Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

QUOTE(byne @ 2009 05 13, 15:45)
Vargstu, nesuprantu, kaip čia toliau bus, mezgiau tą vadinamą kepurėlės spindulį, atrodo, viskas tvarkoj, gražus lygus kepaliukas gavosi, o dabar jau pagal schemutę bandau, nu tipo, kad pradėtų nusileidinėt kepuriukas, tai dabar graži servetėlė gaunas, man  ji tik garbiniuojasi ir tiek doh.gif  Ką daryt?

Mažiau platinkit. Jeigu pagal schemą kur yra pynelės, tai bandykit nerti 1-2 kilpute mažiau arba nerkit vienu motyvu mažiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 13 gegužės 2009 - 15:02
Vargo vakarienė tas nėrimas doh.gif

Katuke, laaaabai graži kepurytė thumbup.gif

Pasakykit jūs man, optimistei-auksarankei, ką daryt su moheriniu nėriniu, kad nesiriestų? Irisinį arba iš Maxi siūlų reikia krakmolint, bet moherinio (7O% mohera, 3O% akrilas) nekrakmolinsi gi...
Atsakyti
nu jau reik pagalbos doh.gif nesuprantu kur čia kaip nert unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 14 gegužės 2009 - 13:12
Pradėti nuo apačios, nuo pynelės, o paskui iš jos nerti po lapelį ir po trečiojo lapelio grįžti žemyn pynele.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 13, 23:19)
Vargo vakarienė tas nėrimas  doh.gif

Katuke, laaaabai graži kepurytė  thumbup.gif

Pasakykit jūs man, optimistei-auksarankei, ką daryt su moheriniu nėriniu, kad nesiriestų? Irisinį arba iš Maxi siūlų reikia krakmolint, bet moherinio (7O% mohera, 3O% akrilas) nekrakmolinsi gi...

Ačiū labai ax.gif
O apie šiuos dalykus aš visiškai nieko neraukiu schmoll.gif
O čia mano berniukiška kepuriukė gavosi, vargau vargau, bet privargau (tik sujungimo dar neatidirbau,tai matosi doh.gif ) tongue.gif :
tik modeliui mažoka ji, čia draugės berniukui nėriau ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 14 gegužės 2009 - 13:50
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 14, 14:38)
Pradėti nuo apačios, nuo pynelės, o paskui iš jos nerti po lapelį ir po trečiojo lapelio grįžti žemyn pynele.

aš tą tai suprantu doh.gif bet.... na tarkim nuneriu pynelę iki lapuko, tada lapukui keturias akis pynelės, na o tada kaip? visgi reik grįžt į tą pirmą lapuko pynelės akį g.gif ? nu va čia man ni bum bum , ir bandau nert, kažkaip makaluojas, o jei bandau į schemą žiūrėt tai gatavai visks susipainioja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 14 gegužės 2009 - 14:40
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 13, 15:02)
Mažiau platinkit. Jeigu pagal schemą kur yra pynelės, tai bandykit nerti 1-2 kilpute mažiau arba nerkit vienu motyvu mažiau.

ačiū 4u.gif bandysiu, kaip sakėt ax.gif
QUOTE(Katukė @ 2009 05 14, 13:49)
O čia mano berniukiška kepuriukė gavosi, vargau vargau, bet privargau (tik sujungimo dar neatidirbau,tai matosi  doh.gif ) tongue.gif :

nu visai fainulė gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Jungiuos ir as prie jusu drinks_cheers.gif
netrukus turesiu leliuka, bandau ieskoti paprasciausiu schemuciu ka nors nusinerti jam ax.gif einu skaityti sios temeles, ir semtis Jusu patirties blush2.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif gal turite kas schemute kaip nerti slepetes is kvadrateliu? smile.gif Buciau labai labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Sos blush2.gif
Niekaip nesuprantu kaip reik isnerti tuos stulpelius,lygtais su apmetimu,bet kodel apacioje bruksniukai g.gif
user posted image
Atsakyti
čia yra du sumegzti stulpeliai su vienu užmetimu. O apačioj brūkšniukai kad matytųsi 4u.gif

QUOTE(meganija @ 2009 05 20, 17:19)
Sos  blush2.gif
Niekaip nesuprantu kaip reik isnerti tuos stulpelius,lygtais su apmetimu,bet kodel apacioje bruksniukai  g.gif
user posted image

Atsakyti
sveikutes....
nu va sugalvojau, kad noriu ismokti nerti vaseliu..norisi maziui kokiu rubeliu nunerti, gal sau ka nors..man taip grazu nertas drabuzelis...
per savaitgali reikia isgyti visas priemones ir pradet ka nors...dar knyga tureciau gauti, gal ir jums kas pravers.....

tikiuosi smagaus bendravimo cia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Katukė @ 2009 05 12, 13:45)


o jau grozi pamaciau, spalva mano megstamiausia wub.gif
Atsakyti