Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Sveikos mamytės, atėjau ir aš pasiguosti... verysad.gif Tėveliui su širdim blogai, mirtim vaduojas, nežino ar rinktis operaciją, ar ne. Draugės mamai irgi problemų buvo, tai nuo operacijos mirė.. doh.gif Kiekvieną dieną vis galvoju apie tėtį, bijau dėl jo, labai pergyvenu.
Atsakyti
Sveikutes, uzjauciu kas netekot artimuju... Ta skausmo karteli teko ir man "paragaut ". Palaidojau brangiausia zmogu-mama. Pries 7men, atrodo nemazas laiko tarpas,bet buna tokiu vakaru kad asaros pacios byra... Ir sirdis plysta pusiau...
Atsakyti
Sveikutes, ir mes susidureme su sia baisia liga sad.gif mano uosviui nustate prostatos ir plauciu vezi, pries menesi gulesi I ligonine svitinimui. Ir dar vienam artimam zmogui ytaria kruties vezi sad.gif
Atsakyti
Sunku net tik kai suserga, bet kai matai, kai pamažu pamažu keliauja jau Anapilin. Prarado jėgas kovoti mano mamytė. Jau tik miegam ir tiek. Kiekvieną dieną vis silpnyn. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 01 22, 21:24)
Sunku net tik kai suserga, bet kai matai, kai pamažu pamažu keliauja jau Anapilin. Prarado jėgas kovoti mano mamytė. Jau tik miegam ir tiek. Kiekvieną dieną vis silpnyn. verysad.gif

Laikykis pati. Sunku matyti artima zmogu gestanti sad.gif Bet stenkites neprarasti vilties. 4u.gif

pati prie mamytes buvau kai dar prase gerti, o keliom valandom praejus jau koma ir nebereagavimas i aplinka, ir zinoma uzgesimas sad.gif As nesusitaikius dar su jos isejimu, man atrodo kad ji ligoninej.
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2014 01 23, 14:13)
Laikykis pati. Sunku matyti artima zmogu gestanti sad.gif Bet stenkites neprarasti vilties.  4u.gif

pati prie mamytes buvau kai dar prase gerti, o keliom valandom praejus jau koma ir nebereagavimas i aplinka, ir zinoma uzgesimas sad.gif As nesusitaikius dar su jos isejimu, man atrodo kad ji ligoninej.

Šiandien buvau labai išsigandus. Kažkaip pradėjo keistai merktis, vis pervesrti akis. Uždėjau pampersą, palikau, bet taip neramu verysad.gif Kartais pasidaro kakta tokia šalta šalta. verysad.gif Negi jau viskas. O kaip tavo mamytė elgės paskutinėmis dienomis?
Mano brolis dar turi vilties, o aš jau ne. verysad.gif
Neišsivaizduoju kaip jos nebus. Skambindavau kelis kartus per dieną. Nežinau kaip reiks susitaikyt su ta mintim. Ir dabar taip noris paskambinti, bet jau nepakelia ragelio.
Išsiliejau, nes taip sunku ant širdies. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 01 23, 21:05)
Šiandien buvau labai išsigandus. Kažkaip pradėjo keistai merktis, vis pervesrti akis. Uždėjau pampersą, palikau, bet taip neramu verysad.gif Kartais pasidaro kakta tokia šalta šalta. verysad.gif Negi jau viskas. O kaip tavo mamytė elgės paskutinėmis dienomis?
Mano brolis dar turi vilties, o aš jau ne. verysad.gif
Neišsivaizduoju kaip jos nebus. Skambindavau kelis kartus per dieną. Nežinau kaip reiks susitaikyt su ta mintim. Ir dabar taip noris paskambinti, bet jau nepakelia ragelio.
Išsiliejau, nes taip sunku ant širdies. verysad.gif  verysad.gif

mes vilties turejom iki paskutines dienos. Paziurek ar pedos nera patinusios. Su mamyte telefonu i diena kalbedavom daznai, per kiekviena laisva minute. Dabar skambinu teveliui, vis teiraudamasi ka veikia, kaip sekasi... As pati kaip minejau dar nesusitaikiau, man lengviau manyti kad ji ligonineje. Stengiuos pasinerti i darba ir vaiku burelius, kad maziau galvociau. Mamyte mano ir telefonu nebekalbejo. O issilieti labai yra gerai. Rasyk cia, ar man i az jei tau tik lengviau bus 4u.gif
parasiau jums i az kelis atsakymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asaraa: 23 sausio 2014 - 22:22
QUOTE(asaraa @ 2014 01 23, 15:13)
Laikykis pati. Sunku matyti artima zmogu gestanti sad.gif Bet stenkites neprarasti vilties.  4u.gif


Och, renkasi onkologinius ligonius slaugancios moterys...
Baisu paciam sirgti, bet dar baisiau, kai salia serga artimas zmogus ir tu absoliuciai nieko negali padeti verysad.gif
Mergele, suprantu, ka jauti 4u.gif (ar galiu i savo likimo drauges kreiptis-Tu?) Laikykis, mieloji, esi reikalinga ir vaikams 4u.gif Siuo metu jauciuosi analogiskai, blaskausi, ieskau informacijos...
Asaraa, pamenu, kad Tavo mamyte mire po 4? chemijos?
Nezinau, kas geriau: ar atsisakyti chemijos ir leisti besikankinant skausmuos iseiti, ar vis tik testi chemija ir tiketis, jog geruoju atveju bus pristabdytas vezys metams, o bloguoju-mirs staiga, neatlaikius sirdziai, bet be kancios verysad.gif
As vis pagalvoju apie Tave, Asaraa, uzuojauta didziausia 4u.gif Ir tada linkstu, kad testu chemija, nes labai labai bijau to merdejimo ir tevuko skausmo, kol is vidaus sues vezys...
Atsakyti
Mergele: kaip tavo mamyte laikosi? Kaip pati?

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 27, 12:25)
Och, renkasi onkologinius ligonius slaugancios moterys...
Baisu paciam sirgti, bet dar baisiau, kai salia serga artimas zmogus ir tu absoliuciai nieko negali padeti verysad.gif
Mergele, suprantu, ka jauti 4u.gif (ar galiu i savo likimo drauges kreiptis-Tu?) Laikykis, mieloji, esi reikalinga ir vaikams 4u.gif  Siuo metu jauciuosi analogiskai, blaskausi, ieskau informacijos...
Asaraa, pamenu, kad Tavo mamyte mire po 4? chemijos?
Nezinau, kas geriau: ar atsisakyti chemijos ir leisti besikankinant skausmuos iseiti, ar vis tik testi chemija ir tiketis, jog geruoju atveju bus pristabdytas vezys metams, o bloguoju-mirs staiga, neatlaikius sirdziai, bet be kancios verysad.gif
As vis pagalvoju apie Tave, Asaraa, uzuojauta didziausia 4u.gif Ir tada linkstu, kad testu chemija, nes labai labai bijau to merdejimo ir tevuko skausmo, kol is vidaus sues vezys...

mano mamyte pirma gydyma buvo atlaikiusi ir ramybes busenoj pragyveno 2 metus (bendrai 3 metai nuo ligos pradzios). Tada buvo pilnai chemija ir svitinimas skirtas. Dabar tik chemija, bet jai vis kas sutrugdydavo ir laikas pasistumdavo. Tikslaus kiekio chemiju davimo dabar staigiai nepamenu, reiktu skaiciuoti. Man gaila, kad mamyte tokia jauna mire sad.gif (56m). Ji ir mes buvom uz chemija. O merdejimas (koma pas mus tik viena diena tebuvo). Iki to mes pilnai bendravom, stojosi, bande pavaikscioti, ant tualeto sedosi.
Atsakyti
Sveikos,
Šiandien mamytę jau palikau kapukuose. Liko tik labai gražus kapelis. verysad.gif Sunkus, žiauriai, rodos, kad kažkas kažką išplėšė.
Mamytę Dievulis pasimėmė šeštadienį vakare, 21 .05 val. Išlydėjom aš, brolis, mano vyras bei brolienė. verysad.gif Oi cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 01 28, 19:26)
Sveikos,
Šiandien mamytę jau palikau kapukuose. Liko tik labai gražus kapelis. verysad.gif Sunkus, žiauriai, rodos, kad kažkas kažką išplėšė.
Mamytę Dievulis pasimėmė šeštadienį vakare, 21 .05 val. Išlydėjom aš, brolis, mano vyras bei brolienė.  verysad.gif Oi  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Laikykis, nors zinau kad tai labai sunku sad.gif irgi greitai tavo mamyte paliko jus. Gal gali priminti kiek praejo laiko nuo skysciu kaupimosi plauciuos (atrodo pas jus tai buvo)?
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2014 01 27, 17:26)
Mergele: kaip tavo mamyte laikosi? Kaip pati?
Man gaila, kad mamyte tokia jauna mire sad.gif (56m). Ji ir mes buvom uz chemija. O merdejimas (koma pas mus tik viena diena tebuvo). Iki to mes pilnai bendravom, stojosi, bande pavaikscioti, ant tualeto sedosi.


Tavo mama tikrai labai jauna.
Mano mama šeštadienį jau nebesistojo. Paskutinis atsistojimas buvo penktadienio pietūs. Dar pamaitinom su broliu.
Brolis dar davė truputuką pietų šeštadienį. 20 val. dar paklausiau ar nori gerti, nes labai sunkiai kvėpavo per burną, parodė galva ir bandė pasakyti, kad nori. Tai dar sušlapinusi įdėjau šaukštelį ir viskas. verysad.gif
Atsakyti