Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

QUOTE(nessta @ 2011 01 27, 12:55)
Laba diena. Gal kas man gali  paaiskinti, ka as darau negerai, kad mezgant ratu, man suka nerini  verysad.gif . Aciu labai

Gal galite patikslinti kaip jums suka nerini - rieciasi i vidu ar skersuoja stulpeliai?
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2011 01 27, 13:55)
Laba diena. Gal kas man gali  paaiskinti, ka as darau negerai, kad mezgant ratu, man suka nerini  verysad.gif . Aciu labai

Pabaigus eilutę apsuk nėrinį t.y. nerk vieną eilę į vieną pusę, kitą atgal. Gausis viena eilutė geroji pusė kita blogoji ir raštas eis tiesiai
Atsakyti
Oi didelis aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Tik gaila kad jau tase baigta nerti :S teks is naujo ax.gif . Didelis didelis dekui jum, kad nepatingejot parasyt 4u.gif
Atsakyti
Va cia labai gera knyga pradedanciosioms nerti, paaiskinti rastai, jungimo, siaurinimo ir platinimo budai, kaip pasigaminti trafaretus ir pan. rekomenduoju thumbup.gif

user posted image

Knyga - Nerimo Pradziamokslis
Atsakyti
QUOTE(gulbe @ 2011 01 27, 16:22)
Va cia labai gera knyga pradedanciosioms nerti, paaiskinti rastai, jungimo, siaurinimo ir platinimo budai, kaip pasigaminti trafaretus ir pan. rekomenduoju  thumbup.gif

user posted image

Knyga - Nerimo Pradziamokslis

Kaip visada tas pats klausimas - kaip ja parsisiusti blush2.gif
Atsakyti
Paspaudus and nuorodos, apacioje po knygos paveiksliuku yra dar dvi nuorodos, 'depositfiles' ar 'rapidshare'. Tada spaudziat ant vienos is siu nuorodu, tarkim, depositfiles. Ten rasit du laikrodzius, leta ir greita, tai rinkites leta (nemokamai) - spaudziat nuoroda 'free download'. Tada reikes kokia minute palaukti kol parodys atisiusntimo nuoroda (matysit tirpstancias sekundes nuo 60). Kai jau tos sekundes pasibaigs, atsiras nuoroda 'download'. Va tuomet jau ja reikia spausti! Tada iskrenta lentele, spaudziat 'saugoti' (save) arba gali buti 'atidaryti' (open). kai jau paspausit, prades siustis. Kai atsisius atsidarys ZIP arba RAR archyvas. Tuomet jau teliks tiks isarchyvuoti paveiksliukus i pasirinkta folderi ir vuala - knyga jusu! (zinau... ilgas procesas, bet verta) Sekmes!
Atsakyti
Aciu labai uz issamu paaiskinima 4u.gif Siunciasi jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbe @ 2011 01 27, 09:52)
Va cia labai gera knyga pradedanciosioms nerti, paaiskinti rastai, jungimo, siaurinimo ir platinimo budai, kaip pasigaminti trafaretus ir pan. rekomenduoju  thumbup.gif

user posted image

Knyga - Nerimo Pradziamokslis

aciu labai wink.gif
Atsakyti
meginu atsisiust ir as ,aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksreda @ 2011 01 28, 13:08)
meginu atsisiust ir as ,aciu labai 4u.gif



nepavyko,nesu tokia ase su kompiuteriais
Atsakyti
QUOTE(Auksreda @ 2011 01 28, 14:04)
nepavyko,nesu tokia ase su kompiuteriais

Pameginkit dar karta mirksiukas.gif Cia siek tiek auksciau labai issamiai ir smulkiai yra paaiskinta, kaip ta knyga parsisiusti ir tikrai nera sudetinga ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,
Gal kas turit drugelio nerimo schema?

Aciu 4u.gif
Atsakyti