Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Anka, labai aciu smile.gif , bet kaip minejau, blogiausia yra tas, jog ji pasake man ir mamai, jei man bus vezys, as negersiu jokiu vaistu, nesidarysiu operacijos, kad greiciau numirciau sad.gif . Nu negaliu girdeti tokiu zodziu sad.gif
Dziaugiuosi del jusu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 10 spalio 2004 - 20:37
Na va perkele maniski i paprasta palata, jau geriau atrodo, skruostai paraude, viskas jau bus gerai tikiuosi, padarys tyrimus, nuspres ka toliau daryti ar operuoti ar vaistais gydyti.
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 10 11, 07:59)
Na va perkele maniski i paprasta palata, jau geriau atrodo, skruostai paraude, viskas jau bus gerai tikiuosi, padarys tyrimus, nuspres ka toliau daryti ar operuoti ar vaistais gydyti.

Smagu , kad sveiksta taviskis clap.gif .Stiprybes, geros nuotaikos ir sekmingo gydymosi!
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 10 11, 08:59)
Na va perkele maniski i paprasta palata, jau geriau atrodo, skruostai paraude, viskas jau bus gerai tikiuosi, padarys tyrimus, nuspres ka toliau daryti ar operuoti ar vaistais gydyti.

clap.gif clap.gif clap.gif
Oi kaip gerai, matai, juk sakiau.
As siandien ryte sakau, reik ader parasyt az, paklausti kaip vyras laikosi, o apsiziuriu - zinios yra ir labai geros clap.gif
Ader linkiu tavo vyrui greiciau pasitaisyti ir laimingo, ilgo, sveiko gyvenimo clap.gif
Atsakyti
Aciu Anka, o visiems cia rasiusiu sergantiems artimiesiems linkiu begalines stiprybes sveikatos. Nereikia nuleisti ranku ir gyventi toliau, juk ir jums turbut yra teke matyti ir girdeti daug istoriju kaip zmones sunkioje ligoje nepasiduoda, stengiasi gyventi del vaiku, nusiminti tikrai neverta, gyvenimas ir taip trumpas kad ji trumpintume asaromis. Laikykites visi, stiprybes, kantrybes ir sekmes.
Atsakyti
Mano tėtis mirė senai, nes Santariškių gydytojai nežinojo kas jam yra, tai kas pora dienų darė pilvo operacijas ohmy.gif Per 10 dienų žmogus užgęso sad.gif , o buvo tik šunvotė sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Miau, aciu is visos sirdies uz palaikyma.
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 10 11, 16:44)
Miau, aciu is visos sirdies uz palaikyma.

Nera uz ka wink.gif
Dziaugiuosi, jei tik nors kiek padejau palaikydama tave virtualiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE (NERA @ 2004 10 11, 15:05)
Mano tėtis mirė senai, nes Santariškių gydytojai nežinojo kas jam yra, tai kas pora dienų darė pilvo operacijas ohmy.gif Per 10 dienų žmogus užgęso sad.gif , o buvo tik šunvotė sad.gif sad.gif sad.gif

Labai tave uzjauciu ir suprantu. Mano Mama atsigule i Kauno klinikas tik sirdies istyrimui, net nebuvo priesinfarktines bukles ir sirdies zondavimo metu , neblaivaus gydytojo deka(tas paaiskejo zymiai veliau) jai buvo sukeltas didziulis sirdies raumens trukimas, gyd. sake, kad nefunkcionuoja trecdalis sirdies...Aciu Dievui Mama isgyveno, bet tai visai sugriove zmogaus gyvenimo kokybe...
Atsakyti
Siaubas, ko tik nebuna blink.gif
Tokius gydytojus tik gun_bandana.gif bash.gif
Atsakyti
mano mociute irgi mire del gydytoju kaltes, tikrai buvo labai skaudu, todel prisijungiu prie visu ir palaikau visas, kurioms tai teko isgyventi, mociute mire ant mano ranku, nors dar butu galejusi isgyventi
Atsakyti
musu gimineje yra mirusi moteris nuo kojos luzio sad.gif "ACIU GYDYTOJAMS" sad.gif vaikai liko naslaiciais, nes tevas alkocholikas sad.gif
Atsakyti