Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Na va vakar buvau trumpam ileista aplankyti. Blogiausia turbut jau praeiti, jei nepabloges gal rytoj perkels i paprasta palata. Vaizdelis aisku kraupus, kaip filmuose, laideliu, vamzdeliu visokiu. Vaistu pripompuotas, kalba per miegus. Nusiraminau biski jau gal viskas bus gerai. Aciu uz palaikyma.
Atsakyti
QUOTE
Na va vakar buvau trumpam ileista aplankyti. Blogiausia turbut jau praeiti, jei nepabloges gal rytoj perkels i paprasta palata. Vaizdelis aisku kraupus, kaip filmuose, laideliu, vamzdeliu visokiu. Vaistu pripompuotas, kalba per miegus. Nusiraminau biski jau gal viskas bus gerai. Aciu uz palaikyma.


pazistmas vaizdelis. svarbiausia, kad gereja ir tu aprimai. sveikit greiciau.
beje, ziurejau jusu maziaus foto, tai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu meisy, tikrai aprimau, skambino siandien pora kartu jau biski linksmesnis. Uz pagyrimus aciu, reikia jau naujesniu nuotrauku ideti, paauges gerokai vyriokas.
Atsakyti
Saunu, reikalai tvarkosi, valio clap.gif
O as vakar norejau paziureti Simano nuotraukas, tai neatidare, siandien vel neleidzia sad.gif
Atsakyti
ader, mano tėtį irgi buvo ištikęs infarktas prieš ketverius metus (tada jam buvo 44m). Po šitos ligos seka reabilitacija ir po to reikia prisižiūrėti. mano tėčiui buvo nustatytas 80 proc. kraujagyslių užkalkėjimas, darė šuntavimo operaciją. Dabar, jei nežinotum, kad infarktas buvęs tai nė nepasakytum, atrodo visai sveikas. Bet kai žinai, tai pastebi, kad daug dirbt negali, sunkiai kilnoti. Nors jis jau ir pats pradeda pamiršti, vis nesisaugo. Nuo infarkto mirštama, tada kai jis įvyksta, jei nespėja reanimuoti, o jei žmogus išgyvena, tai tikrai viskas bus gerai. Baisiausia jau praeity. Laikykis
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 10 06, 13:28)
kaip gerai kad yra toks forumas, galima nors truputi itampa nuimti, nes kai viska savy laikai tai tik staugti norisi daugiau nieko.

Nžn, gal čia ir ne vieta, bet ai...
Noriu padėkot Taurei ir Unei, kurios pabuvo kartu su manim čate, kai mano tėčio gyvybė vis dar kabojo ant plauko. Dieną dar dieną. Bet naktis vienai ištvert, kai visi aplink miega, buvo nepakeliama unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE (Vandene @ 2004 10 07, 17:13)
Nuo infarkto mirštama, tada kai jis įvyksta, jei nespėja reanimuoti, o jei žmogus išgyvena, tai tikrai viskas bus gerai. Baisiausia jau praeity. Laikykis

Per 3 paras sprendžiasi būklė - arba gerėja, arba blogėja.
Ader, džiugu, kad tavo vyrui pagerėjo - viskas bus thumbup.gif .
Atsakyti
aciu mergaites, tikrai labai labai, tikrai jau geriau siandien zada perkelti i normalia palata, o zinant jo charakteri tai vos tik atris nuo prietaisu jis negules, va cia jau man nervai ima. Jau jam atnesk treningus, laikrascius, dar kazka, nebenoriu gulet, dirbti noriu. Beprotis. Aciu dievui man palengvejo nes pusantros paros tai negyva buvau visiskai, niekam nelinkiu.
Dar karta dekoju uz palaikyma, tikrai labai reikejo, dabar jau imsiuosi gydymo ir prieziuros smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 10 08, 07:54)
aciu mergaites, tikrai labai labai, tikrai jau geriau siandien zada perkelti i normalia palata, o zinant jo charakteri tai vos tik atris nuo prietaisu jis negules, va cia jau man nervai ima. Jau jam atnesk treningus, laikrascius, dar kazka, nebenoriu gulet, dirbti noriu. Beprotis. Aciu dievui man palengvejo nes pusantros paros tai negyva buvau visiskai, niekam nelinkiu.
Dar karta dekoju uz palaikyma, tikrai labai reikejo, dabar jau imsiuosi gydymo ir prieziuros smile.gif

clap.gif clap.gif clap.gif
Dziaugiuosi kartu su tavim. Juk sakiau, kad viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Ader mieloji, laikykis, mes su tavimi!
Atsakyti
Sveikutes, nusprendziau ir as pasidalinti savo liudnomis, nors vis dar optimistiskomis mintimis. Mano mylimiausiai mociutei itaria zarnyno vezi. Vakar tyresi privacioje klinikoje, tai ten nieko nerado, bet pagal jos isvradintus pozymius, gydytojas sake, kad gali buti vezys. sad.gif Rytoj, vaziuos tirtis i Antakalni, tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Bet blogiausia tai, jog ji jau pati nusprende, kad jai vezys ir dabar nieko nedaro, tik verkia. Siaubas, kaip baisu ziureti negaliu sad.gif
Atsakyti
Laikykites, Elvita. Mano Mama irgi serga zarnyno veziu ir visa tai jai buvo kaip perkunas is giedro dangaus, nes Mamyte ka tik buvo atsigavusi po didelio infarkto ir sirdies operacijos. Ilgai ji irgi verke, as taip pat, tik stengiausi , kad nematytu...Perejo ilga svitinimo ir chemoterapijos kursa, tikejosi, kad gal pavyks apsieiti be operacijos, deja...Ir vel baisi depresija, asaros...Isoperavo, lyg ir viskas pavyko gerai, taciau po pusmecio ir vel komplikacija, atsirado zarnyno nepraeinamumas...Vel operacija...Mamyte pries ja su visais mumis jau atsisveikino...Bet ir vel mums pvyko clap.gif .Dabar Mama jau sveiksta po truputi, stengiasi kabintis i gyvenima, visi kartu vejame juodas mintis salin...
Tai gaila, kad pas mus sunku rast gera psichologine pagalba. Mama po sirdeles operacijos jaute didele mirties baime, tai apsilanke pas psichologe, tai ta jos paklause, a ka, tu mirt bijai, nepasiruosus dar, visi mes jau nuo jaunu dienu turim ruostis mad.gif
Laikykis! Gal cia dar visai ir ne vezys. Gydytojai daznai linke pagazdint.
Atsakyti