Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

QUOTE(lineva @ 2010 06 07, 09:47)
Niu va, pakalbejau jau su mamyte, siandien jau geriau, bet lasina laselines, dar nieko nevalgo unsure.gif zada atsisakyti chemoterapiju, sake neistvers, jei taip bus doh.gif  unsure.gif  verysad.gif Dieve, nezinau, kas geriau........ziuresim , matysim visu tyrimu rezultatus....
O vakar is to strioko neteisingai parasiau vaistu pavadinima, ne morfino, o morfijaus blush2.gif man net akyse sviesiau, kai uzgirdau mamytes tvirtesni balsiuka wub.gif


Stiprybes tau, laikykis.
Atsakyti
Skaiciau visu jusu istorijas ir asaros gniauzia gerkle jos tokios man artimos nes jau esu palaidojusi nuo plauciu vezio mirusi teti,nuskendusi broli,o siandien dar mamai diagnozavo kraujo vezi verysad.gif kad jai kazkas rimto itareme nes kai susirgo juostine pusleline ta liga niekaip negijo ir dar pazeide nervu sakneles tad ja kamuoja baisus skausmai,kurie neleidzia pailseti ir ji nyksta tiesiog akyse.Stiprus nuskausminamieji isreguliavo sirdies darba nes ji serga isemine sirdies liga ir dar visokiu bedu su skrandziu ir zarnynu tad net neisivaizduoju kokiu budu ja butu galima pastiprinti.Dar laukia hemotologo konsultacija ir tyrimai ir tada nustatys gydyma tik abejoju ar ji tokia nusilpusi budama istvers chemoterapija verysad.gif suprantu,kad mirtis neisvengiama ,bet juk taip norisi,kad artimas zmogus gyventu kuo ilgiau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owena: 09 birželio 2010 - 20:30
QUOTE(Owena @ 2010 06 09, 21:28)
taip norisi,kad artimas zmogus gyventu kuo ilgiau verysad.gif

ir as noriu tik vinintelio....kuo ilgiau...
Atsakyti
QUOTE(Owena @ 2010 06 09, 21:28)
Skaiciau visu jusu istorijas ir asaros gniauzia gerkle jos tokios man artimos nes jau esu palaidojusi nuo plauciu vezio mirusi teti,nuskendusi broli,o siandien dar mamai diagnozavo kraujo vezi  verysad.gif kad jai kazkas rimto itareme nes kai susirgo juostine pusleline ta liga niekaip negijo ir dar pazeide nervu sakneles tad ja kamuoja baisus skausmai,kurie neleidzia pailseti ir ji nyksta tiesiog akyse.Stiprus nuskausminamieji isreguliavo sirdies darba nes ji serga isemine sirdies liga ir dar visokiu bedu su skrandziu ir zarnynu tad net neisivaizduoju kokiu budu ja butu galima pastiprinti.Dar laukia hemotologo konsultacija ir tyrimai ir tada nustatys gydyma tik abejoju ar ji tokia nusilpusi budama istvers chemoterapija  verysad.gif suprantu,kad mirtis neisvengiama ,bet juk taip norisi,kad artimas zmogus gyventu kuo ilgiau verysad.gif

Laikykis, console.gif
mano mamytei irgi buvo juostine pusleline balandi, o, kad kruties vezys suzinojo kovo pradzioje, bet ja operavo visvien g.gif
Vel kalbejau su savo mamuliu, tai sake gydytojai buvo itare net sirdies infarkta, bet atkrito tas variantas, o, kad buvo kasos uzdegimas , tai jau patvirtino ir viskas nuo chemoterapijos verysad.gif dabar kraujas dar nekoks verysad.gif
tikekimes, kad musu noras issipildys visu, ir, kad gyvens jie dar ilgai ilgai.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lineva: 10 birželio 2010 - 17:14
Stiprybes visiems turintiems sunkiu ligoniu.

As bijau tik skausmo, kad zmogus su saule negyvens zinau. Noriu kad ji gyventu patogiai be skausmu.

Zinau kad mes turime dar laiko, pabuti su mama, parodyti ta demesi ir meile, kas atrode tarsi savaime suprantama, kas atrodo nereikalavo ir zoziu. Turime laiko pasidziaugti artimu ir atsisveikinti kai ateis laikas.

Suprantu kad skaudu, suprantu kad sunku ne tik mums sveikiems ir slaugantiems ligonius, SUNKU IR PACIAM LIGONIU. Kaip jam sunku pasakyti ta pirmine diagnoze artimiesiems, kaip jam sunku paciam susitaikyti su sia siaubinga liga. Skaudu ligoniui kalbeti su artimaisias ir suvokti, kad tu juos paliksi nori to ar nenori. Sunku kalbeti su sveiku zmogum apie liga.

Noriu dar karteli palinketi visems stiprybes, jos mums tikrai reikia ne tik del saves bet ir del artimuju, parodyti jiems tikejima ateitimi, gyvenimu. Rasti tu padrasinanciu ir pastiprinanciu zodziu, kad ligonis butu tvirtesnis, stipresnis, kad rastu jegu parklupes dar bandyti kilti.
Atsakyti
neturiu jagu...atejo tirimai...4 stadija plauciu vezys...
kaip miliu savo mama...kaip jai padeti...
Atsakyti
QUOTE(Svetlana71 @ 2010 06 11, 23:07)
neturiu jagu...atejo tirimai...4 stadija plauciu vezys...
kaip miliu savo mama...kaip jai padeti...

console.gif tik stiprybes, vilties ir tikejimo-daug daug daug unsure.gif
Atsakyti
mano mociutei pasake gydytojai , kad jai svitinsis gyvens ilgiau o jei nesisvitins tai gyvens tik metus , neisivaizduoju kaip gali taip pasakyti zmogui , is kur jie gali zinoti kiek gyvens zmogus doh.gif unsure.gif
visoms linkiu stiprybes ir tikejimo , laikykimes merginos group.gif
Atsakyti
Mano mamai vasara buvo nedidelis kraujo issiliejimas i smegenis. Po to buvo pora savaiciu ligonineje, jautesi gerai. Grizo namo.
Galu gale po poros menesiu nusprende darytis operacija, kad kazkoki mazgeli ten pasalintu ar panasiai. Operacija nepavyko. Siuo metu ji komoje ir pati nekvepuoja. Tetis paskambino is ryto.
Kas dabar bus? Tetis sako, kad gydytojai sako, jog isgyvens tik stebuklo atveju... Nezinau ka daryti, ar laukti stebuklo ar ruostis laidotuvems...Sunku.
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2010 08 24, 12:59)
Mano mamai vasara buvo nedidelis kraujo issiliejimas i smegenis. Po to buvo pora savaiciu ligonineje, jautesi gerai. Grizo namo.
Galu gale po poros menesiu nusprende darytis operacija, kad kazkoki mazgeli ten pasalintu ar panasiai. Operacija nepavyko. Siuo metu ji komoje ir pati nekvepuoja. Tetis paskambino is ryto.
Kas dabar bus? Tetis sako, kad gydytojai sako, jog isgyvens tik stebuklo atveju... Nezinau ka daryti, ar laukti stebuklo ar ruostis laidotuvems...Sunku.

Laukti stebuklo console.gif , tik tikejimas ir geros mintys .....
Atsakyti
Visiems linkiu buti stipriems ir patiems nepaluzti pirma laiko. Artimiems, ligoniams labai reikia musu stiprybes, musu palaikymo ir tikejimo.

Tikekime stebuklais ir laukime stebuklu...
Atsakyti
Deja, Antanas kitoje temoje parašė, kad jo Mama mirė verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti