Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Sveiki,

Mano teciui diagnuozuotas 4 stadijos skrandzio vezys..Jam buvo atlikta operacija, pasekoje buvo ispjautas visas skrandis ir bluznis.Kolkas atlikus visus reikalingus tyrimus daugiau vezio lasteliu nerado..nors pazeisti 5 limfmazgiai...Gydimo chemia ir spind.. atsisake.Gal kas zinote ka reiktu daryti kad vezio lasteles kiek ymanoma butu sustabdomos be chemijos, o gal kam teko susidurti su skrandzio veziu?


Atsakyti
QUOTE(vaivvute @ 2011 08 20, 15:26)
Sveiki,

Mano teciui diagnuozuotas 4 stadijos skrandzio vezys..Jam buvo atlikta operacija, pasekoje buvo ispjautas visas skrandis ir bluznis.Kolkas atlikus visus reikalingus tyrimus daugiau vezio lasteliu nerado..nors pazeisti 5 limfmazgiai...Gydimo chemia ir spind.. atsisake.Gal kas zinote ka reiktu daryti kad vezio lasteles kiek ymanoma butu sustabdomos be chemijos, o gal kam teko susidurti su skrandzio veziu?


Labas,mano mama serga skrandzio veziu,mums buvo dvi chemijos,bet po ju pasidare dar blogiau (auglys padidejo) tad chemijos atsisakem. Taciau mums netaike ir operacijos,nes ji prarado labai daug svorio. mes taip pat iesko alternatyvu,bet zolialemis gydytis negalim,nes jos sukelia vemima,taigi galiu tik pasiulyti zolininko kuris gydo tokius ligoniu telefona. tiesa jo pasaugos nepigios,bet pameginti verta. o gal jus mums galit papasakoti,kaip maitinates,nes labai sunku atrinkti kas tinka kas ne. Aciu
Atsakyti
QUOTE(small @ 2011 08 30, 18:17)
Labas,mano mama serga skrandzio veziu,mums buvo dvi chemijos,bet po ju pasidare dar blogiau (auglys padidejo) tad chemijos atsisakem. Taciau mums netaike ir operacijos,nes ji prarado labai daug svorio. mes taip pat iesko alternatyvu,bet zolialemis gydytis negalim,nes jos sukelia vemima,taigi galiu tik pasiulyti zolininko kuris gydo tokius ligoniu telefona. tiesa jo pasaugos nepigios,bet pameginti verta. o gal jus mums galit papasakoti,kaip maitinates,nes labai sunku atrinkti kas tinka kas ne. Aciu

labukas
man keista kodel nuo zoleliu pykina, nes tetis geria zoleliu misiny su alkoh..kolkas viskas gerai.keista kad jums pries chemijas nebuvo atlikta operacija g.gif ..nu bet yra kaip yra..maisto racionas is dalies ir pasikeite, negali valgyti liesos mesos anot jo "uzsikisa" ir labai sunkiai virskinamo maisto pvz.: pomidoru skureles viska reikia nulupti..o taip tai viska valgo tik po mazai..po menesio operacijos kepta ant groteliu vistiena valge ir nieko..manau kad jus mamai tiktu maistas kuris nesuerzintu gumbo skrandy..siap geriau su paciu gydytoju aptarti,tete pries operacija viska valge tik venge pomidoru padazo ir alaus.. unsure.gif
tai tiek
Atsakyti
Kokia baisi liga vezys, mano kristatevis sia liga sirgo, buvo stemples vezys, buvo padaryta operacija po to chemija ir svitinimas, bet jam niekas nepadejo, neliko jo, nors vis atsimenu, pirmasdieni atvaziavau su savo seima aplankyti, maciau, kad jam neblogai buvo ir iki parduotuve su dviraciu nuvaziavo, o po to teciadieni pranesa, kad jo nebera. verysad.gif Juk del jo visa seima stemgesi, sunus del jo net norejo kuo greiciau savo vestuves atsokti, kad kartu ir tetis butu, bet.... nespejo, atsokom vestuves ir taip pat prisimineme ji... tylos minute.... Baisu.... nelaukiu, kada man reikes istarti zodzius... "nebeturiu tevelio(mamytes)"....
Atsakyti
mano mama mire rugsejo 1d nuo vezio verysad.gif
pakeite vaistus tai diiidele alergija organizmui gavosi ir nepakele to...
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 09 07, 19:26)
mano mama mire rugsejo 1d nuo vezio verysad.gif
pakeite vaistus tai diiidele alergija organizmui gavosi ir nepakele to...



labai uzjauciu console.gif Baisu...
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 09 07, 19:26)
mano mama mire rugsejo 1d nuo vezio verysad.gif
pakeite vaistus tai diiidele alergija organizmui gavosi ir nepakele to...



Uzuojauta, stiprybes tau.
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 09 07, 20:26)
mano mama mire rugsejo 1d nuo vezio verysad.gif
pakeite vaistus tai diiidele alergija organizmui gavosi ir nepakele to...

užuojauta verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nerandu sau vietos, tai bent issikalbesiu cia...

Vakar velai vakare mama (54m) pagulde i ligonine, nuvaziavo ten pati, nors jautesi silpnai, kamavo galvos skausmai ir sinusitas, taike i LOR skyriu. Padarius kraujo tyrimus niekas nepatikejo rezultatais ir juos pakartojo...vel tas pats. Kraujas rodo anemija ir leukemija, kraujo kresumas blogas...kruva tyrimu ir siandien perkele i kita ligonine, i onkohematologini skyriu. Ten padare 4 kaulu ciulpu biopsijas. VIsi tyrimai rodo umine leukemija doh.gif doh.gif sad.gif po pietu pradejo taikyti chemoterapija.
Negaliu patiketi ir susitaikyti, net nesuvokiu to dar...staiga taip suknu pasidare, pasidaviau emocijoms, praverkiau beveik visa diena...bet kas is to...

Buvau siandien pas mama...sunku ja matyti. Vakar dar linksma lakste, o siandien suzlugdyta atrode. Noriu jai padeti, tik nezinau KAIP. Labai pesimistiskai kalbejo siandien....tarkim vakar tvarkesi dantis pas odontologa, nebaige, kazko paklausiau jos apie tai, atsakymas buvo - o kam, vis tiek man jau nebereikes.... Arba sako - zadejau rugsejo men i sporto kluba abonementa nusipirkti ir nebenusipirkau...jau nebeprireiks man jo...

Nesam vaikai, tai negaliu sakyti - VISKAS BUS GERAI, abi suvokiam, kad taip nebus... bet tai kaip elgtis, kaip kalbeti, kaip neskaudint mamos ir saves?
Turiu dar sese ir teti.
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2011 09 14, 00:05)
Sveikos 4u.gif

Nerandu sau vietos, tai bent issikalbesiu cia...

Vakar velai vakare mama (54m) pagulde i ligonine, nuvaziavo ten pati, nors jautesi silpnai, kamavo galvos skausmai ir sinusitas, taike i LOR skyriu. Padarius kraujo tyrimus niekas nepatikejo rezultatais ir juos pakartojo...vel tas pats. Kraujas rodo anemija ir leukemija, kraujo kresumas blogas...kruva tyrimu ir siandien perkele i kita ligonine, i onkohematologini skyriu. Ten padare 4 kaulu ciulpu biopsijas. VIsi tyrimai rodo umine leukemija doh.gif  doh.gif  sad.gif po pietu pradejo taikyti chemoterapija.
Negaliu patiketi ir susitaikyti, net nesuvokiu to dar...staiga taip suknu pasidare, pasidaviau emocijoms, praverkiau beveik visa diena...bet kas is to...

Buvau siandien pas mama...sunku ja matyti. Vakar dar linksma lakste, o siandien suzlugdyta atrode. Noriu jai padeti, tik nezinau KAIP. Labai pesimistiskai kalbejo siandien....tarkim vakar tvarkesi dantis pas odontologa, nebaige, kazko paklausiau jos apie tai, atsakymas buvo - o kam, vis tiek man jau nebereikes.... Arba sako - zadejau rugsejo men i sporto kluba abonementa nusipirkti ir nebenusipirkau...jau nebeprireiks man jo...

Nesam vaikai, tai negaliu sakyti - VISKAS BUS GERAI, abi suvokiam, kad taip nebus... bet tai kaip elgtis, kaip kalbeti, kaip neskaudint mamos ir saves?
Turiu dar sese ir teti.

Hereja,paskaityk SM onkologine tema,ir kraujas.lt http://www.kraujas.lt/?lt/forum

http://www.supermama...?...762538&st=0

suprantu,kaip sunku,bet tikrai dar viskas gali buti gerai console.gif tokiam amziuje dar ir transplantacija galima daryti,kaulu ciulpu.Kur tavo mama guli,gal klaipedos jurininku?ten visas kolektivas nuostabus,jei nori ,parasyk i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivvute @ 2011 08 20, 15:26)
Sveiki,

Mano teciui diagnuozuotas 4 stadijos skrandzio vezys..Jam buvo atlikta operacija, pasekoje buvo ispjautas visas skrandis ir bluznis.Kolkas atlikus visus reikalingus tyrimus daugiau vezio lasteliu nerado..nors pazeisti 5 limfmazgiai...Gydimo chemia ir spind.. atsisake.Gal kas zinote ka reiktu daryti kad vezio lasteles kiek ymanoma butu sustabdomos be chemijos, o gal kam teko susidurti su skrandzio veziu?



QUOTE(small @ 2011 08 30, 19:17)
Labas,mano mama serga skrandzio veziu,mums buvo dvi chemijos,bet po ju pasidare dar blogiau (auglys padidejo) tad chemijos atsisakem. Taciau mums netaike ir operacijos,nes ji prarado labai daug svorio. mes taip pat iesko alternatyvu,bet zolialemis gydytis negalim,nes jos sukelia vemima,taigi galiu tik pasiulyti zolininko kuris gydo tokius ligoniu telefona. tiesa jo pasaugos nepigios,bet pameginti verta. o gal jus mums galit papasakoti,kaip maitinates,nes labai sunku atrinkti kas tinka kas ne. Aciu

na mano vyrui irgi neseniai nustate skrandzio vezi 3 stadija, pradzioj isoperavo puse skrandzio, buvo reabilitacijoj ir dabar bus chemija 6 menesius. Seip manau kad po chemijos bus pablogejimas, nes tai yra gi nuodijimas organizmo, bet manau veliau atsigausim, o tu blogu lasteliu nebeliks, ar bent jos apnyks.
Atsakyti
Pradedu susivokti tik db schmoll.gif Mamytę palaidojau per kūčias,o ji jų lb laukė verysad.gif guodžia tik tai,kad ji kankinos trumpai,ligos ir vaistu neatlaikė širdelė verysad.gif be to nuo negalėjimo valgyti sulyso iki 36kg. Ir šnd kai artėja mamosdiena darosilb graudu,per anksti ji išėjo ;(
Atsakyti