Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Sveikos, neteko dar nerti iš aprašymo, todėl nesuprantu principo. Štai snaigutės aprašymas
user posted image
Padėkite iššifruoti, gal suprasiu principą ir kitus aprašymus įveiksiu savarankiškai

Atsakyti
Sveikos, norėčiau ir aš užduoti klausimą blush2.gif Kaip manot, kiek siūliukų reiktų snaigutei išnerti? mastau.gif Norėčiau Kalėdoms iš snaigių užuolaidą nunerti, bet nežinau, kaip paskaičiuot, kiek siūlų reikia doh.gif unsure.gif
Atsakyti
nerėjėlės gabiosios, gal padėsit man tundrai?

kepurytę norėčiau nunert, bet nerandu kaip, kokia ir .t.t. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(monetuxe @ 2010 11 12, 14:14)
nerėjėlės gabiosios, gal padėsit man tundrai?

kepurytę norėčiau nunert, bet nerandu kaip, kokia ir .t.t.  blush2.gif


Uzsukite i kepuraiciu tema, ten daug visokiu pavyzdziu su aprasymais mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif Kai baigsiu siuvinet kelis darbelius, kreipsiuos ir as i jus pagalbos del nerimo blush2.gif
Rife, pasiziurejau foto albuma ir norejau paklaust, gal butu gali gaut salio is 3 nuotraukos rasteli ax.gif Labai jis man grazus wub.gif Ir tuo paciu, nors biski ir ne i ta tema, bet gal kuri zinot kaip virbalais megzti "tinkla", gal kas turit kokia schemute blush2.gif Ar cia jau i mezgejas kreiptis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglaitiene: 12 lapkričio 2010 - 14:10
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 12, 14:31)
Uzsukite i kepuraiciu tema, ten daug visokiu pavyzdziu su aprasymais  mirksiukas.gif



gal galima konkrečiau - čia prie vaikučių aprangos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monetuxe @ 2010 11 13, 19:34)
gal galima konkrečiau - čia prie vaikučių aprangos?  ax.gif

kepureliu tema
Atsakyti
lenkiu galvą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2010 11 09, 00:56)
Sveikos, norėčiau ir aš užduoti klausimą  blush2.gif  Kaip manot, kiek siūliukų reiktų snaigutei išnerti? mastau.gif Norėčiau Kalėdoms iš snaigių užuolaidą nunerti, bet nežinau, kaip paskaičiuot, kiek siūlų reikia  doh.gif  unsure.gif

Čia jau priklauso nuo siūlų storio, nuo snaigės rašto (retesnis, tankesnis..). Bet visumoje snaigėms siūlų reikia nedaug.
Jeigu norit sužinoti ir pasiskaičiuoti labai tiksliai - nusipirkit kamuoliuką norimų siūlų, nunerkit 1 snaigutę, ją išardykit ir pamatuokit kiek metrų sunėrėt jai. O tada jau pasiskaičiuokit metražą smile.gif kiek snaigių nersit užuolaidai ir tiek nusipirkit siūlų.
Atsakyti
Sveikutes , gal galit paaiskinti kaip neremos paskutines eiles, nesuprantu, arcia kiekvienas tas apvalumas atskirai neriamas ar kaip g.gif user posted image
Atsakyti
Negi niekas nezino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 12 17, 20:07)
Sveikutes , gal galit paaiskinti kaip neremos paskutines eiles, nesuprantu, arcia kiekvienas tas apvalumas atskirai neriamas ar kaip  g.gif

jneriasi poro paskui paskutinės eilutės atskirai kiekvienas puslankis
Atsakyti