Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

QUOTE(AusraR @ 2009 07 27, 18:18)
Sveikos,
nesenai suzinojau savo dedes diagnoze - plokscialasteline karcinoma 4 stadija...zmoniu kalba tai turbut reiskia plauciu vezys. Noriu paklausti gal kas susidure, ar dar yra vilties?


Viltis visada yra juk žmonės tokie skirtingi: vienas pasmerktas išgyja, o kitas - atrodo, kad tuoj pasveiks, o .....
Mano a.a tėčiui buvo tokia diagnozė. Daktarai sakė 2 savaitės, tėtis gyveno ilgiau. Sveikatėlės ir stiprybės jūsų dėdei.
Atsakyti
Sveikos,
Mano istorija irgi nera linksma...uz savaites isteku, atrodo, tureciau buti laiminga...taciau mano busimas vyras serga limfoma...jis susirgo, kaip mes jau buvom kartu...ir jau 2 metai mes su ja kovojam...
Atsakyti
sveiki,

mano mamai kepenu vezys...vakar suzinojom, kad piktybinis 3ia stadija. esu dideliam emociniam soke.
Atsakyti
QUOTE(LEmamaSOU @ 2009 08 10, 15:15)
Siaubinga ta liga vezys.Tiek artimuju jis ateme is manes verysad.gif Kaip noreciau kad ta liga butu isgydoma.Mire mano du dedes,kriksto mama,o mano tetis dar kovoja su sia baisia liga verysad.gif o Jiems net dar nebuvo 50metu kaip suzinojo apie sia liga.....kaip noreciau kad vezys butu pagydomas...
Ir tecio jau nebera.....sunku susitaikyti.......niekada tikriausiai...
Atsakyti
QUOTE(LEmamaSOU @ 2009 09 02, 11:21)
Ir tecio jau nebera.....sunku susitaikyti.......niekada tikriausiai...

Labai užjaučiu... Žinau kaip jaučiatės. Nors jau praėjo daugiau pusė metų, kai palaidojau tėvelį, vis dar labai skauda. Stiprybės jum, laikykitės... Su laiku, po truputėlį bus lengviau. Tikrai nelengva susitaikyti su artimo žmogaus netektimi.
Atsakyti
QUOTE(krugile @ 2009 08 22, 23:49)
Sveikos,
Mano istorija irgi nera linksma...uz savaites isteku, atrodo, tureciau buti laiminga...taciau mano busimas vyras serga limfoma...jis susirgo, kaip mes jau buvom kartu...ir jau 2 metai mes su ja kovojam...

mano vyras irgi sirgo limfoma,per puse metu isgijo po 6 chemiju,labai tikimes kad ji niekada ir neatsinaujins g.gif

stiprybes visoms ir tikejimo 4u.gif
Atsakyti
labas panelytes...tenka ir man prisijungti prie sios skausmingos temos verysad.gif jau kaip savaite zinau,kad mano sesei kruties vezys II stadija.labai skaudu buvo tai suzinoti!!!ji pas mane dar labai jauna,tik rugseji suejo 25m ir augina 5m dukryte ir 1m sunu!kas yra skaudziausiai,tai kad esam per atsuma!as pati gyvenu londone,o ji airijoj!sunku,kai tenka bendrauti per skype,noretusi kuo dazniau buti kartu!tikiu,kad sunkumai dar visi pries akis.dar iskiles didelis klaustukas,kaip pasakyti mamai!nei as nei ji nedrystam mamai pranest telefonu. cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Man irgi sokas. Vakar pasitvirtino diagnoze, kad vyrui vezys... Pirmadieni laukia pirmoji chemoterapija... nezmoniskai sunku - jam tik 30, o musu vaikuciai dar tokie mazi, dukrytei 2 metukai, o suneli pries 1.5 menesio pagimdziau. O baisiauia, kad ir as ne viska zinau, nes artimieji slepia, kadangi pati maitinu kudiku...
Atsakyti
QUOTE(stsandra @ 2009 10 15, 02:11)
labas panelytes...tenka ir man prisijungti prie sios skausmingos temos verysad.gif  jau kaip savaite zinau,kad mano sesei kruties vezys II stadija.labai skaudu buvo tai suzinoti!!!ji pas mane dar labai jauna,tik rugseji suejo 25m ir augina 5m dukryte ir 1m sunu!kas yra skaudziausiai,tai kad esam per atsuma!as pati gyvenu londone,o ji airijoj!sunku,kai tenka bendrauti per skype,noretusi kuo dazniau buti kartu!tikiu,kad sunkumai dar visi pries akis.dar iskiles didelis klaustukas,kaip pasakyti mamai!nei as nei ji nedrystam mamai pranest telefonu. cray.gif  cray.gif  cray.gif

2 stadija , tai pagydoma svarbu laiku pradeti gydyma , ir palaikymas artimuju wub.gif Sekmes sesei gydyme ir tikejimo
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 10 01, 17:56)
mano vyras irgi sirgo limfoma,per puse metu isgijo po 6 chemiju,labai tikimes kad ji niekada ir neatsinaujins  g.gif

stiprybes visoms ir tikejimo 4u.gif


Mes jau 2 chemiju kursus praejom...kaulu ciulpu transplantacija...ir kas 1-2 menesius tikrinames...pries Kaledas vel vaziuojam...
labai sunku laukti...ar vel gultis i ligonine...ar menesi galim gyvent... iki kito menesio...
Visoms dideles stiprybes..... mes ju gyvenimo paguoda ir ramsciai...
Atsakyti
Ir as prisijungsiu prie Jusu... Sie metai musu seimai itin sunkus sad.gif balandzio menesi mano vyra istiko insultas, tai stebuklas kad liko gyvas, po reabilitaijos bukle truputi pagerejo bet nekalba. Atrodo kad jau tiek skausmo ivyko musu seimoje kad daugiau neimanoma. Si penktadieni vel atejo beda i musu namus. Velai vakare vyras turejo pirma karta epilepsijos priepuoli. Issigandau nerealiai. Greitoji nuveze i ligonine ir jam prie visko to dar miokardinis infarktas. Guli reanimacijoje. Dvi kraujagysles uzsikimse ir gydytojai spres ar daryti jam suntavima. Man baisu, labai baisu. Bijau prarasti mylima zmogu.... Man ir 2m. vaikeliui jisai labai reikalingas, laba ji mylim... kodel visos nelaimes sukrito ant musu galvos? Uz ka? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2009 12 06, 19:08)

Laikykis. Stiprybes tau. O i sita klausima nera atsakymo verysad.gif Kiekviena turbut ji sau uzduoda gana daznai, bet nieks negali atsakyti verysad.gif
Atsakyti