sakė.... 4u.gif  smile.gif


Nu vo, vadinasi ne tokie jau mes ir ziopliai, gerai darom didis.gif
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 09 11, 17:03)
Aisku kad pries montuojant baldus  4u.gif



kodel? mes klijavom susideje baldus, ir dabar tik taip darytume.
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 09 11, 15:24)
kodel? mes klijavom susideje baldus, ir dabar tik taip darytume.


Bet meistrams teko plyteles pjaustyti? taip? gerai padarė? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 11, 17:26)
Bet meistrams teko plyteles pjaustyti? taip? gerai padarė? 4u.gif  smile.gif



virtuvej mes dejomes mazas plyteles, tai is tikro virsuj ir papcioj net nereikejo pjaustyti, mes specialiai tarpa toki darem. is sonu viskas chiki, ir is viso, del pjaustymo siaip problemu nera, jei naudoti tinkamus irankius ir plastikinius krastu uzbaigimus (net ju ne visur reikia).
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 11, 16:26)
Bet meistrams teko plyteles pjaustyti? taip? gerai padarė? 4u.gif  smile.gif


Geriausias variantas darant virtuvės projektą susigalvot ir kokios plytelės bus klijuojamos, tuomet viskas paprasčiau ir lengviau. Mums darant projektą buvo ir plytelės jau įpaišytos į piešinuką. Taigi klijavom kai jau baldai buvo sumontuoti, tik baldininkai šiek tiek apsiskaičiavę buvo ir viršutines spinteles teko pakoreguot šiek tiek.
Atsakyti
Mano kolegu net keletas virtuve daresi patys, t.y. susibraize patys susiprojektavo isipjove plokstes ir susimontavo. Ar kas nors taip daret? sake ir pigu ir gerai. Gal ir gerai, bet klausimas ar kokybiska? ir ar tikrai taip jau paprasta.
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 09 11, 17:24)
kodel? mes klijavom susideje baldus, ir dabar tik taip darytume.

Na mano virtuveje buvo daroma taip, ir nebuvo jokiu keblumu, kabinant spinteles ar pan. Be to mano mama remontais visa gyvenima uzsiima ir yra tik uz tai, kad plyetels butu klijuojamos iki baldu montavimo, juk prisideda papildomi darbai- pjaustytmas, neatitikimai, beto gali pagadinti jau imontuotus baldus... smile.gif
Na sakau, kaip dare ir daro pas mane, ir netgi atvirai pasakius, pirma karta gridziu, kad klijuoto PO smile.gif
Atsakyti
Na siaip musu meistriukai sake kad detume plyteles po baldu montavimo, ir kiek zinau pas visus draugus taip.
Atsakyti
QUOTE(donatada @ 2008 09 12, 00:19)
Na siaip musu meistriukai sake kad detume plyteles po baldu montavimo, ir kiek zinau pas visus draugus taip.

Galbut tas skiriasi, jei jus dedat plyteles tik tarp pakabinamu baldu ir stalvirsio, kai neklijuojate salia esanciu sienu ar kur kitur, nei tame tarpe, gali buti tada toks skirtumas, kuri galbut (nors ir nevisiskai) suprantu smile.gif
Atsakyti