Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Elvita, o kaip tavo mociutei sekesi, kaip tyrimai?
Atsakyti
Nu jau tik Lietuvoje galima tokia nesamone mad.gif . Sestadieni jau rodos minejau, kad mociute tyresi UNION CLINIC. Sumokejo pinigus, gydytojas vietoj triju tyrimu padare viena (nors paeme uz tris blink.gif ) ir neiko neparases, tipo, nueisit ir pasakysit, kad ten kur jis tyre vezio nera, o pagal mociutes nurodytus pozymius, pasakes, kad itariamas zarnyno vezys, isleido namo.
Siandien mociute vaziavo i Antakalni, vel dare ta pati tyrima ir vel pasake, kad jokiu pakitimu nera (ta mes jau zinojome), o tyrimui pacio zarnyno vel issiunte i savo poliklinika siuntimo, nes rentgeno be siuntimo nedaro blink.gif , taigi vel atgalio be dalios blink.gif
Tik tiek, kad pasake ir siek tiek nuramino, kad jei skauda vidurius(mociutei skauda), tai vezio nera, nes esant veziui tipo neskauda. Jis sake, kad gali kalketi kraujagysles, spausti stubura kanala ir del tos skauda.
tai tokios zinios, siek tiek optimistiskesnes ir svarbiausia, kad mociute apsiramino clap.gif , dabar vel ims siuntima ir vaziuos dar karta.
Tai va tiek ziniu smile.gif
Atsakyti
Dziugu girdet geras naujienas clap.gif
Musu gydytojai puikiai moka sveika zmogu tiek prigasdint, kad ir is baimes gali susirgt blink.gif . Drauges mamai skaudejo galva, tai pasidare tyrimus Grybo gatvej, atsakymas buvo-AUGLYS. Moteriske jau ruosesi testamenta rasyt, kol pasikonsultavo su kita gydytoja ir paaiskejo, kad tai tik klausos nervo uzdegimas...
Atsakyti
Elvita, tikiuosi, kad tavo mociutei nieko rimta. Gerai, kad ji apsiramino. O ir tau ramiau clap.gif Viskas bus gerai.
Atsakyti
Siandien ir man aktuali sita tema:tetis ligonineje,sustreikavus skrandziui,sirdies ritmas susilpnejes,des toki aparaciuka stimuliuoti sirdziai.Baisiausia,kad jis toli-JAV,tik guodzia,kad mano sesuo salia.O skrandis buvo visada jo silpna vieta.Bijau paties blogiausio...sad.gif
Atsakyti
Nesinervink, Astra, mes su tavim. Ka jau darysi, kad Dievulis siuncia mums isbandymus. Buk stipri.
Atsakyti
Merginos, aciu uz palaikyma, tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Astra, gal as tave paguosiu, mano tetis jau 7 metus gyvena su kardiostimuliatorium ir tai tikrai zymiai geriau, nei nuolatiniai priepuoliai, ritmo sutrikimai, kruva vaistu ir kiti vargai. Tas stimuliatorius palaiko reikiama sirdies ritma, kai reikia pagreitina, kai reikia suletina. Pati operacija nebaisi nors kazkiek aisku pavojinga, juk reikia laidelius prie sirdies prijungti. O siaip paskui gyvenimas ne kiek nepablogeja tik pagereja. Sekmes tau, sveikatos teciui. Viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE (Anka @ 2004 10 12, 07:58)
Moteriske jau ruosesi testamenta rasyt,

Testamentą verta rašyt ir sveikam dar esant wink.gif . Pati tuo įsitikinau.
Atsakyti
Visiskai tau pritariu, Kuzia. Tik, kad Lietuvoj dar tas neyprasta, cia tai tarsi zenklas, kad tau jau paskutinioji unsure.gif Va diedukas mano uzsieni gyveno, tai testamenta buvo ir daug metu pries mirti parases.
Atsakyti
as vis mastau apie testamenta, tik jis susijes su vaiku. jei kas mums nutiktu, kad dukra isisustu i Lietuva mano tevams unsure.gif
Atsakyti
Man irgi dabar labai sunku, tai nutariau pasiguost.
Mama ligoninėj onkologiniam, jai išpjovė gimdą, dabar švitina... Aš save vis sengiausi save nuteikt optimistiškai, kad viskas bus gerai ir t.t. Bet va vakar dar lyg to jau būtų maža sesuo patyrė avariją jiem lyg ir viskas gerai, bet jų vaikiukas 3metų ligoninėj - lūžo kaklo slankstelis. Stengiuos negalvot apie sakau, kad viskas baigsis gerai padėt gi nieko negaliu (pati tiesa dar su kojos raščių pastempimu sėdžiu namie)... Neveltui sako, kad bėda viena nevaikšto... Norisi verkt...
Atsakyti