Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimo pradžiamokslis

Gal galit man kas nors paaiškint, kaip reikia padaryt /\ (tik dar su dviem užmetimais, nežinau kaip pavaizduot užmetimus blush2.gif )? V moku padaryt, o va /\ ir nežinau, kaip išnert blush2.gif Ten yra taip

/\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\
. . . .V . . . . V . . . .
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2009 05 10, 20:36)
laba diena
gal galetumet paaiskinti kaip nerti si salika
salikas
mano manymu, jis nertas vien pinutemis, tik nesuprantu, kaip jos ten paskui surangytos. Yra paaiskinimas ispaniskas, bet nesusigaudau... verysad.gif

Tos pynutės, iš kurių nunertas šalikas, yra išnertos iš vienos pynutės, kuri jungia jas visas. Maždaug taip:

user posted image

QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 10, 20:45)
Gal galit man kas nors paaiškint, kaip reikia padaryt /\ (tik dar su dviem užmetimais, nežinau kaip pavaizduot užmetimus  blush2.gif )? V moku padaryt, o va /\ ir nežinau, kaip išnert  blush2.gif Ten yra taip

/\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\
. . . .V . . . . V . . . .

Du stulpeliai, sunerti į vieną: išneriat abu užmetimus, o tą paskutinę kilputę paliekat neišnertą ir neriat antrą stulpelį, ir paskui juos suneriat į vieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 10 gegužės 2009 - 21:19
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 10, 22:17)
Du stulpeliai, sunerti į vieną: išneriat abu užmetimus, o tą paskutinę kilputę paliekat neišnertą ir neriat antrą stulpelį, ir paskui juos suneriat į vieną.

Ačiū 4u.gif Bandau, bet man rodosi, kad kažkas nelabai teisingai man gaunasi...
Atsakyti
Na, neblogai man sekasi kepurytė savo pupulei wub.gif . Tiek bandžiau, kol įgudau, kad dvi ar tris jau nunėrus būčiau blink.gif Įkelsiu foto,kai pabaigsiu savo pirmąjį blyniuką ax.gif .

Mergaitės, reikia pagalbos. O kaip žinant tik galvytės apimtį nunerti kepurytę? Niekaip nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 05 11, 13:48)
Mergaitės, reikia pagalbos. O kaip žinant tik galvytės apimtį nunerti kepurytę? Niekaip nesugalvoju  doh.gif

Yra tokia bendra formulė (bent jau taip patyrusios nėrėjos sako biggrin.gif ):

galvytės apimtis cm / 3,14 / 2 ir gaunasi reikiamas skaičius. Pavyzdžiui - 6,5cm. Neriama ir platinama iki kol bus pasiekta 6,5cm riba, o tada neriama žemyn nebeplatinant tiek, kiek reikia ax.gif

Bet man vis tiek nesąmonė gaunas - kaži kažkokiu reikalu visos kepurytės man nerealiai nuplatėja į apačią ir gaunasi kažkokia kiaušinienė, o ne kepurytė doh.gif Todėl ardauardauardauardauardau wacko.gif
Atsakyti
Sveikutės, na ir aš prie jūsų prisijungsiu drinks_cheers.gif . Temukė kaip tik man biggrin.gif
QUOTE(Katukė @ 2009 05 07, 10:28)
Va tokią, patiko kepurytė, radau scemų temukėje, bet, kad nežinau net nuo ko pradėti  blush2.gif  doh.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

Nu pavyzdžiui, iš kur žinot, kokio dydžio bus ta kepurė?
Aš ir ją pradėjau nert, tiksliau daugiau nei pusė nunėriau ,bet žiūriu, kad aš ją tik naujagimiui uždėčiau doh.gif Kaip tada ją reikia padidint blush2.gif Iš kur žinot, kiek tų kilpučių reikia dadėt blush2.gif doh.gif g.gif
QUOTE(Katukė @ 2009 05 11, 12:48)
Na, neblogai man sekasi kepurytė savo pupulei  . Tiek bandžiau, kol įgudau, kad dvi ar tris jau nunėrus būčiau  Įkelsiu foto,kai pabaigsiu savo pirmąjį blyniuką  .

Mergaitės, reikia pagalbos. O kaip žinant tik galvytės apimtį nunerti kepurytę? Niekaip nesugalvoju 

Lauksim tavo grožio 4u.gif
Aha, man ir toks klausimas kyla blush2.gif
QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 11, 13:19)
Yra tokia bendra formulė (bent jau taip patyrusios nėrėjos sako biggrin.gif ):

galvytės apimtis cm / 3,14 / 2 ir gaunasi reikiamas skaičius. Pavyzdžiui - 6,5cm. Neriama ir platinama iki kol bus pasiekta 6,5cm riba, o tada neriama žemyn nebeplatinant tiek, kiek reikia

Bet man vis tiek nesąmonė gaunas - kaži kažkokiu reikalu visos kepurytės man nerealiai nuplatėja į apačią ir gaunasi kažkokia kiaušinienė, o ne kepurytė Todėl ardauardauardauardauardau wacko.gif

o, apie tokią formulę išvis nesu girdėjus blush2.gif
Prajuokinai lotuliukas.gif Pas mane tas pats variantas doh.gif . Reiks vėl ardyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2009 05 11, 15:32)

Nu pavyzdžiui, iš kur žinot, kokio dydžio bus ta kepurė?

Sveika prisijungus į optimisčių-auksarankių būrelį biggrin.gif

Nėrinio dydis ir nuo siūlų, vąšelio dydžio ir nėrimo stiliaus labai priklauso wink.gif Jei nersi iš plonų siūlų arba su mažu vąšeliu, tai ir nėrinys mažiukas gausis. Arba jei labai standžiai nersi wink.gif

Va, kiek aš teoriškai žinau, gaila tik, kad praktikoj retai tas žinias pritaikyt išeina hihihi.gif Vis dydžių neatitaikau blush2.gif


Gal kas žinot, ką reiškia ženklas, kur rodyklė į apačią rodo? Neleidžia įkelt paveiksliuko doh.gif Na, ten stulpelis su vienu užmetimu, bet dviejose vietose dar ir rodyklė iš to stulpelio "padaryta" yra. Kaip išnert tokį dalyką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 05 11, 13:48)
Na, neblogai man sekasi kepurytė savo pupulei  wub.gif . Tiek bandžiau, kol įgudau, kad dvi ar tris jau nunėrus būčiau  blink.gif Įkelsiu foto,kai pabaigsiu savo pirmąjį blyniuką  ax.gif .

Mergaitės, reikia pagalbos. O kaip žinant tik galvytės apimtį nunerti kepurytę? Niekaip nesugalvoju  doh.gif



QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 11, 14:19)
Yra tokia bendra formulė (bent jau taip patyrusios nėrėjos sako biggrin.gif ):

galvytės apimtis cm / 3,14 / 2 ir gaunasi reikiamas skaičius. Pavyzdžiui - 6,5cm. Neriama ir platinama iki kol bus pasiekta 6,5cm riba, o tada neriama žemyn nebeplatinant tiek, kiek reikia  ax.gif

Bet man vis tiek nesąmonė gaunas - kaži kažkokiu reikalu visos kepurytės man nerealiai nuplatėja į apačią ir gaunasi kažkokia kiaušinienė, o ne kepurytė  doh.gif Todėl ardauardauardauardauardau wacko.gif

Šitą reikėjo mokykloje per matematiką išmokt:
C=2piR, C - apskritimo ilgis, tai yra, galvytės apimtis, pi - 3,14, R - apskritimo spindulys, kaip tik tokio ilgio ir turi buti kepurės viršus nuo centro iki apačios, iš čia ir formulė R=apimtis/pi/2.
Jeigu nepasitikit formule, o ji ne visada gali atitikti, pasidėkit sulenktą nėrinį ir pamatuokit lanksčiu metru palei tą išlenktą kraštą - turi būti pusė galvytės apimties.

QUOTE(HappyAngel @ 2009 05 11, 15:45)
Gal kas žinot, ką reiškia ženklas, kur rodyklė į apačią rodo? Neleidžia įkelt paveiksliuko  doh.gif Na, ten stulpelis su vienu užmetimu, bet dviejose vietose dar ir rodyklė iš to stulpelio "padaryta" yra. Kaip išnert tokį dalyką?  g.gif

Jeigu teisingai įsivaizduoju, tai čia stulpeliu sunerta kelios žemiau esančios eilės bet geriausia būtų pamatyti schemą.
Atsakyti
Mergytės, o kaip kaži dvigubą drugelį išnerti doh.gif niekaip aš toj schemoj neraukiu schmoll.gif . Net pradėt bijau blush2.gif
Labai noriu užbaigti papuošimą kepurytės ir pasigirti savo pirmuoju nėriniu rolleyes.gif
Atsakyti
Jeigu neriat pagal tą aštuoniakampio schemą, tai reikia nunerti ir tada perlenkti pusiau.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 11, 19:32)
Jeigu neriat pagal tą aštuoniakampio schemą, tai reikia nunerti ir tada perlenkti pusiau.

blush2.gif tiek jau supratau,bet kas ten per brūkšniukai? Ant jū paskui kaip suprantu sparniukai didieji neriasi,bet kaip čia padaryt? ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki,

pakartosiu savo klausima, kuri kitur rasiau, gal cia pataikysiu blush2.gif


gal kas vaizdziai ar zodziu paaiskintu kaip tvirtai ir patikimai pabaigti nunerta gamini? g.gif As, baigusi nerti, prakisu siula per paskutine akute ir paskui dar bandau uztvirtint nuosaliau ant mezginio padariusi "mazgeli", o tada siula nukerpu. Tik va kai ka mezginyje norejau pataisyti,tai labai nesunkiai pavyko isardyti jau baigta darbeli - tereikejo timptelt smarkiau uz siulo (zinojau kur baigiasi) ir issiarde... tai pamaniau kas netyciom timpteltu ir isirtu viskas unsure.gif verysad.gif Nesumastau kai patikimai baigti darbeli. Seniau tai desimt mazgu darydavau, tai tada tikrai sunku atsekti kur ten tas mazgas rasideda, bet minusas tas, kad tada tie mazgu guzai styro doh.gif Dabar bandau maziau pripainioti, tai tada abejoju del tvirtumo, ar nenubegs viskas velniop biggrin.gif
Gal turit patarimu? unsure.gif 4u.gif

Atsakyti