Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų nuotraukos

Neradau čia tokios temos, vestuviu skyrelyje ji yra. Labai butu smagu, kad visi čia įkleltume savo vaikų krikštynų akimirkų... pateikite mamoms besiruošiančioms šventei fotoreportažų iš šventės...o tiems, kurie jau šia šventę turėjo leiskite paganyti akis ..... Rodykit ne tik rūbelius, o įspūdingaiusias švenčių akimirkas,.. smile.gif

user posted image

Juk galima žiūrėti ir žiūrėti į tuos mažiukus krykštukus wub.gif wub.gif wub.gif

Laukiame fotoreportažų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2008 08 29, 22:59)
tai gal tu ir pradėk  4u.gif ar jūs dar nekrikštyti  wub.gif

Na krikštyti jau...ale niekaip po krikštynų negaliu apleist šio skyrelio biggrin.gif labai ilgai čia sėdėjau prieš jas biggrin.gif ax.gif blush2.gif
Krikštyjom abu savo sūnus tai tiesiog gal pradžiai ta svarbųjį momentą ir įdėsiu smile.gif
user posted image

ir mažylis
user posted image

Na o dabar drasiau drasiau taip sakant 4u.gif
Atsakyti
Gera tema thumbup.gif
Čia mūsų krikštynos http://public.fotki....dej/krikstynos/
(nemoku čia įkelt blush2.gif )
Atsakyti
Na ir as parodysiu kelias nuotraukeles, tik nesamdem fotografu tai paprasos tokios. Nusipirkau juoda suknele, po to cia prisiskaiciau, kad negerai juodai rengtis ir kriksto mama ruosesi rengtis ruda suknele tai ir jai pasakiau, bet buvo like pora dienu, jau nepirkom kitu rubu, apsisiautem sviesias skaras baznycioje ir manau, kad nieko blogo, nes ten susirinke kitos mamos daugiausiai ir buvo apsirenge juodai bigsmile.gif
http://public.fotki....erda/kriksynos/
Papildyta:
susitarem su krikstateviais kad skraiste ir zvakes papuosima pirktu balta, nes istikro berniukai turi su rozine spalva but o mergaites su zydra, pagal dievo ir marijos apranga, bet dabar niekas to nezino ir daro atbulai, tai kad niekas neklausinetu rolleyes.gif
Matau dabar grazus berniukai tik ikelti, tuoj gal galesim pasigeret mergaiciu sukneliu puosnumu wub.gif
Atsakyti
stai ir musu nuotraukytes...mes irgi be fotografo... fotografavo, kas tik norejo..taigi..
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

p.s. as net nekreipiau demesio i drabuziu spalvas, tik po krikstynau artadau temele ir paskaiciau...bet ir dziaugiuosi kad pries tai neskaiciau, nes buciau nervavusis, jei kas nors butu apsirenges tamsiai... biggrin.gif
Atsakyti
Nu tikrai berniukų užderėjo tai, biggrin.gif O kaip gražu wub.gif na as dar saviškius šiek tiek pademonstruosiu smile.gif
Pradžioj krikštotėveliai juos prausė
user posted image
Paskui rengė
user posted image
Paskui apgaudinėjom giltinę biggrin.gif
user posted image
Paskui stiprino busimieji krikštotėveliai dantis ant akmens..(toks nevisai tikras akmuo... biggrin.gif )
user posted image
Po ceremonijos
user posted image
Didysis
user posted image
Sodina medelius
user posted image
Mazasis
user posted image
Ir pabaigai iš fotoatelje smile.gif
user posted image
Irgi siaip fotografavo kas turejo aparatus:) tik kad buvom fotoatelje...smagiausia, kad tokią nelabai šiltą vasarą mums išpuolė nerealiai geras, šiltas ir gražus oras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerberda @ 2008 09 01, 13:18)
Na ir as parodysiu kelias nuotraukeles, tik nesamdem fotografu tai paprasos tokios. Nusipirkau juoda suknele, po to cia prisiskaiciau, kad negerai juodai rengtis ir kriksto mama ruosesi rengtis ruda suknele tai ir jai pasakiau, bet buvo like pora dienu, jau nepirkom kitu rubu, apsisiautem sviesias skaras baznycioje ir manau, kad nieko blogo, nes ten susirinke kitos mamos daugiausiai ir buvo apsirenge juodai bigsmile.gif
http://public.fotki....erda/kriksynos/
Papildyta:
susitarem su krikstateviais kad skraiste ir zvakes papuosima pirktu balta, nes istikro berniukai turi su rozine spalva but o mergaites su zydra, pagal dievo ir marijos apranga, bet dabar niekas to nezino ir daro atbulai, tai kad niekas neklausinetu rolleyes.gif
Matau dabar grazus berniukai tik ikelti, tuoj gal galesim pasigeret mergaiciu sukneliu puosnumu wub.gif

Tarp kitko labai gerai padaret kad buvot tamsiai apsirenge, nes tie prietarai, tai dar ne faktai, o va nuotrauku atzvilgiu, labai graziai vaikutis ziurisi kai teveliai tamsiai apsirenge, kartais issipusciusi sviesiai apsirengusi mama uzgozia savo vaikucio visa grozi,as ir pati buvau per savo dukrytes kristynas apsirengus tamsokai, tai dukryte ant ranku atrode kaip princese ar kaip mazoji nuotaka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barlamėja @ 2008 09 05, 15:46)
Tarp kitko labai gerai padaret kad buvot tamsiai apsirenge, nes tie prietarai, tai dar ne faktai, o va nuotrauku atzvilgiu, labai graziai vaikutis ziurisi kai teveliai tamsiai apsirenge, kartais issipusciusi sviesiai apsirengusi mama uzgozia savo vaikucio visa grozi,as ir pati buvau per savo dukrytes kristynas apsirengus tamsokai, tai dukryte ant ranku atrode kaip princese ar kaip mazoji nuotaka  lotuliukas.gif

Tai gal idesit savo princesytes kokia nuotraukele? wub.gif As kai paskaiciau ta tema apie drabuziu spalvas tai sunerimau, prigasdine, kad is patirties zino daug seimu kurios buvo tamsiai apsirenge po to blogai gyveno ar pan. bet mociute man sake, kad cia dabar kazkas susigalvojo, seniau kokia viena graziausia (šlebute smile.gif ) turedavo ta per visas sventes ir rengdavosi,o dazniausiai juodos budavo ir viskas gerai. Mano mamos krikstamote buvo juoda suknele, sake uztai labai ispudingai balti karoliai atrode ir gyvenimas mano mamos sakyciau laimingas thumbup.gif smile.gif
O del tu prietaru esu girdejus, kad kas tiki tam pildosi, todel kuo maziau ju zinosi, tuo geriau. Bet ir cia turbut prietaras lotuliukas.gif
Atsakyti
taip jau isejo, kad per krikstynas mes irgi buvome apsirenge juodai, bet man labai patiko, kad isryskejo musu brangenybe.

URL=http://keep4u.ru/full/081006/2015e772f84cec7e8f/jpg]user posted image[/URL]
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Stai tokios musu buvo krikstynos. Fotografavo drauges vyras, kuris rimtai tuo uzsiima, bet savo malonumui,jei kam reikia, gali padeti
Atsakyti
Na o cia musu krikstynos blush2.gif Krikstynos
Atsakyti
Mano vaikelio krikstynu akimirkas galite rasti siame filmuke http://s296.photobuc...okrikstynos.flv
Atsakyti
Niu,mamytes,idedu ir as gal is tukstancio keleta nuotraukyciu jusu kritikai 4u.gif


http://public.fotki....ung/krikstynos/
Atsakyti