Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Aš daryčiau stulpelį su užmetimu nes kitaip ten nieko to rašto nesimatys. Bet nesu 100proc. tikra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiu_gele @ 2012 11 13, 14:58)
Labai atsiprašau, štai, dabar atrodo gerai:

http://public.fotki....a-suknyt/1.html


As kazkada neriau ir irgi ismasciua kad ten pusiniai sunerti i viena.
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2012 11 13, 19:21)
As kazkada neriau ir irgi ismasciua kad ten pusiniai sunerti i viena.


Bet tai kaip tuos pusinius sunerti į vieną? Tada išeina, kad turi per keturias kilpas siūlą pernerti? Bet kad kažkaip labai sunku... Arba aš kažką ne taip darau.
Atsakyti
QUOTE(rugiu_gele @ 2012 11 13, 18:36)
Bet tai kaip tuos pusinius sunerti į vieną? Tada išeina, kad turi per keturias kilpas siūlą pernerti? Bet kad kažkaip labai sunku... Arba aš kažką ne taip darau.

Aš irgi manau, kad pusiniai jau nebesusiners. O nebandei nusinert pabandymui po gabaliuką vienai, kitaip...Net smalsu dabar g.gif
Dar galima paieškoti patarimų čia arba užklausti jei nerasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miera @ 2012 11 14, 09:58)
Aš irgi manau, kad pusiniai jau nebesusiners. O nebandei nusinert pabandymui po gabaliuką vienai, kitaip...Net smalsu dabar  g.gif
Dar galima paieškoti patarimų čia arba užklausti jei nerasi  4u.gif


Tai vat, pusiniai niekaip nesusineria... Nerti stulpeliais su užmetimu bandžiau, kaip ir viskas išeina, bet tada eilė gana aukšta išeina, o nuotraukoj (kur nufotkinta jau nunerta suknytė) tikrai matyti, kad ne stulpeliais su užmetimu nerta... Tada išeitis nebent tokia, kad čia yra žemi stulpeliai, sunerti į vieną. Taip nerti išeina, raštas lyg ir panašus į nuotraukoje matomą, bet vis dėlto nesu tikra, kad tikrai taip... Bet gal tada reikia bandyti tais žemais stulpeliais nerti...
Atsakyti
QUOTE(rugiu_gele @ 2012 11 13, 18:36)
Bet tai kaip tuos pusinius sunerti į vieną? Tada išeina, kad turi per keturias kilpas siūlą pernerti? Bet kad kažkaip labai sunku... Arba aš kažką ne taip darau.



As mezgiau taip:uzmeciau siuluka ir kabinau per viena pynele vel uzneciau kilpa kabinua per kita pynele ir tada siula pertraukiua per visas kilpas.
Nuneriau pavyzdeli sunumeruosiu eiga.
1.Cia pusinis stuplelis butu jei per tas tris kilpas pertraukciau siula bet as jo sikart nepertraukiau.
user posted image
2.O uzmetu siula dar vienam pusiniui stulpeliui ir duriu i kita akute ne ta pacia
user posted image
3.istraukiu siula
user posted image
4.dar karta kabinu siula ir perveriu jau tada per visas kilpas
user posted image
5.ir gaunasi toks rastas.
user posted image
Aiskinti as nelabai moku gal supratot. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimka: 14 lapkričio 2012 - 15:42
[quote=rimka,2012 11 14, 16:40]
As mezgiau taip:uzmeciau siuluka ir kabinau per viena pynele vel uzneciau kilpa kabinua per kita pynele ir tada siula pertraukiua per visas kilpas.
Nuneriau pavyzdeli sunumeruosiu eiga.

Labai ačiū, viską tikrai puikiai paaiškinot smile.gif Bandysiu.
Atsakyti
Laba diena,

gal kuri nors man, pradedančiajai, paaiškintų, kaip suprasti schemą Nr. 2?

http://public.fotki....e/schema/1.html

Pagal šią schemą reikia apnerti suknytės kraštus. Visus ženklus aš toje schemoje suprantu, bet niekaip nesuprantu, kur čia pirma eilė, kur antra, o gal čia apskritai tik viena eilė, bet tai nuo ko tada pradėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiu_gele: 07 sausio 2013 - 15:57
QUOTE(rugiu_gele @ 2013 01 07, 16:56)
Laba diena,

gal kuri nors man, pradedančiajai, paaiškintų, kaip suprasti schemą Nr. 2?

http://public.fotki....e/schema/1.html

Pagal šią schemą reikia apnerti suknytės kraštus. Visus ženklus aš toje schemoje suprantu, bet niekaip nesuprantu, kur čia pirma eilė, kur antra, o gal čia apskritai tik viena eilė, bet tai nuo ko tada pradėti?

kiek iš schemos matau, tai neriasi taip: žemas stulpelis, 3kilputės, tuomet stulpelis be užmetimo neriamas į antrą kilputę ir stulpelis su užmetimu į pirmą kilputę, tuomet vėl žemas stulpelis ir vėl trys pynutės ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 01 07, 17:08)
kiek iš schemos matau, tai neriasi taip: žemas stulpelis, 3kilputės, tuomet stulpelis be užmetimo neriamas į antrą kilputę ir stulpelis su užmetimu į pirmą kilputę, tuomet vėl žemas stulpelis ir vėl trys pynutės ir t.t. 4u.gif


Labai ačiū už paaiškinimą! Bandysiu įveikti.
Atsakyti
Gal kas zino ir galetu paaiskinti kaip nerti zemu stulpeliu, kad gautusi rastas tokiais kaip iksiukais/kryziukais. Bandziau guglinti, bet nieko nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2013 05 14, 14:23)
Gal kas zino ir galetu paaiskinti kaip nerti zemu stulpeliu, kad gautusi rastas tokiais kaip iksiukais/kryziukais. Bandziau guglinti, bet nieko nerandu  g.gif

Neįsivaizduoju apie ką kalbi... g.gif Bet gal čia ką nors rasi, labai daug nėrimo rąštų
Papildyta:
Gal kartais taip kaip fonas?
user posted image
Tada paprastais stulpeliais be užmetimo, bet nerti būtina ratu, o ne pirmyn-atgal.
Atsakyti