Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

taip as pilnai suprantu , kad sunku ir man tas pats buvo 4u.gif
laikykites 4u.gif
Atsakyti
Stiprybes, mergaites 4u.gif Gyvenimas sunkus, bet reikia kovoti ir stengtis nepasiduoti.
Atsakyti
sveikos, na mano mama irgi serga, vezys, deja jau 4 stadija verysad.gif gydomes nuo sausio, per ta laika situacija smarkiai pablogejo.
nieko nepakeisi, paklausti norejau tu kurios slauge sergancius, kaip jus su nervais susitvarket?aisku stipresni zmones apseina be vaistu, bet gal yra tokiu silpnesniu nervu kaip as.
gal kokiu vaistuku galit rekomenduoti? kad nebutu labai stiprus., bet valerijonas jauciu nieko nepadeda, stogas visai vaziuot pradejo, vien pagalvojus verkiu, pati pradejau visu ligu bijoti, lakstyti pas gydytojus, nors realiai suprantu kad cia gali buti tik nuo nervu doh.gif trodo visus galus skauda doh.gif
Atsakyti
renatuxaass , pabandyk Sedatifo nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau pacio lengviausio xanakso 0,025, vakar isvis tik puse, ebt nieko neveike, siandien jau visa ikaliau, nu bet vistiek nieko, kazi ar cia ar tik tie vaistaio neveikia, ar apskritai jau stipresniu reikia doh.gif
Atsakyti
jeigu jau daug isbandzius gali buti , kad jie neveikia ir reikia stipresniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2010 06 02, 09:30)
jeigu jau daug isbandzius gali buti , kad jie neveikia ir reikia stipresniu  4u.gif

tai kad prima kart isbandziau, na neskaitant keiu vaerijono lasiuku 4u.gif
Atsakyti
nezinau aukseli tada , as tai labai atspari raminamiems vaistams , man padeda tik valerijonai arba arbata neuro , o rimtai pabandyk neuro arbata stipriausia , labai nuramina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2010 06 03, 07:45)
nezinau aukseli tada ,  as tai labai atspari raminamiems vaistams , man padeda tik valerijonai arba arbata neuro , o rimtai pabandyk neuro arbata stipriausia , labai nuramina  :mirksiukas

aciu, ryt ieskosiu, kazkokia zoleliu turiu, bet kad nieko nejauciu nuo jos.,mama geira tokias valeraxs.... kazkaip vadinasi tabletes, dvi ikaliau bet irgi nieko doh.gif o taip noreciau ramiai pasedet paguelt apie nieko negalvot doh.gif

po kiek lasiuku valerijono jus geriat
Atsakyti
jau senokai geriau kiek pamenu 16 -20 4u.gif
laikykis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Niekada nemaniau, kad man reiks ieskotis informacijos interenete, nieko nerandu, gal galite padeti cray.gif mano mamytei verysad.gif kruties vezys, rasau ir verkiu......, bet nezinau, kaip ir kam pasiguosti.........treciadieni buvo pirmas chemoterapijos kursas, po jo atrodo, viskas buvo tiesiog puiku, o vakar pagulde i ligonine su siaubingais skrandzio skausmais. siandien vemia be perstojo, leidzia morfina......negaliu niekuo padeti, nes ji net ne Lietuvoj, skaitau visur, niekur nerandu, kodel tokia baisi reakcija, kodel net morfino prireike..................
Atsakyti
Niu va, pakalbejau jau su mamyte, siandien jau geriau, bet lasina laselines, dar nieko nevalgo unsure.gif zada atsisakyti chemoterapiju, sake neistvers, jei taip bus doh.gif unsure.gif verysad.gif Dieve, nezinau, kas geriau........ziuresim , matysim visu tyrimu rezultatus....
O vakar is to strioko neteisingai parasiau vaistu pavadinima, ne morfino, o morfijaus blush2.gif man net akyse sviesiau, kai uzgirdau mamytes tvirtesni balsiuka wub.gif
Atsakyti