Įkraunama...
Įkraunama...

Mažvydo pagrindinė mokykla

b klasėj
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif leiskit paklausti, jus kalbat apie tas dvi esančias mokyklas Kaune?
Nes Vilniuje taipogi Pilaitėje yra Martyno Mažvydo vidurinė, ir Pilaitės mokykla. blush2.gif Taigi norėčiau sužinoti apie kurias čia diskutuojat, apie Kauno ar Vilniaus mokyklas? ax.gif
Atsakyti
Apie Kauno smile.gif
Atsakyti
Gal kas lanko ar lankė mokyklą esančia Vilniuje jo mikrorajone Pilaitėje Martyno Mažvydo Vidurinę mokyklą? Norėčiau išgirsti atsiliepimų.
Prašimai jau paduoti, tik vat man skubiai reikia žinoti, kaip ir kas ten yra smile.gif Jau nuo lapkričio 1 dienos teks keliauti, taigi būsiu dėkinga jeigu greitu laiku, pasidalinsite savo žiniomis bei įspūdžiais. smile.gif
Atsakyti
Ši tema apie Kauno Martyno Mažvydo mokyklą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2009 09 23, 22:07)
Gal kas lanko ar lankė mokyklą esančia Vilniuje jo mikrorajone Pilaitėje Martyno Mažvydo Vidurinę mokyklą? Norėčiau išgirsti atsiliepimų.
Prašimai jau paduoti, tik vat man skubiai reikia žinoti, kaip ir kas ten yra smile.gif Jau nuo lapkričio 1 dienos teks keliauti, taigi būsiu dėkinga jeigu greitu laiku, pasidalinsite savo žiniomis bei įspūdžiais. smile.gif

Pasirinkite skilti Vilnius,ten rodys visas mokyklas esancias Vilniuje.
Atsakyti
Baisi mokykla,vaika pervedziau y kt., mokykla jau pirmais mokslo metais.
Atsakyti
QUOTE(Bahara @ 2009 10 10, 22:34)
Baisi mokykla,vaika pervedziau y kt., mokykla jau pirmais mokslo metais.


o kuom baisi?
g.gif


kazkaip einam ir lyg viskas normaliai g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2009 10 11, 22:06)
o kuom baisi?
g.gif
kazkaip einam ir lyg viskas normaliai  g.gif  g.gif


Labai dziugu,kad normaliai.O MUMS pati baisiausia mokykla todel ir neinam.
Atsakyti
QUOTE(Bahara @ 2009 10 13, 08:48)
Labai dziugu,kad normaliai.O MUMS pati baisiausia mokykla todel ir neinam.


tai vat uz tai kad likom tai ir idomu, kuom ta mokykla tokia baisi, kad net pati baisiausia?? g.gif
Atsakyti
...dėl baisumo nežinau, neteko mano vaikams patirti patyčių, ar dar ko baisaus ir negaliu kažko blogo sakyti, nes leidau tik į pradinę klasę ir tik dėl puikios pradinukų mokytojos A. Nesterovos.


Atsakyti