Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Sveikutes,

Jungiuos ir as prie bandanciu nerti:) thumbup.gif

Radau labai labai grazu kepuriuka ir noriu nunerti mazajai. Tik niekaip nesuprantu-kokiu rastu cia nerta? Kazkip kryziuotas paprastas zemas stulpelis???O gal cia virbalais? g.gif Snapelis aisku, kad vasiuku:) O gal kas ir schema turi?
Bandysiu kazka krapstyti is nuotraukos:)

Dekoju is anksto uz pagalba!!!!

user posted image
Atsakyti
Radau knygą apie nėrimą su pavyzdžiais, gal kam prireiks, aišku sena, bet esmė juk nesikeičia. Nėrimas vąšeliu.500.pavyzdžių.1991.LT.pdf, Zita.Morkūnaitė.
user posted image
CODE
http://www.fileserve.com/file/Hx9Cb99
Atsakyti
QUOTE(stafisss @ 2011 01 14, 12:13)
Radau knygą apie nėrimą su pavyzdžiais, gal kam prireiks, aišku sena, bet esmė juk nesikeičia. Nėrimas vąšeliu.500.pavyzdžių.1991.LT.pdf, Zita.Morkūnaitė.
user posted image
CODE
http://www.fileserve.com/file/Hx9Cb99


Fantastika bigsmile.gif O gal galit padeti - nelabai suprantu, kaip ja atsisiusti blush2.gif ax.gif Ar ten butina registruotis g.gif
Atsakyti
Jau viska radau, parsisiunciau. Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2011 01 14, 15:16)
Fantastika  bigsmile.gif O gal galit padeti - nelabai suprantu, kaip ja atsisiusti  blush2.gif  ax.gif Ar ten butina registruotis  g.gif

Nebūtina, įdedat nuorodą ne į google eilutę, bet aukščiau į paiešką (nežinau kaip paaiškinti kitaip blush2.gif ), kai atsidaro ta svetainė, einate į apačią, dešinėj pusėj "free user", mėlynas mygtukas "download file", įvedat žodžius kurie parašyti, tada "download file" spaudžiate ir palaukiate apie minutę, viršuj dešinėj bus "slower download"(žalias mygtukas) spaudžiate, pasirenkat į kur išsaugoti ir viskas 4u.gif
Papildyta:

Eglaitiene tikiuosi bus naudinga ši knyga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stafisss: 14 sausio 2011 - 13:54
[quote=stafisss,2011 01 14, 14:54]
Papildyta:
[/quote]

Eglaitiene tikiuosi bus naudinga ši knyga 4u.gif
[/quote]
Ir as labai tikiuosi thumbup.gif Dar karta labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Knyga
Atsiprašau prieš tai nemokėjau kaip įkelti gerai nuorodą blush2.gif dabar gal bus paprasčiau norinčioms 4u.gif
Atsakyti
pamokele , kaip nusinerti kumstines pirstines smile.gif
Atsakyti
gal man kas galetu padeti pasidaryt sukneles trafareta ar kaip ten vadinasi ax.gif
esu tik serveteles nerusi,bet noreciau vasarines suknutes,kiek supratau jos neriamos apvaliai,turiu tokiu klausymuku
ka ir kaip apsimatauoti,i ka atkreiti demesi,o gal dar kokiais patarimais galetu kas pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
As sukneles nesu nerusi, bet palaidines tai dazniausiai darau pagal turima patinkama drabuzi, kurio ismatavimai man pats tas. Dar pasimatuoju save, liemens apimti, klubu, krutines, peciu, ranku ilgi ir nugaros ilgi. Kadangi is dvieju daliu palaidines, tai pagal patinkama drabuzi nusibraizau trafareta ir pagal ji neriu, ziuriu kur ka mazinti ar didinti.

Del apvalaus... Manau taip pat panasiai galima butu daryti, pasiimti kokia tinkama suknele, apsibrezti aplink kaip ten ka reikia ir neriant vis paziureti 'suspaudus' nerini. Siaip pagrindinis patarimas butu vis tikrinti ir tikrinti tuos visus platumus. Nes geriau jau du kartus patikrinti, negu ardyti puse reikalo doh.gif
Atsakyti
aciu labai,tikrinsiu,nes numanau nerimas neina labai jau greitai ardyt oi kaip butu skaudu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Gal kas man gali paaiskinti, ka as darau negerai, kad mezgant ratu, man suka nerini verysad.gif . Aciu labai
Atsakyti