Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Ačiū labai už paaiškinimus,kol kas viskas neblogai sekasi, tik tas vienos pynės palikimas man siaubą kelia blink.gif nu ar man nemokšai tokius darbus dirbt doh.gif . Kolkas nesuprantu kaip tai padaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 05 07, 12:05)
Ačiū labai už paaiškinimus,kol kas viskas neblogai sekasi, tik tas vienos pynės palikimas man siaubą kelia blink.gif  nu ar man nemokšai tokius darbus dirbt  doh.gif . Kolkas nesuprantu kaip tai padaryti  blush2.gif

drinks_cheers.gif Ta pati situacija ir pas mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 07, 13:08)
drinks_cheers.gif Ta pati situacija ir pas mane  blush2.gif

hihihi.gif draugausim ax.gif ale kažin kaip ten tą laisvą akį palikt? mastau.gif blink.gif nagi pasidalinkit narpliojimo ypatumais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 05 07, 12:22)
hihihi.gif  draugausim  ax.gif  ale kažin kaip ten tą laisvą akį palikt? mastau.gif  blink.gif nagi pasidalinkit narpliojimo ypatumais  biggrin.gif

Aš tai kuriu planą chuliganą, kaip čia tą dalį praleidus, kad nereiktų nert lotuliukas.gif Einu pažiūrėt į paaiškinimus su nuotraukom, gal ten bus mastau.gif
Atsakyti
Aš bandau tiesiog pernert po trečios akies per tas kelias eiles, žiūrsim kas čia bus g.gif Na nesumąstau kitaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 05 07, 13:08)
Aš bandau tiesiog pernert po trečios akies per tas kelias eiles, žiūrsim kas čia bus  g.gif  Na nesumąstau kitaip doh.gif

Ei, gal visai protingai sugalvota g.gif Aš neriu-ardau, neriu-ardau wacko.gif
Atsakyti
Aš pabandysiu paprasčiau paaiškinti.
Tarkim 8 eilė: du stulpeliai su užmetimu, tada viena akis ir vėl du stulpeliai su užmetimu, tada 3 akys ir vėl kartojat nuo pradžių. Apsukat ratą, sujungiat ir tada mezgat 9 eilę: du stulpeliai su užmetimu, viena akis, du stulpeliai su užmetimu, keturios akys ir t.t. Tada 10 eilėje: 2 stulpeliai su užmetimu, 1 akis, 2 stulpeliai su užmetimu, 3 akys ir tada žemas stulpelis, kuris išneriamas ne per 9 eilės akį, o per 8 eilę (net ne per akį, o kabinat iš apačios). Taip tos pynelės susitraukia ir gaunasi tas "kaspinėlis" - kiaurymės. Ir neriat taip toliau, 2 eiles paprastai, o trečioj žemą stulpelį išneriat per dvi eiles.
Ir neužmirškit kad kai pradedat naują eilę, ji pradedama ne stulpeliu, o pynute, t.y. išneriat 1-3 akis, priklausomai nuo to kas seka toliau ar žemas stulpelis ar su užmetimu.
Ar bent kiek paaiškėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 07 gegužės 2009 - 12:16
QUOTE(pikkolo @ 2009 05 07, 13:14)
Ar bent kiek paaiškėjo?

Paaiškėjo clap.gif Jūs - auksas oro_buckis.gif Dabar beliko tai praktiškai įgyvendint, ką ir skubu daryti! Žiūrėsim, ar man gausis.
Atsakyti
Labai dėkui už kantrybę aiškinant 4u.gif Tai ar gerai aš darau, kad perneriu per dvi apatines eiles? Kažkaip nemezgėja aš tai nesusigaudau dar blush2.gif
Papildyta:
Lyg ir taip aiškinot, bet nežinau ar taip supratau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 07 gegužės 2009 - 12:25
QUOTE(Katukė @ 2009 05 07, 13:24)
Labai dėkui už kantrybę aiškinant  4u.gif  Tai ar gerai aš  darau, kad perneriu per dvi apatines eiles? Kažkaip nemezgėja aš tai nesusigaudau dar  blush2.gif
Papildyta:
Lyg ir taip aiškinot, bet nežinau ar taip supratau  blush2.gif

Man rodos, kad gerai darot drinks_cheers.gif Man lyg kažkas jau ir gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 07, 14:27)
Man rodos, kad gerai darot  drinks_cheers.gif Man lyg kažkas jau ir gaunasi.

Gaunasi ir man, tik tose vietose kur sujugiu ratus kažkoks pasityčiojimas išeina. Pradžioj gražiai gavosi, o kur prasidėjo įmantrybės, ten ir primaklinau blink.gif
Atsakyti
Kokius ratus? Eilės pradžią ir galą? Įdėkit nuotrauką, kas ten gaunasi, gal ten nieko baisaus.
Atsakyti