Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Sveikutes, o gal kas galit paaiskinti kaip megzti ratu, be siuliu, kad gautusi, noriu sijona megzt ? g.gif
Atsakyti
Reiks imt mokyt Klaipėdiškes nerti g.gif
Atsakyti


sveikutes.na ir as nutariau prisimint mokyklos laikus ir pradet nerti rolleyes.gif gal dar atsidarysiu savo vienetiniu rubeliu parduotuve g.gif biggrin.gif jau nuo siandien bandysiu kazka nerti.jei ka kreipsiuos i jus visokiausiu patarimu ax.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as i pradeanciuju bureli blush2.gif thumbup.gif bandysiu kazka narpliot nors nebelabai ir atsimenu doh.gif bet nieko turiu laiko ismokt ir spet iki vasaros ka grazaus sau ir peincesei savo nunert rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(moonlight=) @ 2008 12 14, 01:50)
o gal kas turi sutartiniu zenklu reiksmiu lentele?Labai praverstu mums,besimokancioms 4u.gif

aha gal tikrai kuri turit? ax.gif nes nėriau nėriau ir pasimečiau gaila neišeina čia parodyti ženklo vieno, na niekaip nebežinau kaip ten nerti, ar pumpurėlis bus ar kas, ai įmetu nuorodą....ten 20 - 21 eilutės, kas ten bus per išnėrimas?na nebežinau tikrai doh.gif 4u.gif
nėrinys
Atsakyti
QUOTE(mazooji @ 2009 01 04, 22:00)
aha gal tikrai kuri turit? ax.gif  nes nėriau nėriau ir pasimečiau gaila neišeina čia parodyti ženklo vieno, na niekaip nebežinau kaip ten nerti, ar pumpurėlis bus ar kas, ai įmetu nuorodą....ten 20 - 21 eilutės, kas ten bus per išnėrimas?na nebežinau tikrai doh.gif  4u.gif
nėrinys


Pumpurėlis smile.gif
Turėtų atrodyt taip:
user posted image
O neriama šitaip:
1. Pynutė iš 4 akių (pynutė -- nes eilės pradžia, kitais atvejais gali būt stulpelis su 2 užmetimais)
2. Stulpelis su 2 užmetimais, tik nepilnai užbaigtas -- lieka neišnerta paskutinė stulpelio akis (iš viso ant vąšelio -- 2 akys). Stulpelis neriamas į tą pačią vietą, iš kurios buvo tos 4 pynutės akys.
3. Stulpelis su 2 užmetimais, irgi nepilnai užbaigtas -- iš viso ant vąšelio 3 akys. Stulpelis neriamas į tą pačią vietą, iš kurios buvo tos 4 pynutės akys.
4. Išneriam vieną akį per tas 3, esančias ant vąšelio
5. Kartojam nuo 1 žingsnio, ir gaunam kitą "aukštyn lipantį" pumpurėlį.
Pafotografavau, kaip atrodo procesas, galit pasižiūrėt čia, jei bus neaišku iš aprašymo.

O sutartinių ženklų knygose ieškot teks, skirtingai nuo mezgimo -- jie daugiau mažiau visom kalbom panašūs. Arba čia klaust labai "užstrigus" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amanita: 05 sausio 2009 - 19:40
QUOTE(Amanita @ 2009 01 05, 20:38)
Pumpurėlis smile.gif
Turėtų atrodyt taip:
user posted image
O neriama šitaip:
1. Pynutė iš 4 akių (pynutė -- nes eilės pradžia, kitais atvejais gali būt stulpelis su 2 užmetimais)
2. Stulpelis su 2 užmetimais, tik nepilnai užbaigtas -- lieka neišnerta paskutinė stulpelio akis (iš viso ant vąšelio -- 2 akys). Stulpelis neriamas į tą pačią vietą, iš kurios buvo tos 4 pynutės akys.
3. Stulpelis su 2 užmetimais, irgi nepilnai užbaigtas -- iš viso ant vąšelio 3 akys. Stulpelis neriamas į tą pačią vietą, iš kurios buvo tos 4 pynutės akys.
4. Išneriam vieną akį per tas 3, esančias ant vąšelio
5. Kartojam nuo 1 žingsnio, ir gaunam kitą "aukštyn lipantį" pumpurėlį.
Pafotografavau, kaip atrodo procesas, galit pasižiūrėt čia, jei bus neaišku iš aprašymo.

O sutartinių ženklų knygose ieškot teks, skirtingai nuo mezgimo -- jie daugiau mažiau visom kalbom panašūs. Arba čia klaust labai "užstrigus" smile.gif

ačiū, bandysiu narplioti... bet manau dar užsuksiu paklausti 4u.gif
Atsakyti
Jei yra tarp jusu kaunieciu, tai mielai pamokinciau in real sito malonaus laisvalaikio leidimo budo smile.gif Pati esu nerusi ilgai, bet dabar per darbus jau esu visiskai uzmetusi, tad butu proga prisiminti ir galbut vel susirasti savo vaseliu kolekcija, atidaryti prikauptu siulu maisus ir dezes smile.gif
Atsakyti
Zurnaliukyje radau labai grazu papuosala ant kaklo, nerta vaseliu. Uzsimaniau ji nusinerti, bet esu nepatyrusi nereja, tad ir nelabai susigaudau, kaip cia ta schema man suprasti. Gal galetumete, mamytes man paaiskinti?

Visus zenklus pazistu, bet niekaip nesuprantu, kaip pradeti nerti gelytes ziedlapius. Nunerus ratuka ir nuo kurios vietos reikia pradeti ziedlapi nerti?

Cia yra schema:
http://public.fotki....o-schema/1.html

Is anksto aciu uz paaiskinimus.
Atsakyti
Tai, kad čia ne nėrimo schema, arba bent jau ne su vašeliu smile.gif Gal galima paveiksliuką daiktelio pamatyti?
Atsakyti
QUOTE(Merkyte @ 2009 01 13, 17:58)
Zurnaliukyje radau labai grazu papuosala ant kaklo, nerta vaseliu. Uzsimaniau ji nusinerti, bet esu nepatyrusi nereja, tad ir nelabai susigaudau, kaip cia ta schema man suprasti. Gal galetumete, mamytes man paaiskinti?

Visus zenklus pazistu, bet niekaip nesuprantu, kaip pradeti nerti gelytes ziedlapius. Nunerus ratuka ir nuo kurios vietos reikia pradeti ziedlapi nerti?

Cia yra schema:
http://public.fotki....o-schema/1.html

Is anksto aciu uz paaiskinimus.

cia jie po 1 atskirai prisinerineja, as taip manau g.gif
Atsakyti
sutartiniai ženklai
Atsakyti