Mes naudojame KIDDY kėdutę nuo 9-36kg.
Esminis minusas, kad gulčia padėtis naudojama iki 18kg ir važiuojant nepakeisi tu jos į sėdimą. Jei atidžiau pasižiūrėtumėte i nuotraukas (http://www.kiddy.de/typo3temp/pics/0ece674cfe.jpg), pamatytumėte, kad gale esantis geležis atsilenkinėja ir tai reguliuoja padėti. Bet ji keičiama prieš segant vaiką.
Kitas dalykas, tai nugaros atlošo kampas. Teko automobilio sėdynės atloša reguliuoti, kad kėdutė normaliai įsitaisytų.
Gal nelabai aiškiai parašiau, bet kam aktualu, atsirinks
Prieš tai turėjome seną senutėlę Bebe confort, reguliuojamais šonais ir rankenėlės pagalba reguliavosi padėtys. Labai patogu, nors ir be papildomų "navarotų".
Turint mintyje mano jau aprašytus dalykus, dabar, kai antram vaikui pirksiu kėdutę, rinksiuosi kategoriją 9-18kg. Būtinai matuosime kėdute automobilyje.
ADAC puslapyje, patarimuose kaip išrinkti kėdutę, sakoma, kad geriausia kėdutė ta, kuri geriausiai tinka jūsų automobilyje (turi priglusti prie auto sėdynės ir nejudėti pritvirtinta) ir jūsų vaikui. Perkant naudotą kėdutę rekomenduojama pirkti tik iš pažįstamų, bet patikrinti diržų tvirtumą, susidėvėjimą, kaip veikia visos funkcijos (neturi būti jokių sunkumų, užsikirtimų etc) ir žinoma įsitikinti, kad nedalyvavo avarijoje.
Taip kad renkuosi iš Maxi-cosi Tobi (dėl išskirtinio kėdutės tvirtinimo diržais), RÖMER King Plus, Bebe confort iseos TT ir Cybex pallas.
Beje, Cybex pallas ir Kiddy vizualiai panasios ir tikriausiai vieninteles su vadinamaisiais staliukais. Tie staliukai turi didžiulį privaluma avarijos atveju. Kaip teigiama ADAC tinklapyje, jie labiau apsaugo vaiką avarijos atveju, kai tuo tarpu diržais prisegtas vaikas kojas išsinarinti gali ir kaklo slankstelis be vargo trakštelėti
viskas buvo iliustruota autotesto filmuku.
taigi mano manymu Cybex pallas turi saugumo staliuko privaluma, beigi lengvai reguliuojasi sėdima-poilsio pozicijos + kėdutės nugarėlė labai lengvai prisitaikoma prie automobilio sėdynės kampo (
filmukas). Ir taip, ji iš kitos kėdučių kategorijos 9-36kg