Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Laba, kaip auksarankėms sekasi? Tai kuri parodysit savo kepuriuką g.gif
QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 11, 14:45)
Sveika prisijungus į optimisčių-auksarankių būrelį biggrin.gif

Nėrinio dydis ir nuo siūlų, vąšelio dydžio ir nėrimo stiliaus labai priklauso wink.gif Jei nersi iš plonų siūlų arba su mažu vąšeliu, tai ir nėrinys mažiukas gausis. Arba jei labai standžiai nersi wink.gif

aha, tikrai optimistė lotuliukas.gif . Blyn, jau kiek kartų išardžiau, vis bandau pasididint, tai paskui pradeda riestis arba garbiniuotis doh.gif doh.gif . Nu pravalas, bet kaip nors vis tiek įveiksiu biggrin.gif
Tai, matyt, kad pas mane ir ploni siūlai, ir mažas vąšelis ir standžiai neriu , kaip sakant trys viename lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau prisiruošiau nufotkinti savo pirmąjį šedevrą blush2.gif
Šiaip tai nuo schemos tai skiriasi truputuką darbelis, bet man taip gražiau pasirodė tongue.gif
( Neturėjau kantrybės laukti paaiškinimo,tai kažkaip pati drugelį nurezgiau blush2.gif )
user posted image
O dėl dydžio, tai kepurytė visai netyčia gavosi kaip tik mano pupulei biggrin.gif .
Paaiškinkit man tos formulės panaudojimą blush2.gif . Kaip ir ką matuot nunėrus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 12 gegužės 2009 - 12:56
QUOTE(Katukė @ 2009 05 12, 12:45)
Na va, pagaliau prisiruošiau nufotkinti savo pirmąjį šedevrą  blush2.gif
Šiaip tai nuo schemos tai skiriasi truputuką darbelis, bet man taip gražiau pasirodė  tongue.gif
( Neturėjau kantrybės laukti paaiškinimo,tai kažkaip pati drugelį nurezgiau  blush2.gif )
user posted image

nugi labai gražus kepuriukas wub.gif ir drugelį liuks nunarpliojai thumbup.gif
O aš vis dar didinu doh.gif
Atsakyti
O tai kaip tą formulę panaudoti blush2.gif . Na, pradžia man aiški, bet gautą rezultatą kurioj vietoj ir kada pamatuoti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 05 12, 13:10)
O tai kaip tą formulę panaudoti  blush2.gif . Na, pradžia man aiški, bet gautą rezultatą kurioj vietoj ir kada pamatuoti?  blink.gif

pagal tą formulę S= 2* Pi*R nu, jei aš gerai suprantu, tai mums reikalingas spindulys, t.y. R. Tą gautą R reiktų pamatuot ant kepurytės, t.y. nuo kepurytės centro atmatuoji,pvz. 7cm. ir tada jau reiktų nuleidinėt kepuriuką, ta prasme siaurint pradėt ar kaip čia išsireikšt g.gif Nežinau, ar supratai, ką norėjau pasakyt blush2.gif
Atsakyti
Siaurint nereikia, po to nerkit tiesiai.
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2009 05 12, 15:32)
pagal tą formulę S= 2* Pi*R  nu, jei aš gerai suprantu, tai mums reikalingas spindulys, t.y. R. Tą gautą R reiktų pamatuot ant kepurytės, t.y. nuo kepurytės centro atmatuoji,pvz. 7cm. ir tada jau reiktų nuleidinėt kepuriuką, ta prasme siaurint pradėt ar kaip čia išsireikšt g.gif  Nežinau, ar supratai, ką norėjau pasakyt blush2.gif



QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 12, 16:22)
Siaurint nereikia, po to nerkit tiesiai.

Ačiū mergaitės, mėginsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Na,kolkas tai tik ardau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 12, 14:22)
Siaurint nereikia, po to nerkit tiesiai.

va, protinga galva parašė thumbup.gif
QUOTE(Katukė @ 2009 05 12, 17:26)
Na,kolkas tai tik ardau  doh.gif

vėl kepšiuką neri? Kur užstrigai?
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2009 05 13, 14:06)
vėl kepšiuką neri? Kur užstrigai?

Tai aš dabar pačią primityviausią iš stulpelių berniukui neriu doh.gif baigia į kapus ji mane nuvaryt ax.gif . Vis garbanojasi, arba riečiasi arba per didelė blink.gif . Jau dvi nunėrus būčiau, jei ardyt nereiktų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 05 13, 12:25)
Tai aš dabar pačią primityviausią iš stulpelių berniukui neriu  doh.gif  baigia į kapus ji mane nuvaryt ax.gif . Vis garbanojasi, arba riečiasi arba per didelė  blink.gif . Jau dvi nunėrus būčiau, jei ardyt nereiktų  cool.gif

pas mane tip top tas pats doh.gif .
Mudvi abidvi vargo pelės drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vargstu, nesuprantu, kaip čia toliau bus, mezgiau tą vadinamą kepurėlės spindulį, atrodo, viskas tvarkoj, gražus lygus kepaliukas gavosi, o dabar jau pagal schemutę bandau, nu tipo, kad pradėtų nusileidinėt kepuriukas, tai dabar graži servetėlė gaunas, man ji tik garbiniuojasi ir tiek doh.gif Ką daryt?
Atsakyti