Įkraunama...
Įkraunama...

Kuris aliejukas geriausias?

Apklausa: Kuris aliejukas geriausias? (197 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(mama_Greta @ 2008 12 06, 00:26)
bet cia turbut Kaune? mane labiau Vilnius domina... ax.gif

o vilniui nera ametistejos?jei ne tada gal kas galetu nupirkt jum is savu kad siustis nereiktu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnerici: 06 gruodžio 2008 - 12:53
QUOTE(agnerici @ 2008 12 06, 13:49)
o vilniui nera ametistejos?jei ne tada gal kas galetu nupirkt jum  is savu kad siustis nereiktu 4u.gif


Lygtais nera Vilniuje.. Bet Kosmetikos gamintoju skyrelyje radau tema apie Paul Mitchel (ar kaip ten rasosi.... blush2.gif ) priemones ir nuoroda, kur galima pirkti internetu. Reikes dar atidziau ten paskaitineti arba uzklausti, kur vilniuje pardavineja:)
Papildyta:

Kita vertus, pastaruoju metu naudoju kazkoki visai toki "popigiai" aliejuka ir esu patenkinta.. Tad gal pasistengsiu numalsint savo uzgaidas ax.gif o jei jau nepavyks, kreipsiuos i Kaledu Seneli, tegu jis pasirupina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 06 gruodžio 2008 - 13:10
Man siuo metu vienas is geriausiu Kerastase oleo-relax serum thumbup.gif Kvapas neblogas,plaukuciai svelnesni ir labiau blizga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bright Crystal: 08 gruodžio 2008 - 10:53
Ar kuri naudojate PARISIENNE plaukų fluidą? Dabar "Eurokos" yra akcija. Pati naudoju Black aliejuką jau kelintą buteliuką ir esu patenkinta ax.gif
Atsakyti
Nesenai nusipirkau Lakme aliejuka, tai visai patinka kaip uz tokia kaina ir dar 100 ml bet jis toks gan skystokas, tai jauciu greitais issinaudos, pries tai turejau C:EHCO nzn kazkaip panasiai rasos blush2.gif tai irgi labai patiko thumbup.gif Na dar uzsisakiau is Tigi S Factor seruma, tai sis turetu but is viso nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Man tai AVON superinis aliejukas thumbup.gif
Atsakyti
Man tai Avon, wub.gif thumbup.gif
ir nebrangus ir labai kokybiškas ,tik kad kiekį reikia atiikyt,nes kai padaugini tai plaukai riebalinasi biškuti g.gif
Atsakyti
dabar naudoju alfaparf, jis man zymiai labiau patinka uz paul mitchel (pries tai turejau), o kadangi alfa jau ipusejo, tai jau turiu jam pakaitala pabandymui - tigi s factor drops wub.gif
Atsakyti
o kaip jus avon naudojat?tik ant slapiu plauku ar galima ir ant sausu?as ka tik uzsisakiau
Atsakyti
Man tai tas avon is viso niekam tikes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 12 12, 21:14)
o kaip jus avon naudojat?tik ant slapiu plauku ar galima ir ant sausu?as ka tik uzsisakiau


Nėra skirtumo,aš tai kiekvieną vakarą naudoju,ir ant sausų ir ant šlapių plaukų bigsmile.gif


QUOTE(*padushkele* @ 2008 12 13, 01:03)
Man tai tas avon is viso niekam tikes  schmoll.gif


Gal trumpai naudojote ? ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju C4 Crystal Liquid profilaktinį-gydomąjį sėmenų aliejų. Labai patinka victory.gif
Atsakyti