Įkraunama...
Įkraunama...

Mažvydo pagrindinė mokykla

QUOTE(Casual @ 2009 10 30, 21:18)
tai vat uz tai kad likom tai ir idomu, kuom ta mokykla tokia baisi, kad net pati baisiausia??  g.gif

Del pradines klases mokytojos,ta mokykla man labai nevykusi patapo. Vaikui prireike psichologo ir logopedo pagalbos.Buvo nustatyta,kad engiamas mokytojos.Ir pasak jos jis buvo negabus ir t.t...Galiu pasidziaugti thumbup.gif pakeitus mokykla jis tapo gan gabiu mokiniu ir y mokykla eina su noru.
Atsakyti
Sveiki, o šitoje mokykloje yra paruošiamoji klasė, nes mūsų mergaitė darželio nelanko, o kitais metais reikės leisti i mokyklą jau. Tai bandau išsirinkti tarp Mažvydo ir Vyduno mokyklų, nes tiek apie vieną, tiek apie kitą yra nekokių atsiliepimų g.gif
Atsakyti
Man labiausiai nepatinka, kad nėra normalios prailgintos grupės ir užklasinės veiklos stygius g.gif
Atsakyti
QUOTE(aida1 @ 2009 12 02, 10:23)
Man labiausiai nepatinka, kad nėra normalios prailgintos grupės ir užklasinės veiklos stygius  g.gif

Kad užklasinės veiklos tikrai daug g.gif
Atsakyti
Na, teatru, šokiais ar daile berniukai nelabai domisi. Lieka vienintelis būrelis, kuris būna ne kiekvieną savaitę - tai šaškės. g.gif
Atsakyti
Mano mergaitė, tai veiklos tikrai per akis. O va berniukams tada tikrai skurdu su pasirinkimu....
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2009 11 27, 13:19)
Sveiki, o šitoje mokykloje yra paruošiamoji klasė, nes mūsų mergaitė darželio nelanko, o kitais metais reikės leisti i mokyklą jau. Tai bandau išsirinkti tarp Mažvydo ir Vyduno mokyklų, nes tiek apie vieną, tiek apie kitą yra nekokių atsiliepimų g.gif

Labas,kiek žinau yra dvi paruošiamos klasės vaikučiams pamokeles buna atrodo iki 12val mirksiukas.gif
O jau rinktis belieka Jums pačiai,man asmeniškai po įvairiausių atvirų durų dienų jos Lygiavertes pasirode ax.gif
Atsakyti
Labu labu smile.gif
Drąsiai galiu rekomenduoti M.Mažvydo vidurinę tiek pradinėse klasėse, tiek ir aukštesnėse pakopose. Paruošia mokytojai tikrai puikiai. Aišku, neginsiu, būna kvanktelėjusi, bet jų yra visur.
Yra paruošiamoji klasė su puikia mokytoja (atleiskite pavardės nepamenu, bet ji jau metai iš metų dirba su paruošiamukais). Mano mažasis brolis lankė. Visi likome labai patenkinti. Su mokytoja įmanoma sutarti dėl pagilinimo žinių pvz lietuvių kalboje arba matematikoje. Jei kurią dieną negalėdavome atvažiuoti iki 12-os jo pasiimti, visada duodavo veiklos, būrelių, žaidimų (prailginta grupė buvo sudaryta tėvelių pageidavimu iki 14val).
Pradinėse klasėse papuolėm ne pas pačią mieliausią mokytoją - teko nusivilti ją, o ir brolis labai pykosi su ja, bet parėjome į kitą klasę (iš A į cool.gif ir sėkmingai bei fantastiškai jis užbaigė pradines klases. Beje, apie šaškių būrelį berniukams smile.gif Jį veda kūno kultūros mokytojas Paradauskas, puikus mokytojas, kuris vaikui pačiam leidžia pasirinkti ko jis nori - žaisti šaškėm, šachmatais ar išmokti žaisti krepšinį ar futbolą (suteikia info apie taisykles, reikalavimus, pagrindinius derinius).
Nuo 5os klasės patekom pas M.A. Butienę (klasės auklėtoja). Esu tiesiog sužavėta jos veikla. Jau rugsėjo pirmąją kiekvienam klasės vaikui paskyrė po kažkokią pareigą - lankomumas, klasės seniūnas, trys pavaduotojai, sienlaikraštinkas, dailininkas, dainorėliai, sporto komitetas, išvykų organizatoriai ir pan. Tiesiog tai mokytoja, kuri puikiai atlieka savo pareigas. Ji prieš susitikdama su moksleiviais, pasidomėjo pas jų buvusias auklėtojas, kur vaikai yra gabūs, ką sugeba ir kievienam pagal tai skyrė užduotis ir pareigas... Mano brolis jau aštuntokas.Dar neteko matyti nei tokios darnios ir sulipintos klasės, nei tokių draugiškų vaikų. Mokytojai irgi puikūs, padeda ir gabiems moksleiviams prasimušti (konkursai, olimpiados), ir negabiems kažką pasiekti, įkvėpti jiems pasitikėjimo savimi ir savo žiniomis...
Mielos mamos, rekomenduoju įia mokyklą iš visos širdies wink.gif
Atsakyti
oh, visai pamiršau paminėti, kad šią vasarą visą mokyklą kapitaliai suremontavo, pakeitė visus langus, apšiltino, įrengė stebėjimo kameras lauke, atnaujino visą valgyklą ir kompiuterines klases. Prieš metus buvo atnaujinta ir papildyta mokyklos biblioteka, suremontuota sporto salė.
Manau, kad bręstančiam vaikui tai geriausia aplinka.
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2010 08 24, 16:52)
oh, visai pamiršau paminėti, kad šią vasarą visą mokyklą kapitaliai suremontavo, pakeitė visus langus, apšiltino, įrengė stebėjimo kameras lauke, atnaujino visą valgyklą ir kompiuterines klases. Prieš metus buvo atnaujinta ir papildyta mokyklos biblioteka, suremontuota sporto salė.
Manau, kad bręstančiam vaikui tai geriausia aplinka.

nepykit kad klausiu o koki dalyka ta butiene desto?ar tik ne matematika blush2.gif nes kai as lankiau sita mokykla ir pas ta mokytoja pakliuvau tai nekokie atsiminimai
Atsakyti
Mokyklą dar remontuoja, bet vargu ar mokymas ir vidinė atmosfera nuo to pasikeis g.gif
Atsakyti
o kokia tada mokykla mamytes rekomenduoja be situ dvieju? as ieskau savo vaikui paruosiamukus kur galeciau vesti, o ja u reix kitais metais
Atsakyti