Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Aš skaičiau, kad viena moteris pasveiko nuo vėžio gerdama amalo ekstraktą (agl. mistletoe extract)

Aš tikiu, kad šis augalėlis gali padėti pasveikti.

Linkiu visiems striprybės, pasitikėjimo savimi ir visada gyventi ne problema, o problemos sprendimu.
Atsakyti
QUOTE(Visatos_dalelė @ 2012 05 04, 06:50)
Aš skaičiau, kad viena moteris pasveiko nuo vėžio gerdama amalo ekstraktą (agl. mistletoe extract)

Aš tikiu, kad šis augalėlis gali padėti pasveikti.

Linkiu visiems striprybės, pasitikėjimo savimi ir visada gyventi ne problema, o problemos sprendimu.

o kur to amalo gaut?
Atsakyti
QUOTE(small @ 2012 05 02, 20:40)
Pradedu susivokti tik db schmoll.gif  Mamytę palaidojau per kūčias,o ji jų lb laukė  verysad.gif  guodžia tik tai,kad ji kankinos trumpai,ligos ir vaistu neatlaikė širdelė verysad.gif be to nuo negalėjimo valgyti sulyso iki 36kg. Ir šnd kai artėja mamosdiena darosilb graudu,per anksti ji išėjo ;(

uzjauciu console.gif
mano mamai vezys. labai sunku visiems aplinkiniams. o ma skaudziausia, kad mano dukrai tik du metai ir pakeliui dar vienas. Nei vienas nei kitas mociutes neatsimins. netures mociutes kuri pasakas paskaito, braskiu rinkt i soda nusiveda, dainas dainuot mokina...
Atsakyti
prašau padėkite... ar labai baisu smegenų vežys pirmos stadijos..? išgydoma..? neatsinaujina..? aš neviltyje...
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2012 08 11, 20:30)
prašau padėkite... ar labai baisu smegenų vežys pirmos stadijos..? išgydoma..? neatsinaujina..? aš neviltyje...



Pazistu zmogu, kuris po smegenu vezio operacijos gyvena desimtus metus 4u.gif tad nevilti i sona 4u.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš pasiguosti verysad.gif Vasaros pradžioje susirgo senelis, diagnozė insultas, nevaldė kairės rankos, tačiau ačiū Dievui išsikapstė, ir net mašiną vėl vairuoja, jau buvau baisiausiai išsigandusi, nes jiedu su močiute gyvena už gero gabalo kelio nuo Vilniaus, tai ir fiziškai ir finansiškai privažinėti buvo daug problemų, bet kai jau manėme, kad viskas liko praeityje, šiandien sulaukiau skambučio iš senelio, kad močiutė ligoninėje, ir jei labai blogai verysad.gif
Nuvažiavus paaiškėjo, kad ir jei insultas, tik žymiai stipresnis nei kad buvo seneliui, nevaldo veido raumenų ir visos dešinės pusės, negali nei valgyti, nei kalbėti, o taip nori kažką pasakyti, tiesiog guli, ašaros rieda... Nežinau nei kaip padėti, nei ką daryti, gydytojai sako, kad be pirmadienio, net tyrimų negali iki galo atlikti, na vienu žodžiu nelaimės su ligomis jau beveik metus pas juos, jei ne vienas tai kitas...
Gal kam ir pasirodys keista, kad taip pergyvenu, bet pasakysiu tiek, kad mamą palaidojom kai man buvo 15m., tėčio net neprisimenu, tad seneliai mane užaugino, ir tėvus atstojo, todėl man tai tas pats kas mama ar tėtis verysad.gif
Gal ir nelabai rišliai parašiau, bet labai norėjau kam nors išsipasakoti, o kai tiek visokių minčių galvoje sukasi sunku nuosekliai rašyti...
Atsakyti
Sveikos mergaites,

gyvenimas ne vien rozem klotas - pasitaiko daug streso, ligu, nusivylimu... Siomis dienomis tikriausiai kiekvienas is musu pazistame kazka is artimuju, giminaiciu ar draugu, kurie serga veziu. Ne isimtis ir as - veziu sirgo mano senelis. Zinot, niekada dar nebuvau patyrusi tokio soko kai ji pamaciau ligonineje... Vezys zmogu is vidaus sugadina taip greit :/
Yra kaip yra, senelio jau nebera, taciau turedama tokia patirti idemiau pradejau skaityti straipsnius, susijusius su sia liga.
Visai nesenai aptikau viena straipsni, kuriuo ir noreciau su jumis pasidalinti. Jame rasoma apie vezio iveikima. Zinau, sergantiems sia liga naudinga bet kokia informacija, juk sveikata svarbiausia...

Bukit stiprus, tiek sergantieji, tiek matantieji savo artima apimta sios ligos.
Labai tikiuosi, jog bent kazkam sis straipsnis pades. smile.gif

Italas gydytojas sugriove tradicini poziuri i vezi
Atsakyti
QUOTE(lawwra_a @ 2012 08 16, 12:43)
Pazistu zmogu, kuris po smegenu vezio operacijos gyvena desimtus metus  4u.gif  tad nevilti i sona  4u.gif


Aš taip pat pažįstu žmogų, kuris po tokios ligos gyvena tikrai daugiau nei 15 metų. Operacija daryta dar "tais" laikais. O dabar ir technologijos patobulėję nepalyginamai. Ir mokslus baigė, ir gyvena, ir gyvenimu džiaugias. Stiprybės ir tikėjimo 4u.gif
Papildyta:
O aš užbėgau čia pasiūlyti, gal kam reikia įklotų suaugusiems. Dovanoju. Jums kainuotų tik persiuntimas, jei toliau kur reiktų (Aš - Jurbarko raj). Tinka apie 50 kg svorio moteriai. Turim 2 nepraimtas pakuotes. "Tena" 22 vnt, "Abri-form" 26 vnt.
Rašykit į až, nes į šią temą retai užeinu.
Atsakyti
QUOTE(Inesa22 @ 2011 09 07, 17:45)
Baisu.... nelaukiu, kada man reikes istarti zodzius... "nebeturiu tevelio(mamytes)"....

Ir as nelaukiau...Kaip visada galvojau- kitiems...ne man...deja. Ne vezys...Bet tai ne esme...Esme pats faktas....Palaidojom vakar....Zinau kas ir kaip po to buna...Prisiskaiciau daug....Bet kai tai uzklumpa..niekas nepadeda...Atrodo kad tie, kuri raso apie gedula ir kaip ji isgyventi..tarsi..is taves...saiposi...

QUOTE(small @ 2012 05 02, 21:40)
Pradedu susivokti tik db schmoll.gif  Mamytę palaidojau per kūčias,o ji jų lb laukė  verysad.gif  guodžia tik tai,kad ji kankinos trumpai,ligos ir vaistu neatlaikė širdelė verysad.gif be to nuo negalėjimo valgyti sulyso iki 36kg. Ir šnd kai artėja mamosdiena darosilb graudu,per anksti ji išėjo ;(

Tetis mano nesulauke Velyku...Daug bedeliu...bedu...Letinis cholecistitas (tulzies akmenlige)...Gangrenuojanti....Apnuodijo organizma.....Puse metu kamavosi su vemimu...nevalgymu...silpo...ne iskart patare operuot...tik kai 3 kart i ligonine paguldem...jau visai nusilpusi...Be operacijos butu dar pora trejeta dieniu istveres....isoperavus pratempe 1,5 menesio...nevalge...veme.....isseko...nepajudejo....liko tik akys....ir samone aptemo galu gale. O dar ir hipofizes adenoma prisidejo....pareguliavo ta nevalgynma ir vemima....
Atrodo kad kalbu apie kazkoki kita, visai svetima zmogu...Kaip taip...Kaip? Mano tetis???? Niekai...Nesamone....Melas...Deja...Vaiksciociau i ligonine nors visa amzinybe...kad tik butu pas ka...
Atsakyti
sveikos,net nezinau kur parasyti ir remtis stiprybes,vyrui 36 metu diagnozavo plauciu vezi As su dkudykiu ant ranku ir mokyklinuku.Baisioj nevilty ir skausme.ir asaru pakalnej.GAL KAM BUVO TAS VEZYS.IR NORS SIEK TIEK PASVEIKO.NES INTERNETO PROGNOZES BEVILTISKOS.lABAI LAUKCIAU JEI KAS ATRASYTU.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2013 07 20, 06:22)
sveikos,net nezinau kur parasyti ir remtis stiprybes,vyrui 36 metu diagnozavo plauciu vezi As su dkudykiu ant ranku ir mokyklinuku.Baisioj nevilty ir skausme.ir asaru pakalnej.GAL KAM BUVO TAS VEZYS.IR NORS SIEK TIEK PASVEIKO.NES INTERNETO PROGNOZES BEVILTISKOS.lABAI LAUKCIAU JEI KAS ATRASYTU.


Pabandyk ieškoti informacijos čia: http://www.supermama...;#entry63318035
Atsakyti
Moksliniai straipsniai apie vėžio ir kanapės (www.mediccanna.com)
Atsakyti