Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Labas visoms, as irgi noriu paklausti smile.gif
Kaip reiktu platinti, pvz., toki rasteli?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2011 03 07, 13:04)
Labas visoms, as irgi noriu paklausti smile.gif
Kaip reiktu platinti, pvz., toki rasteli?



as bandyciau taip. (tikiuosi aiskiai papaisiau)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 06, 16:38)
labas auksarankes, as taip pat pradedanti, esu nunerus jau keleta darbeliu.. dbr bandau nerti suknute.. nuneriau jau apatine dali, t.y. sijonuka, dbr nersiu i virsu tik nznau kaip, isivaizduoju jog neriu ratu iki pazastu,o kaip toliau daryti?  g.gif  gal kuri paaiskinti gali?  ax.gif

O tada neri priekį pirmyn-atgal, siaurindama arba platindama kur reikia. Kai nuneri priekį, neri nugarą 4u.gif
QUOTE(spaceRenata @ 2011 03 07, 11:19)
as bandyciau taip. (tikiuosi aiskiai papaisiau)
user posted image

Gerai spaceRenata nupiešė, tik jei neri kokį smulkų daiktelį ir nori tolygesnio platinimo, tą papildomą "puokštę" pradžioj daryk ne 5, o 3 stulpelių, tada sekančioj eilutėj 5. Pasibandyk mažą gabaliuką, kaip tau gražiau gausis, gal išvis norėsi pradėt nuo 2, tada 3, 4 ir 5 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif vakare pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Merginos, esu visiškai "žalia", kaip pradėti nerti sukneles. Raštukus lyg ir žinau, servetėles nerti moku, tačiau niekada nenėriau drabužio. Todėl nesuvokiu techniškai: kaip dydis matuojamas (iškarpos, kažkoks pynelių santykis?). Nuo kurios dalies kaip neriama ir pan.

Gal galite pasiūlyti kokią nesudėtingą vasarai kiauraraštę suknelę?

Jei galite, padėkite:)
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Labai reikia jusu pagalbos ax.gif
Gal kuri galetumet paaiskinti suknytes nerimo schemute ax.gif Man ji patinka ir noreciau tokia nunert savo princesei krikstynom, bet pagal angliska aprasyma nesuprantu, kaip ja nerti blush2.gif Sitoj nuorodoj ant nuotrauku lyg ir yra surasyta, ka ir kaip daryt, bet as nieko suprantu doh.gif
https://picasaweb.go...738595994122050
Jei kas galit, paaiskinkit zmoniu kalba, kaip ta suknyte nerti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
prisineriau daug serveteliu mazu ir noriu pagamint staltiese ir niekaip neisivaizduoju kaip jas sujungt? gal galit padet?
Atsakyti
QUOTE(ViktukE @ 2011 03 31, 14:15)
Sveikos,
prisineriau daug serveteliu mazu ir noriu pagamint staltiese ir niekaip neisivaizduoju kaip jas sujungt? gal galit padet?

Reikėjo paskutinę eilę neriant iškart jungti su kita servetėle. Dabar gali tiesiog susiūti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miera @ 2011 03 31, 15:08)
Reikėjo paskutinę eilę neriant iškart jungti su kita servetėle. Dabar gali tiesiog susiūti  4u.gif


Aciu uz patarima bandysiu ardyt paskutine eile ir jungt...
Atsakyti
esu ir as pradedanti ir mokausi is shemu biggrin.gif
neriu suknele paprastute,o visas grozis jos mazos gelytes sujungtos i viena juosta,po krutine
bet niekaip nesuprantu kaip jas sujungti reikes vaseliu ar siuti,o ir kaip nesiosis ar netys
per sujungima
Atsakyti
Sveikos, rankdarbių mėgėjos,

Nėriau mamai servetėlę ir susidūriau su problema - nemoku išnerti 13 eilės, gal kuri labiau patyrusi nėrėja galėtų paaiškinti, kaip tai padaryti. Būčiau nuoširdžiai dėkinga 4u.gif blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
1. 3akys
2. 3akys, 2st su 2 užmetimais, viršus sunertas į vieną
3. 3akys, 2st su 2 užmetimais, viršus sunertas į vieną
4. 9 (?)akys
5. 3akys, 2st su 2 užmetimais, viršus sunertas į vieną
6. du užmetimai, tada kabini į 12eilę, išneri 3 stulpelius ir tada neri neužbaigtą stulpelį, kuriam pasidarei užmetimus, tada dar išneri 2 neužbaigtus st su 2 užmetimais ir viską užbaigi sunerdama į vieną
aš tikriausiai taip daryčiau 4u.gif

toliau karojasi

ne visur įžiūriu akių kiekį, kažkas panašaus, jei tik suprasi ką parašiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miera: 10 balandžio 2011 - 13:36