Įkraunama...
Įkraunama...

Mažvydo pagrindinė mokykla

QUOTE(panda1 @ 2014 01 29, 12:04)
o jus nepasikliaukit vien mamyciu nuomonem galite nueit ir pasiziureti pasikalbet kas kaip  is tiesu.vaikai yra labai skirtingi ir ju sugebejimai taip pat skirtingi.as pati baigiau sita mokykla ir savo vaika leidziu i sia mokykla neskitosmokyklos ir mokytojai nesudomino.ir kitazadu leisti cia pat

Tikrai? Labai smagu girdėti:smile.gif...Mano drauagės mergaitė taip pat šitoj mokykloj, dabar 8 kl. baigia...irgi sako - nėra lb blogai...ir nuo vaikų dar priklauso...
Atsakyti
mes lankom sita mokykla jau 3 metai, maziuka siemet i nulinukus vesti pradejau, neturiu nieko blogo pasakyti, o ar vaikui gera mokykloj priklauso dayg kas nuo mokytojos, mums pasiseke - dickio mokytoja superine. O gal kas zinot apie mokytojas Valerija Magelinskiene, Neringa Degutiene, Daiva Praneviciene, nzn, kuria is siu mokytoju savo busimam pirmokui isrinkti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2014 01 31, 22:28)
mes lankom sita mokykla jau 3 metai, maziuka siemet i nulinukus vesti pradejau, neturiu nieko blogo pasakyti, o ar vaikui gera mokykloj priklauso dayg kas nuo mokytojos, mums pasiseke - dickio mokytoja superine. O gal kas zinot apie mokytojas Valerija Magelinskiene, Neringa Degutiene, Daiva Praneviciene, nzn, kuria is siu mokytoju savo busimam pirmokui isrinkti... ax.gif

Valerija labai gera mokytoja planuoju pas ja leisti savo vaika ax.gif
Atsakyti
o gal kas zino apie Daiva Praneviciene?
Atsakyti
kas nors sitam orume kalba? g.gif
Atsakyti
nelabai. Mums ši mokykla arčiausiai, bet girdėjau tik blogus atsiliepimus. Bandysim rinktis toliau esančią.
Atsakyti
mano abu vaika eina ir nieko blogo negaliu pasakyti apie ja
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 03 06, 00:27)
nelabai. Mums ši mokykla arčiausiai, bet girdėjau tik blogus atsiliepimus. Bandysim rinktis toliau esančią.


Mums ši mokykla irgi arčiausiai, ir eisim į ją...nemanau, kad yra problemų...o kokius blogus atsliepimus Jūs girdėjot?
Atsakyti
kazkokia numirus sita tema g.gif
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2014 04 22, 12:57)
kazkokia numirus sita tema g.gif


Gaila...daugiau jokių atsiliepomų...visi "subiro" į kitas mokyklas...sakyčiau vadovai kiek kalti...nei atvirų durų dienų...nei ka-kokių pasiūlymų...iš kalsės kurią baigia mano vaikas, jokio mokinuko ten nepervedė...
Atsakyti
QUOTE(reno07 @ 2014 04 27, 18:35)
Gaila...daugiau jokių atsiliepomų...visi "subiro" į kitas mokyklas...sakyčiau vadovai kiek kalti...nei atvirų durų dienų...nei ka-kokių pasiūlymų...iš kalsės kurią baigia mano vaikas, jokio mokinuko ten nepervedė...

tai kad kolegė trečiadienį ėjo į atvirų durų dieną, 18 val buvo. g.gif
Atsakyti
Tikrai buvo atviru duru dienos ir busimiems pirmikas ir kita diena, busimiems penktokams, tikrai ta zinau
Atsakyti