Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Turiu dar viena klausimeli... ax.gif

Ar sitoje schemoje vertikali punktyrine linija ka nors reiskia?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 08 07, 15:29)
Turiu dar viena klausimeli...  ax.gif

Ar sitoje schemoje vertikali punktyrine linija ka nors reiskia?



Nea, tik tam, kad aiškiau būtų, kur kabinti
Atsakyti
Ok. Aciu drinks_cheers.gif Bandysiu toliau tada nerti ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif matau kad temute biskiuka primirsta o as visai noreciau prisijungti i pradinukiu bureli. Mokykloj nerdavau bet rastu visai nesuprantu. Bandysiu narplioti ta knygute temos pradzioje, bet manau ir jusu patarimo man prireiks. Noreciau nunerti koki paprasta pleduka savo busimam leliui. Dar neissirinkau nieko, tai pamaniau gal jus galetumete ka nors laaabai nesudetingo pradinukei pasiulyti. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
sveikos bitutes darbininkes,jungsiuos ir as prie jusu,man jau senai yra uzejus manija kazka panert,pavasari neriau gelytes kazka panasaus i pakalnutes tik ziedai didesni,nu gavos tikrai neblogai,veliau neriau drugeli o tada ir susiduriau su problema blink.gif kai reikejo pradet nert is kaires i desine nu nesumasciau kaip nert doh.gif tai dabar namo drugelis toks truputi juokingas blush2.gif nu dariau kaip sumasciau,tuo metu buvau kaime,o ten interneto neturejau tai sukaus kaip ismaniau,kai reikejo nert is kaires i desine tai paprasciausiai apsukau drugeli ir neriau iprastai lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors ir neteisingai bet vistiek darbeli baigiau ax.gif
Atsakyti
o as jau issirinkau ka bandysiu pradzioj nerti
http://s51.radikal.r...a8993b04c4a.jpg
tik mergaites man vienas klausimas iskilo kaip neriamas tas "3 kartu sunerti stulpeliai"? kaip sunerti tris stulpelius i ta pacia kilpa zinau bet kaip sunerti 3 kartus stulpelius nesumastau. Ar cia tik praleidziamos kilputes? gal galite kuri paaiskinti. Siaip matau kad rastas nesudetingas ir pledukas graziai atrodo, bet va stringu ant rasto issiaiskinimo. doh.gif Nu visai pamirsau kaip ten mokykloj buvo, o taip norisi kad ir dabar pradeti.
Atsakyti
QUOTE(Vilkaa @ 2009 08 24, 00:00)
tik mergaites man vienas klausimas iskilo kaip neriamas tas "3 kartu sunerti stulpeliai"? kaip sunerti tris stulpelius i ta pacia kilpa zinau bet kaip sunerti 3 kartus stulpelius nesumastau. Ar cia tik praleidziamos kilputes? gal galite kuri paaiskinti. Siaip matau kad rastas nesudetingas ir pledukas graziai atrodo, bet va stringu ant rasto issiaiskinimo.  doh.gif Nu visai pamirsau kaip ten mokykloj buvo, o taip norisi kad ir dabar pradeti.

Man rodos, kad ten sumaišytas schemos aiškinimas. Antras simbolis reiškia, kad tris stulpelius neri į vieną kilpelę, paskutinis - trys kartu sunerti stulpeliai, t.y. neri tris stulpelius su užmetimu, į tris skirtingas kilputes, bet palieki ant vąšelio paskutinę kilpą, taip lieka trys kilpelės ant vąšelio, per kurias pertrauki siūlą ir gauni vieną kilpelę. Tokiu būdu gausis tau bangelės.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 24, 09:39)
Man rodos, kad ten sumaišytas schemos aiškinimas. Antras simbolis reiškia, kad tris stulpelius neri į vieną kilpelę, paskutinis - trys kartu sunerti stulpeliai, t.y. neri tris stulpelius su užmetimu, į tris skirtingas kilputes, bet palieki ant vąšelio paskutinę kilpą, taip lieka trys kilpelės ant vąšelio, per kurias pertrauki siūlą ir gauni vieną kilpelę. Tokiu būdu gausis tau bangelės.


man irgi ta schemute kazkaip nelogiska atrode, nes pagal paveiksleli jie sumaise tuos zenkliukus, kaip tu rasai logiskiau atrodo pats zenklas. Aciu uz paaiskinima, supratau dabar kaip tie stulpelia suneriami kartu 4u.gif 4u.gif thumbup.gif . Kibsiu i darba bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pradejau nerti ir as. Bandau prisiminti ka mane ismoke darbu mokytoja. Galvojau nieko nepavyks. Bet jau nuneriau visa servetele, tik nebezinau kaip nerti paskutine eilute. Gal atsiras kas galetu mane paprotinti. Mano neriamos serveteles rastas. Buciau labai dekinga jei kas paprotintumete kaip isnerti reikia 21 ir 21 eilute. blush2.gif Cia lyg stulpelis be uzmetimo ir kas tie per burbuliukai? Kaip juos isnerti gal kas zinot? Nes kiek ieskojau paaiskinimuose tai niekur neradau.
Dekoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 09 09, 07:22)
Sveikos,

Pradejau nerti ir as. Bandau prisiminti ka mane ismoke darbu mokytoja. Galvojau nieko nepavyks. Bet jau nuneriau visa servetele, tik nebezinau kaip nerti paskutine eilute. Gal atsiras kas galetu mane paprotinti. Mano neriamos serveteles rastas. Buciau labai dekinga jei kas paprotintumete kaip isnerti reikia 21 ir 21 eilute.  blush2.gif  Cia lyg stulpelis be uzmetimo ir kas tie per burbuliukai? Kaip juos isnerti gal kas zinot? Nes kiek ieskojau paaiskinimuose tai niekur neradau.
Dekoju.  4u.gif

nors nesu profesionale,bet manau,kad ten yra mazas stulpelis be uzmetimo ir tris akys paprastos(truputi tie rutuliukai susilieja ir yra mezesni,todel ir nepanasu i paprastu akiu zymejima) mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekoju Aurute. 4u.gif
Greiciausiai taip ir yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
O man gal patarsit kaip čia sujungt tuos kvadratėlius?
http://radikal.ru/F/...aa5197.jpg.html
Atsakyti