Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Laikykis, Jovka. Mano Mama irgi serga veziu, praejom visas chemoterapija, svitinimus ir ne viena operacija. Pati zliumbiau kamputi pasislepus, nes dukryte mano labai pergyvena, kai as verkiu, bando mane guost, tai man dar graudziau darosi. Dabar sveiksta Mama, stengiames dziaugtis kiekviena diena, daug geros nuotaikos jai suteikia anukele, tai stengiames tevus dazniau aplankyt. Tu, kaip matau irgi neuzilgo leliu turesi, bus mociutei dziaugsmelis...O kaip tavo sunenas? Ka sako gydytojai?
Buna kartais gyvenime tokiu momentu, kad atrodo blogiau jau ir buti negali,bet turi but stipri ! VISKAS BUS GERAI!
Atsakyti
jovka, patikek manim, labai tave suprantu. Is tiesu nelaime po viena nevaiksto. Pas mane irgi tas pats, negana to vyras ligoninej, tai vaikas irgi serga, pati sedziu darbe su temperatura, masina genda tiesiog kelyje, vakar bevaziuojant namo pusiaukelej pasibaige benzinas, turejau pora kilu iki artimiausios degalines pestute keblinti devinta vakaro.
stengiuosi tiktai neprarasti savitvardos ir geros nuotaikos. To ir tau linkiu, sunku isgirsti baisias diagnozes artimiems zmonems, bet vien del ju geresnes savijautos reikia laikytis.
Atsakyti
QUOTE (Anka @ 2004 10 15, 14:00)
Laikykis, Jovka. Mano Mama irgi serga veziu, praejom visas chemoterapija, svitinimus ir ne viena operacija. Pati zliumbiau kamputi pasislepus, nes dukryte mano labai pergyvena, kai as verkiu, bando mane guost, tai man dar graudziau darosi. Dabar sveiksta Mama, stengiames dziaugtis kiekviena diena, daug geros nuotaikos jai suteikia anukele, tai stengiames tevus dazniau aplankyt. Tu, kaip matau irgi neuzilgo leliu turesi, bus mociutei dziaugsmelis...O kaip tavo sunenas? Ka sako gydytojai?
Buna kartais gyvenime tokiu momentu, kad atrodo blogiau jau ir buti negali,bet turi but stipri ! VISKAS BUS GERAI!

Net nežinau kas jam tikliai yra, bet va sesuo sekė, kad nieko neleidžia pas jį, tai ktikrai nemanau, kad labai gerai. Laukiu dabar sesers skambucio, nes kai žinai tikslią diagnozę kažkaip ramiau... o taip tai prisigalvoji visokių blogybių...
Papildyta @ [mergetime]1097839390[/mergetime]
Ačiū už paguodos žodžius... Beje kažkaip kai išsikalbi tai geriau pasidaro...
Atsakyti
ader, kaip tavo vyras laikosi?
Atsakyti
Jovka, kai mazylis, tikiuosi geriau? O kaip mamai sekasi?
Atsakyti
Labai liudna,kad tiek brangiu zmoniu jums serga sad.gif Kai tik pasveiks butinai parasykit.Pries 2 metus pati buvau tokioje situacijoje,todel zinau kaip jauciates.Stiprybes jums,o sveikatos jusu ligoniukams.
Atsakyti
Aciu Miau, jau geriau, jei nedarys daugiau jokiu operaciju tai sia savaite israsys. Bet prognozes vistiek ne kokios, dar yra trys rizikos zidiniai ir gydytojai nesiima nieko daryti kol vel nepabloges. Isivaizduoji, vietoj to, kad is anksto uzkirstu kelia tai lauks kol pabloges, tada vel darys praputimus. Nesamone kazkokia.
Atsakyti
QUOTE (Tautė @ 2004 03 05, 14:44)
O as turedama 24 metus jau palaidojau ir mama, ir teti. Dar vakar klausiau vyro kaip as tiek galejau istverti. Prisimenu juos kiekviena diena ir labai pasiilgstu. Jau apsiverkiau

Sveiki,aš taipat noriu prisijungti prie jūsų man buvo 23 metai ,kai turėjau laidoti savo mažaja 2metukų angelėlę,buvo beprotiškai skaudu,norėjau rėgti,norėjau bėgti tik nežinau kur,mėčiau daužiau daiktus mane tramdė o aš vis kartojau JŪS SUPRANTAT ,KAD AŠ JĄ NEŠIOJAU ,AŠ GIMDŽIAU,AŠ SUPAVAU NAKTIMIS KAI JI VERKDAVO,O DABAR TUŠČIA,DABAR JI MANE PALIKO...NUEINU Į KAPINES IR SĖDŽIU,ATRODO KELEIS APEIČIAU, KAD TIK JĄ PRIKELČIAU.TAD NEŽINAU KĄ SUNKIAU LAIDOTI AR TĖVUS AR VAIKUS,TAČIAU DRYSTU TEIGTI ,KAD VAIKUS...
Atsakyti
QUOTE (koletė @ 2004 10 18, 21:59)
NEŽINAU KĄ SUNKIAU LAIDOTI AR TĖVUS AR VAIKUS, TAČIAU DRISTU TEIGTI ,KAD VAIKUS...

Sunkiausia tevams laidoti savo vaikus...........
Atsakyti
Sioje zemeje mes tik pauksciai,kurie anksciau,gal veliau isskrendam.Labai gaila kai tie pauksciai isskrenda labai anksti. Neliudek,nes jie ten toli susitinka,susitinka ,susitinka.....
Atsakyti
Ir as noriu pasiguosti. Mano mama lyg ir taisosi, vakar buvo onkologiniam, istyre ultragarsu, lyg ir vienas limfmazgis neaiskus, ji reikia stebeti. Jei po menesio negeres - teks leisti raudona chemija sad.gif Nu nebegaliu, rodos viskas tvarkesi, o cia - se tau, vel...
Prazliumbiau vakar visa vakara... Dabar visa menesi, iki kito tikrinimo, sedesiu kaip ant adatu unsure.gif
Atsakyti
Užjaučiu tave miau, ir labai gerai suprantu. Bet tu nesinervink ir galvok, kad bus viskas gerai, o tai paskui gali susirgt, o tada ir tavo mamai būtų blogai. Žinai, kaip tėvai vaikus myli. Tai ji nervinsis ir tikrai nepagerės, o jei tu negalvosi apie tai stengsies ir mamą įtikinti, kad bus gerai, jai tikrai bus geriau. Nes kažkur skaičiau, kad ligoniai optimistiškai galvojantys, kad pasveiks dažniausiai pasveiksta... Stiprybės tau.
Atsakyti