Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

QUOTE(Irma77 @ 2011 05 17, 06:15)
Mama ir nezinojo, niekasjainesake kokia tikimybe pasveikti ir isgyventi. Askalbejau kad bus gerai kad chemija gauna, as sakiaujai kad bus gerai ir po galvos spinduliavimo, bet is tikro jau nebegalejo buti gerai. O ligoniai daznai nebesuvokia tos realios padeties ir tikisi isgyventi. Ka gali zmogus zinoti, buna gi stebuklu.
Palengveja tik tas palengvejimas yra ilgas. Dabar penki menesiai kaip nebeturiu mamos, ir kas diena ji stovi man pries akis. Sunku kai serga sunku kai netenki.


Labai uzjauciu,iki siol,kol neisgirdom diagnozes nesuvokiau koks stiprus skausmas gali slegti del artimo,o cia dar brangiausias zmogus pasauly. Bet dziugu tai,kad po vakarykstes chemijos jos nepykino,ir ji grizo pilna optimizmo,nes ten sutiko zmoniu su panasiom diagnozem,kurie gyvena su liga jau ilgus metus mirksiukas.gif
rodos ja paskatino kovoti,nepasiduoti, tai as ir lengviau atsipuciau,bent dabar nepasiduoda blogai nuotaikai smile.gif
o gal galit patart,kaip atstatyt organizma po chemiju?
Atsakyti
niu va pirma chemija praejo ramiai,kraujas geras,labai stipraus salutinio poveikio nebuvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(small @ 2011 05 27, 12:01)
niu va pirma chemija praejo ramiai,kraujas geras,labai stipraus salutinio poveikio nebuvo.  smile.gif



Kad tik butu viskas gerai...
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2011 05 27, 13:19)
Kad tik butu viskas gerai...



mes tikim,pasiryze kovoti smile.gif aciu smile.gif
Atsakyti
Dabar stiprinkit imunitetą,kad jo visai neužmuštų.. thumbup.gif
Sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(small @ 2011 05 27, 16:02)
mes tikim,pasiryze kovoti smile.gif aciu smile.gif

labai gerai ...tik nepasiduoti...sekmes.
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Imunitetui pagerti Rausvažiedę ežiuolę,valyti organizmą,daugiau vandens...daugiau nepatarinėsiu,kad kuo neapkaltintų...SĖKMĖS thumbup.gif
Atsakyti
praejom dvi chemijas,ir nieko gero verysad.gif pasiekem ketvirta stadija,vilciu gydytojai nebeteikia jokiu sad.gif paskyre morfiju verysad.gif gal zinote kur galima kreiptis del netradicines medicinos,kad padetu gyventi,kiek imanoma pilnavertiskesni gyvenima? aciu is anksto
Atsakyti
Sveiki,
gal ne visai cia papuoliau, tiesiog siandien buvau pas gydytoja ir mano visai netycia pilve uzciuoptas guzas pasirodo tikrai navikas. Dabar dar reikia issamesniu tyrimu ar piktybinis ar ne. Nors kazkodel atrodo, kad bus piktybinis, nors vis viliuosi...
Kazkaip sunku, kai gyvenimas baigia isivaziuoti, pildosi visos svajones, auga nuostabus, bet dar mazutis sunelis... Ir gyvenimas lyg sustoja. Bet kol kas pasiryzusi kovoti vien del to, kad sunus neaugtu be mamos. Su artimiesiais dar stengiuosi islikti rami. Pati esu medike, zinau ka reiskia tokia diagnoze, dirbau chemoterapiniame skyriuje viska suprantu. Tik nezinau kaip reiks psichologiskai viska istverti
Nepykit jei ne cia pataikiau, tiesiog reikejo issilieti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2011 08 03, 21:32)
Sveiki,
gal ne visai cia papuoliau, tiesiog siandien buvau pas gydytoja ir mano visai netycia pilve uzciuoptas guzas pasirodo tikrai navikas. Dabar dar reikia issamesniu tyrimu ar piktybinis ar ne. Nors kazkodel atrodo, kad bus piktybinis, nors vis viliuosi...
Kazkaip sunku, kai gyvenimas baigia isivaziuoti, pildosi visos svajones, auga nuostabus, bet dar mazutis sunelis... Ir gyvenimas lyg sustoja. Bet kol kas pasiryzusi kovoti vien del to, kad sunus neaugtu be mamos. Su artimiesiais dar stengiuosi islikti rami. Pati esu medike, zinau ka reiskia tokia diagnoze, dirbau chemoterapiniame skyriuje viska suprantu. Tik nezinau kaip reiks psichologiskai viska istverti
Nepykit jei ne cia pataikiau, tiesiog reikejo issilieti  verysad.gif


Kai skauda kuna viskas aisku isgeri tablete ir nuslygsta, o kai skauda dusia, nezinai net ka daryti. Nepergyvenkit cia ne cia paraset, svarbu kad kiek atlego.
O jegu mes randam visasda, jos klodai musise uzslepti, bet kai reikia islenda ir parodo kokie mes stiprus. Likimas duoda tiek kiek galima pakelti, sunku suklupus, bet kelies ir vel eini. Jus viska zinot apie sias ligas, Jus tokia stipri, Jus viska istversit ir pakilsit tik jau kas duota gyvenime ir Jus ir Jusu artimieji kitaip vertinsit. Sekmes Jums
Atsakyti
QUOTE(roko @ 2010 09 29, 00:16)
4u.gif  man  buvo gimdos kaklelio vezys dabar perejo i limfmazgius labai daug zmoniu kas issigyde 1 kas labai svarbu imunine sistema darykit kraujo testa specialiai imuninei ir pamatysit, kad jos nebelike .kai  imunine atsistoja i norma geros lasteles uzmus vezines lasteles man taip pasake vienas profesorius as geriu taip pat organic chlorophyl,organic spirulina 100%,taip pat likwid zeolite su kuriuo mano drauges mama issigyde metastazes(VEZYS BUVO ISPLITES VISUR) daktarai pasake kad jai liko 3 menesiai gyventi ,o 10 metu praejo .  labai svarbu daryt viska kad imunine sistema aqtstatytu.sekmes
Papildyta:
http://www.cancerfig...om/zeolite.html
kas supranta angliskai arba kompiuterio vertejas gali isverst raso zmones kas issigyde su LIQWID ZEOLITE .BUTINAI PASKAITYKITE IR NAUDOKIT !!!!
Papildyta:

idomu kaip su spirulina, kadangi i jos sudeti ieina vitaminas b kuris kaip ir netinkamas veziu sergantiems g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanessa: 07 rugpjūčio 2011 - 15:46