Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

QUOTE(vaio @ 2012 07 12, 14:38)
suknele noriu, kad atrodytu sitaip, mano figura beveik tokia pat, siulai medvilniniai

Kiek įžiūriu tai čia megzta virbalais, o ne nerta. Kadangi megzta, tai gaunasi tamprus gaminys ir manyčiau, kad megzta tolygiai, t.y. niekur nesiaurinta. Bet galima panašiai ir nunerti, tik apačia nebus tokia graži.
Atsakyti
Miera, labai aciu uz patarimus! Bandysiu tada megzti 4u.gif
Atsakyti
Klausimėliai daugiau už mane neriančioms:

1. Ką daryt neriant stulpelį su 5 ir daugiau užmetimų, kad viršutinė akis neišsitemptų? Labai jau sunkiai suvaldyt ją eina..

2. Ką galima bandyt nert iš nesukto siūlo, kad neskersuotų? Airiškus? Turiu be proto plono nesukto lino, susisukt -- neturiu ratelio, o rankom -- tingiu smile.gif
Atsakyti
Gal čia rasiu atsakymą smile.gif
Norėjau paklausti, kaip nunerti šitą sujungimą tarp juostų? g.gif kaip visus stulpelius iš skirtingų šonų sunerti į vieną? doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 08 17, 17:46)
Gal čia rasiu atsakymą smile.gif
Norėjau paklausti, kaip nunerti šitą sujungimą tarp juostų?  g.gif kaip visus stulpelius iš skirtingų šonų sunerti į vieną?  doh.gif

pagal mane, tai tarp detalių neri pynutę ( punktyras), ir nurodytose vietose sujungi detales taip kaip parodyta- su 2 užmetimais arba žemais stulpeliais, kur ta žvaigždutė, tai panerčiau pynutę ir tada tuos 6 stulpelius su 2 užmetimais padaryčiau, sujungtus į vieną, tada toliau pynute eičiau link + sujungimo vietos, ir ten sunerčiau detales žemu stulpeliu ar kaip gražiau žiūrėtųsi. Aišku, nepamaišytų foto kaip originalas turi atrodyt, bet gal kažkas panašaus g.gif
Atsakyti
Foto nera kokybiska, bet priartinus atrodytu taip 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 08 18, 21:02)
Foto nera kokybiska, bet priartinus atrodytu taip 4u.gif


daryčiau taip kaip rašiau- punktyras- pynutė, o stulpeliai su 2 užmetimais ir arba žemi, arba sujungimo gal geriau kilpos (ar kaip ten pavadint) ax.gif Vaizdas tikrai bus tas pats, manyčiau. Gal katra rimtesnė mezgėja kitaip patars, bet aš daryčiau taip.
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 08 17, 18:46)
Norėjau paklausti, kaip nunerti šitą sujungimą tarp juostų?  g.gif kaip visus stulpelius iš skirtingų šonų sunerti į vieną?  doh.gif

Aš nerčiau taip
user posted image
Atsakyti
Nu šian sunerinėjau tas juostas...daug keikiausi biggrin.gif bet šiaip ne taip kažkas gavosi...nelabai patenkinta, bet ir pvz nėra idealu.. smile.gif ryt įmesiu foto kas gavosi smile.gif
Atsakyti
Labai labai prašau paaiškinimo. Vis bandau išmokti nerti ne tik kokią servetėlę, bet ir ką nors daugiau. Labai užsimaniau savo dukrytei nunerti suknytę, jau dabar tikrai užsibrėžiau, kad privalau baigti darbą iki galo, kad privalau išmokti, bet... Jau iš karto man kyla neaiškumų...

http://public.fotki....a-suknyt/1.html

Nr. 1 schemoje:
nelabai suprantu, kokiais stulpeliai reikia nerti.
Mano supratimu, čia du žemi stulpeliai, sunerti į vieną?
Dar galvojau, kad galbūt čia du pusiniai stulpeliai, sunerti į vieną, bet kad man tokių padaryti neišeina... sad.gif Pusinį stulpelį išnerti moku, bet kaip du pusinius stulpelius sunerti į vieną, neišmanau...

Būčiau labai dėkinga, jeigu kuri nors paaiškitumėte, kokie čia tie stulpeliai.
Atsakyti
QUOTE(rugiu_gele @ 2012 11 13, 10:46)

Užrakintas folderis kur suknytė, slaptažodžio prašo
Atsakyti
QUOTE(Miera @ 2012 11 13, 12:42)
Užrakintas folderis kur suknytė, slaptažodžio prašo



Labai atsiprašau, štai, dabar atrodo gerai:

http://public.fotki....a-suknyt/1.html
Atsakyti