Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

QUOTE(Pintikė @ 2010 07 27, 16:51)
labutis,noriu paprasyti pagalbos,bandysiu nerti suknele dukrai,va sita

noriu prof.nerejeliu paklausti,ar sita suknele neriama is 2 daliu?t.y. su soninemis siulemis,ar galima nerti apvaliai,be soniniu siuliu?
ir dar,gal galetumete paaiskinti kokiu budu  siaurinti sukneles sonus,jei rastas toks kaip cia,,sachmatinis,,? g.gif man neaisku kaip tai daryti,kad nenukentetu tolygus kvadrateliu isdestymas,ir dar- kokio kvadratuko duota schema pavyzdelyje virsuje,nematau,kad sukneleje butu jis reikalingas g.gif
user posted image
siame puslapyje galima paziureti is arciau,5 eileje
My Webpage

aciu is anksto  4u.gif

Kvadratas čia iš kito mezginio, jis atskirtas taškiukų linija. Šios suknelės rašto raportas šone nedidelis užtamsintas. Jis, beje, apverstas mirksiukas.gif
Nerti galima ir apvaliai, ir su siūlėmis, čia jau kaip patinka. Aš paprastai neriu su siūlėmis, nes man taip lengviau siaurinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 07 27, 21:31)
Kvadratas čia iš kito mezginio, jis atskirtas taškiukų linija. Šios suknelės rašto raportas šone nedidelis užtamsintas. Jis, beje, apverstas mirksiukas.gif
Nerti galima ir apvaliai, ir su siūlėmis, čia jau kaip patinka. Aš paprastai neriu su siūlėmis, nes man taip lengviau siaurinti smile.gif

aciu,tai taip taip rasto raporta ,tai radau smile.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

Turiu tokią mažą problemytę, gal sakau jūs man padėtumėt. Noriu nusinerti suknelę, lyg ir viskas aišku su aprašymu, išskyrus pačią pradžią, kaip nerti viršutinę priekio dalį- niekaip man tas trikampis nepasidaro, čia tas 5 akis nerti į vidurinį stulpelį, bet šonuose kokios akys turi būti ar stulpeliai su užmetimu. Nors taip ir dariau- pynelę apnėriau iš vienos pusės tada dariau dvi akis su užmetimu ir į trečią (vidurinį stulpelį) nėriau 5 stulpelius, tada į ketvirtą ir penktą stulpelį dariau stulpelį su užmetimu, apsisukau ir vėl kartojau, na bet gavosi kažkoks grybas man. doh.gif
Ir dar, kur tas vidurys nuo kurio pradėti reikia- čia krūtinės apačia ar viršus, net nežinau į kur žiūrėti.
Ir čia bus tik vienas tas trikampis, o po to antrą nerti ir po to juos su siūlu susiūti ar kažkoks yra būdas sunerti?

Atsiprašau jei tai kūdikiški klausimai, bet aš dar tik mokausi biggrin.gif Ir iš anksto dėkui biggrin.gif

user posted image
user posted image




Atsakyti
na kiek supratau pagal aprašymą tai viršutinė dalis nerta iš viršaus žemyn biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 28 liepos 2010 - 12:44
Pradejau nerti palaidinuke nuo virsaus ratu. serveteles nert moku,o rubeli tik pirma bandau.Tai iskilo nesklandumu.Neriu pagal schema nr 39,ir man pradeda traukt rasta,ta prasme ant peciu negula graziai,o gaunas cilindras. Gal ka ne taip darau,kas gali padeti. Idedu schema ir modeliuka.
user posted image
[url=http://www.radikal.ru][img]http://s42.radikal.ru/i09
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausruze: 28 liepos 2010 - 16:40
sveikos nerejos,na va susiruosiau ir as kazka nunert tik vat reik pagalbos va tokia berete savo mergaitei http://forum.knitty....showtopic=12800 gal paaiskintumet nelabai susigaudau del rasto viskas aisku ,bet kiek akiu vis reik dadet ir cia raso Вяжем блин примерно 24см в диаметре, у меня это 13 рядов (окружность головы 48см) nu man neiseina 13 eiluciu ir kad butu 24cm nesuprantu sito dalyko doh.gif pas mane jau blynas 14cm.is 13eiluciu cia gal as per daug akiu pridejinejau ,galvos apimtis atitinka ir man ,na kas paaiskins gal yra kurios jau nere tokia
Atsakyti
user posted image
user posted image

user posted image


gal kuri pagelbės? paduką numezgiau viskas gavosi puikiai, bet ta antroji dalis kur reikia nunerti šonus gaunasi kažkokia nesamonė.. gal ką ne taip darau? nors kuo aiškiausiai parodyta kad į vieną akį reik įnerti po du stulpelius su vienu užmetimu, bet viskas susiraito ir nesigauna batuko forma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nutyte: 31 rugpjūčio 2010 - 15:30
Po du stulpelius reikia nerti į kas antrą akį, vieną kilpelę praleidžiant.
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2010 08 29, 16:29)
sveikos nerejos,na va susiruosiau ir as kazka nunert tik vat reik pagalbos va tokia berete savo mergaitei http://forum.knitty....showtopic=12800 gal paaiskintumet nelabai susigaudau del rasto viskas aisku ,bet kiek akiu vis reik dadet ir cia raso Вяжем блин примерно 24см в диаметре, у меня это 13 рядов (окружность головы 48см) nu man neiseina 13 eiluciu ir kad butu 24cm nesuprantu sito dalyko  doh.gif pas mane jau blynas 14cm.is 13eiluciu cia gal as per daug akiu pridejinejau ,galvos apimtis atitinka ir man ,na kas paaiskins gal yra kurios jau nere tokia

mezgiau neseniai ir as sia kepure-emiau laabai stora siula-tai iki 24 cm. diametro neriau tik 11 eiliu. ax.gif jusu tikriausiai siulas daug plonesnis nei rusaite mezgejos,todel ir reikes daugiau eiliu kol pasieksite reikiama diametra.. manau jokio skirtumo kiek eiliu,priklauso nuo siulo storio....teskit rasta tiek kiek reikes...o pridedavau po aki is abieju ''susuktu istemptu'' akiu pusiu.. blush2.gif ..tikiuosi aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
nu va pasirodysiu grynai tundra,bet....nesuprantu kaip nerti pvz megstuka atsikiromis dalimis,ne ratu..pvz tokiu rastu:user posted image
tai cia reikia nerti atbulom doh.gif ar paprasciausiai neri neri,prieini gala ,apsuki nerini ir toliau varai pirmyn...tikiuosi nepasirodziau visiska dura lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuce: 02 rugsėjo 2010 - 00:30
na cia kaip su mezginiu-neri neri iki galo,tada APSUKI ir neri toliau..iki galo..ir tada vel apsuki ir t.t... 4u.gif mirksiukas.gif atbulomis nerti tikrai nereikia.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos darbsciosios mergeles 4u.gif
as pas jus pirma kart... noriu pagalbos paprasyt blush2.gif

gal kuri susiduret ar kur matet paaiskinima, kaip isnerti sios serveteles paskutine eile... ten kur i trikampeli sujungti stulpeliai su umetimu rolleyes.gif nu, niekaip neiseina unsure.gif

user posted image
Atsakyti