Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Toks X kryžiukas tikrai reiškia žemą stulpelį (be užmetimo).
Atsakyti
sveikos besimokančios šito nuostabaus amato 4u.gif Aš irgi kaip jau ir viena mama, noriu pasiteiraut, nuo kurio galo reikia pradėt nert mergytei sarafaniuką? Ar dalint pusiau: sijonas, bliuskutė ar visą nuo apačios nert? smile.gif
Atsakyti
Jeigu nesivadovaujat jokiu aprašymu, tai nerkit, kaip jum patogiau: nuo apačios, nuo viršaus, sijoną nuo apačios, maikutę nuo viršaus, arba atvirkščiai, o paskui viską susiūti arba sunerti, arba galima nerti sijoną nuo viršaus, o paskui tiesiai nuo jo viršaus pradėt nerti viršutinę dalį. Jokių griežtų taisyklių nėra tongue.gif Reikia žiūrėti pagal modeliuką, koks patogiausias būdas.
Atsakyti
Sveikos besimokančios draugauti su vašeliu. Kadangi auginu dukrytę, tai ir man prireikė kažkaip prisidėti prie mažylės stiliaus biggrin.gif . Tik va,bėda, nemoku net skaityti schemų doh.gif . Padėkite, prašau blush2.gif
doh.gif aha, tikrai reikia kantriai perskaityti temą nuo pradžių ax.gif radau, bet vistiek lauksiu pataimų pradedant nerti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 06 gegužės 2009 - 22:07
Labas rytas. Jungiuos ir aš į norinčių tapti auksarankėmis gretas biggrin.gif

Neriu kepurytę (jei tai galima pavadinti nėrimu). Laikausi schemutės kuo tiksliausiai, neriu laisvai, ne standžiai, siūlus parinko pardavėja, bet mano nėrinukas baisiai riečiasi sad.gif Kodėl, ką darau ne taip?

Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 05 06, 22:55)
Sveikos besimokančios draugauti su vašeliu. Kadangi auginu dukrytę, tai ir man prireikė kažkaip prisidėti prie mažylės stiliaus  biggrin.gif . Tik va,bėda, nemoku net skaityti schemų  doh.gif . Padėkite, prašau  blush2.gif
doh.gif  aha, tikrai reikia kantriai perskaityti temą nuo pradžių  ax.gif  radau, bet vistiek lauksiu pataimų pradedant nerti  4u.gif

Schemą tai reikia dėti konkrečią ir tada bus galima paaiškinti.

QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 07, 09:06)
Labas rytas. Jungiuos ir aš į norinčių tapti auksarankėmis gretas biggrin.gif

Neriu kepurytę (jei tai galima pavadinti nėrimu). Laikausi schemutės kuo tiksliausiai, neriu laisvai, ne standžiai, siūlus parinko pardavėja, bet mano nėrinukas baisiai riečiasi sad.gif Kodėl, ką darau ne taip?

Geriausia būtų foto pamatyti, tada bus aišku.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 07, 09:14)
Geriausia būtų foto pamatyti, tada bus aišku.

Čia va schemutė

user posted image

O va šitaip man riečiasi

user posted imageuser posted image

Atsakyti
Kažkurioj vietoj pradeda per daug platėti. Jeigu neriat sau ar savo vaikui, tai geriausia matuokit ir žiūrėkit, ar tinka. Aš labai retai pataikau, kad schema tiktų mano nėrimo stiliui, nes aš labai laisvai neriu. Bandykit nerti viena pynelės kilpa ar stulpeliu mažiau kiekvienoj motyvo daly, tik reikia žiūrėti, kad nebūtų per siaura. Arba atvirkščiai, viršutinėje, siauresnėje dalyje nerti viena kilpa ar stulpeliu daugiau.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 07, 09:59)
Kažkurioj vietoj pradeda per daug platėti. Jeigu neriat sau ar savo vaikui, tai geriausia matuokit ir žiūrėkit, ar tinka. Aš labai retai pataikau, kad schema tiktų mano nėrimo stiliui, nes aš labai laisvai neriu. Bandykit nerti viena pynelės kilpa ar stulpeliu mažiau kiekvienoj motyvo daly, tik reikia žiūrėti, kad nebūtų per siaura. Arba atvirkščiai, viršutinėje, siauresnėje dalyje nerti viena kilpa ar stulpeliu daugiau.

Aišku, ačiū 4u.gif Bandysiu matuot, vadinas. Gal gi kada nors pavyks mažei kepurytę nunert.
Atsakyti
Va tokią, patiko kepurytė, radau scemų temukėje, bet, kad nežinau net nuo ko pradėti blush2.gif doh.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
Pradėti reikia taip: nuneriate 5 kilpų pynelę ir ją sujungiate ir toliau neriate ratu aplink ją. Burbuliukas reiškia pynelės kilpą, mažiukas kabliukas - jungiamoji kilpa, trikampiukas - toks "spygliukas", 3 pyn. k., pliusiukas - žemas stulpelis, perbrauktas pagaliukas - stulpelis su užmetimu. O tos ilgos linijos su rodyklėm reiškia, kad reikia nunerti 2 eiles, pyneles paliktai laisvai "kaboti", o trečioje eilėje jas visas sukabinti į vieną žemu stulpeliu. Taip patsiranda tos didelės skylės kepuraitėje.
Atsakyti
Lygiai tą pačią kepurytę pradėjau nert thumbup.gif Viskas ėjosi gerai iki tos vietos, kur reikia pynelę palikt laisvai kabot, paskui sujungt. Nelabai suprantu, kaip tas daroma, bet bandysiu išsisaiškint g.gif
Atsakyti