Įkraunama...
Įkraunama...

Mažvydo pagrindinė mokykla

Aš irgi baigusi Mažvyde 12 klasių. Prisiminimai-ne kokie. Dukra mano mokosi Vydūno mokykloje. Visai nieko smile.gif
Atsakyti
preitais metais isejau is Mazvydo mokyklos.. Atsiliepimai/Prisiminimai- nekokie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chuligankaa @ 2007 11 23, 14:26)
I mazvyda sueina daug ismestu vaiku  doh.gif  daug bega is pamoku.Per kiekviena pertrauka rukymas belekoks..NEmaza dalis mokytoju,visai neatsizvialgia y vaiko gabumus,nesistengia ju atskleisti,puse pamokos rekia,nes vaikai nepaklusnus,neisdesto medziagos.Mano dukra su labai blogais atsiiliepimais apie sia mokykla,visais atzvilgiais..

Visiskai tau pritariu, mano draugas pernai baige sita mokykla, tai kai papasakodavo, kas ten darydavosi, tai pakraupdavau blink.gif mokytojai ir mokiniai vieni kitus siuntineja na..., koliojasi, nebuna savaites, kad neatvaziuotu policija ar greitoji, mokytojai nemoko, nes nesusikalba su mokiniais ir t.t blink.gif
Atsakyti
Aš pati iš Mažvydo pabėgau 9toje klasėje - turbūt pakolkas geriausias ir protingiausias pasirinkimas gyvenime smile.gif Aišku, kiekvieno nuomonė skirtinga, bet aš patarčiau vaikus ten leist nebent į pradines klases..
Atsakyti
Į pradines aš irgi patarčiau, mokytoja L.Šimkevičienė-nuostabi. Mano sesė netgi vėl pas ją eina. O,kad pabėgau po 9klasių,irgi laikau pačiu geriausiu sprendimu gyvenime blush2.gif Į mokyklą eidavau su didžiausiomis kančiomis,pusė klasės rūkydavo, tai po ilgosios sėdėdavau klasėje nosį užsikimšus tikrąja to žodžio prasme,nes suvokiau,jei neužsikimšiu-kenksiu pati sau. Po 5-tos klasės tikrai niekam niekam nepatariu eiti į Mažvydą. Aš kai perėjau į kitą mokyklą," apakau ir išsižiojau" nes pirmą kartą gyvenime norėjau mokytis,ir norėjau eiti į mokykla.
blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
O kokios mokytojos nuo rugsėjo turės 1 klases? Ar yra prailgintos grupės?
Atsakyti
Iskeliu tema i virsu.
Ir labai prasau pasidalinti informacija kas zinot kokios mokytojos nuo 2009 rugsejo ims pirmokus. Noretumem leisti savo pirmokeli, todel buciau dekinga uz pagalba.


Atsakyti
Sveiki.Keliu temą į viršų ax.gif prašom pasidalinti informacija,dabartinių pirmokėlių mamytes,kaip sekasi?ar esate patenkintos pasirinkimu?
Atsakyti
Pas mus Papartyje tai labai blogai apie tą "jūsų"Mažvydą atsiliepia...Visi blogiukai iš visur tik į Mažvydą ir eina...Nežinau,aš asmeniškai nieko nepažįstu cool.gif Bet svarstau galimybę vesti į Urbšio,tik ta perėja per Savanorius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2009 05 28, 19:28)
Pas mus Papartyje tai labai blogai apie tą "jūsų"Mažvydą atsiliepia...Visi blogiukai iš visur tik į Mažvydą ir eina...Nežinau,aš asmeniškai nieko nepažįstu  cool.gif Bet svarstau galimybę vesti į Urbšio,tik ta perėja per Savanorius  doh.gif

šitą pasakymą girdėjau apie Kalniečių,bei Vidūno mokyklas,taigi manau,kad blogiukų yra visur,bet kokiu atveju apsistojom ties Mažvydu,nepatiks pereisim kitur,o dabar laukiam rugsėjo 1-osios bigsmile.gif
Atsakyti
Tai jo,tesingai,jei visais tikėt tai to vaiko niekur neišeis "įkišti" g.gif Tiesiog reikia rinktis optimaliausią variantą ir tiek drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mūsų iš "Paparčio" turbūt eis į Mažvydą nemaža dalis klasės. Visi vaikai tikrai stiprūs ir neproblematiški. Ir aš planuoju leisti savo mergaitę į penktą klasę. Urbšio mklą pati baigiau.... prisiminimai tikrai nekokie, nebent didžioji dalis mokytojų jau bus pasikeitę.. Dar aišku minusas Savanorių sankryža...
Labai būtų įdomu sulaukti daugiau pasisakymų apie Mažv. mokyklą.
Atsakyti