Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Na ka mergaites ir as cia uzsukau dalintis savo skausmu sirdies... ir nezinau ko laukiu ar stebuklo ar mirties....

turiu as kriksto mama(mamos sese) jai 59m tai man vienas is brangiausiu zmoniu siame pasaulyje... viskas prasedejo pries kelis metus - diagnoze- kiausidziu vezys.
Buvo atlika operacia. bet tas bjaurybe persikele i kazkur zarnyna... kagi, gavo ji chemoterapija. nu to momentu viskas lyg ir gerai buvo taciau praejus metams pradejo liga progresuoti. kagi, dar stipresniu vaistu kursas per sias kaledas sugertas. Po sio paskutinio kurso.... net nezinau... kaip pasakyti... daktarai sako kad liga progresuoja, bet tai aisku ir man, visiskai nieko neismananciai apie medicina.... mano mylima, antra mamyte, is lovos nesikelia nuo lovos, jai pilvo ertmej per savaite prisikaupia skysciu apie 3-5 litrus, tai istate katetris kuris dar ir uzsikimso.. juos traukia kas savaite... ji per 3 siuos "gyjimo" menesius numete net 30kg, ji nieko nevalgo, net vandens negali atsigerti, viska isvemia, nors ji nuolat sako "o dievuliau brangus labai mane troskina"... Nuolat truksta oro, melynos akys kurios vos atsidaro kai kasnors ateina i kambari, o kartais pasigirsta tik jos balsas, rodos kad neturi jegu net akiu atmerkt... Med Sesute ateina kiekviena diena statyti laseline su visom butinom gyvybei palaikyti medziagom... ir taip jau visas 10 dienu.....
Ji paprase kad kunigas atvaziuotu, tai sian jau buvo atveztas ir kunigas.....
gal kam buvo panasi situacija? gal dar yra vilties? ar jau viskas, cia pabaiga?
Tai va, net nezinau, noriu stebuklo, bet kartu, gal negrazu taip sakyti bet laukiu kol ji iseis pailsetij uk ji sitaip kankinasi..... negaliu net ziuret i ja asrom pliumpu visa....

Ir vis delto, kaip man baisu, kaip man sunku.....

P>S> gaila kad negaliu jaustuku ideti... kompas durnas....
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2009 03 30, 20:23)
Na ka mergaites ir as cia uzsukau dalintis savo skausmu sirdies... ir nezinau ko laukiu ar stebuklo ar mirties....

turiu as kriksto mama(mamos sese) jai 59m tai man vienas is brangiausiu zmoniu siame pasaulyje... viskas prasedejo pries kelis metus - diagnoze- kiausidziu vezys.
Buvo atlika operacia. bet tas bjaurybe persikele i kazkur zarnyna... kagi, gavo ji chemoterapija. nu to momentu viskas lyg ir gerai buvo taciau praejus metams pradejo liga progresuoti. kagi, dar stipresniu vaistu kursas per sias kaledas sugertas. Po sio paskutinio kurso.... net nezinau... kaip pasakyti... daktarai sako kad liga progresuoja, bet tai aisku ir man, visiskai nieko neismananciai apie medicina....  mano mylima, antra mamyte, is lovos nesikelia nuo lovos, jai pilvo ertmej per savaite prisikaupia skysciu apie 3-5 litrus, tai istate katetris kuris dar ir uzsikimso.. juos traukia kas savaite... ji per 3 siuos "gyjimo" menesius numete net 30kg, ji nieko nevalgo, net vandens negali atsigerti, viska isvemia, nors ji nuolat sako "o dievuliau brangus labai mane troskina"... Nuolat truksta oro, melynos akys kurios vos atsidaro kai kasnors ateina i kambari, o kartais pasigirsta tik jos balsas, rodos kad neturi jegu net akiu atmerkt...  Med Sesute ateina kiekviena diena statyti laseline su visom butinom gyvybei palaikyti medziagom... ir taip jau visas 10 dienu..... 
Ji paprase kad kunigas atvaziuotu, tai sian jau buvo atveztas ir kunigas.....
gal kam buvo panasi situacija? gal dar yra vilties? ar jau viskas, cia pabaiga?
Tai va, net nezinau, noriu stebuklo, bet kartu, gal negrazu taip sakyti bet laukiu kol ji iseis pailsetij uk ji sitaip kankinasi..... negaliu net ziuret i ja asrom pliumpu visa.... 

Ir vis delto, kaip man baisu, kaip man sunku.....

P>S> gaila kad negaliu jaustuku ideti... kompas durnas....


Didžiausia užuojata!Sunku žinoti,kad negali savo artimajam realiai kažkuo padėti.Stiprybės jums
Atsakyti
QUOTE(emula @ 2009 03 31, 10:59)
Didžiausia užuojata!Sunku žinoti,kad negali savo artimajam realiai kažkuo padėti.Stiprybės jums


Aciu


Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2009 03 30, 21:23)
Na ka mergaites ir as cia uzsukau dalintis savo skausmu sirdies... ir nezinau ko laukiu ar stebuklo ar mirties....

turiu as kriksto mama(mamos sese) jai 59m tai man vienas is brangiausiu zmoniu siame pasaulyje... viskas prasedejo pries kelis metus - diagnoze- kiausidziu vezys.
Buvo atlika operacia. bet tas bjaurybe persikele i kazkur zarnyna... kagi, gavo ji chemoterapija. nu to momentu viskas lyg ir gerai buvo taciau praejus metams pradejo liga progresuoti. kagi, dar stipresniu vaistu kursas per sias kaledas sugertas. Po sio paskutinio kurso.... net nezinau... kaip pasakyti... daktarai sako kad liga progresuoja, bet tai aisku ir man, visiskai nieko neismananciai apie medicina....  mano mylima, antra mamyte, is lovos nesikelia nuo lovos, jai pilvo ertmej per savaite prisikaupia skysciu apie 3-5 litrus, tai istate katetris kuris dar ir uzsikimso.. juos traukia kas savaite... ji per 3 siuos "gyjimo" menesius numete net 30kg, ji nieko nevalgo, net vandens negali atsigerti, viska isvemia, nors ji nuolat sako "o dievuliau brangus labai mane troskina"... Nuolat truksta oro, melynos akys kurios vos atsidaro kai kasnors ateina i kambari, o kartais pasigirsta tik jos balsas, rodos kad neturi jegu net akiu atmerkt...  Med Sesute ateina kiekviena diena statyti laseline su visom butinom gyvybei palaikyti medziagom... ir taip jau visas 10 dienu..... 
Ji paprase kad kunigas atvaziuotu, tai sian jau buvo atveztas ir kunigas.....
gal kam buvo panasi situacija? gal dar yra vilties? ar jau viskas, cia pabaiga?
Tai va, net nezinau, noriu stebuklo, bet kartu, gal negrazu taip sakyti bet laukiu kol ji iseis pailsetij uk ji sitaip kankinasi..... negaliu net ziuret i ja asrom pliumpu visa.... 

Ir vis delto, kaip man baisu, kaip man sunku.....

P>S> gaila kad negaliu jaustuku ideti... kompas durnas....

Laikykitės, brangiosios, laikykitės... Žinau, kaip baisu matyti mylimo žmogaus kančias, ir nieko negalėti pakeisti, niekuo padėti. Stiprybės Jums.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kaip jus visos?
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2009 03 30, 20:23)
bet laukiu kol ji iseis pailsetij uk ji sitaip kankinasi..... negaliu net ziuret i ja asrom pliumpu visa.... 

Ir vis delto, kaip man baisu, kaip man sunku.....




Kad ir baisu ir sunku, reikia zmogu paleisti, reikia leist iseiti, kai ateina laikas.
Tu teisingai pastebejai, ji sitaip kankinasi.
As pati pries metus palaidojau teti. Bet paskutines dienos buvo tetei tik kancia, jau nebepakeliama kancia. Buvo labai skaudu, kai tetis isejo, bet is dalies ir lengva ant sirdies-juk pagaliau jam nebeskauda, pagaliau jis atrado ramybe. Tas dar gilesnis, intensyvesnis sirdies skausmas atejo po kokio gero menesio, kai praejo sokas, ir praejo tie kancios prisiminimai. Tada, kritau i gilia netekties skausmo duobe, nes atejo realybe, o realybe ta, kad tetes nebera.
As linkiu tau daug daug stiprybes, is visos sirdies linkiu .
Atsakyti
Stiprybes tau Waidilute
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kaip jus visos?
Atsakyti
labukas mergytes uzsukau ir as cia papasakot savo istorijos na ga palengves syrdi nes jau ligei 3men laikau tai savi ir niekam neparodau to ka jauciu sad.gif pres 2metus mano teciu diagnazavo gerklu vezi jam dare svitinima puse m. po to pasake kad pristabde ir jis turi kas puse metu ateit tikrintis va tai apsidziaugiau kad jis isgyjo bet bereikalo jam po 6m diagnazavo atsinaujinusi vezi na as buvau pradejus itart nes ant kaklo matesi jam pasiule operuotis as labai nenuorejau nes zinojau kad vezio negalima liest peiliu jis iskart sustipreja ir metastazuoja bet tetis pasirinko operacija ji operavo 08m 03.21d sake operacija paviko puikei viskas gerai na as po 3men pastojau nusprendziaugymdit ir lapkricio menesi mano tetis nustojo valgyt pasidare silpnas piktas na nuveziau ji pas daktare ji pamacius jo tirimus pasake taip tevelis ilgai netrauks neatkreipiau demesio veziojau ji per daktarus bet be naudos jis per naujus m . pasake arba nesulauksiu anukes arba sulauksiu ir numirsiu kai man kovo men reikejo gymdit vaziot jis surado jiegu atsistojo atejo pre duru palidet mane ir su asarom paprase kad grisciau greiciau kol manes ne buvo jis net valgyt pats dares o kai grizau nustojo vaiksciot ir kalbet na man tai buvo labai sunku iskest kai atsventem dukros 1men ji nuveziau i ligonine ten man pasake jai isgyvens savaitgali tada bandisim tartis gal ka darisim o jai ne tai atsiprasom na jis ta savaitgali isgyveno parveziau namo ir kita diena myre o mano sunus atsikele ryte ir galvojo kad senelis miega tai dar ir sedejo sale kokias 3 val kol as atsikeliau na sunui aisku nesakiau bet jis to ir nebijo kaskodel jis labai milejo mano teti na ir tetis ji devino nesveikai , sunus dabar jai ikas prakalba apie seneli uzdraudzia pre manes sneket nes galvoja kad pamirsau savo teti ir jai prisiminsiu vel verksiu na net nezinau ar tai normalu kad kai pagalvoju visad asaru nesustabdau
Atsakyti
Sveikos,
nesenai suzinojau savo dedes diagnoze - plokscialasteline karcinoma 4 stadija...zmoniu kalba tai turbut reiskia plauciu vezys. Noriu paklausti gal kas susidure, ar dar yra vilties?
Atsakyti
Sveikos mamytes!Siaubingaj graudu net skaityti visus sios atvejus,o jau isgyvent...nebus zodziu visa tai aprasyti.Kai mire mano tevas,as ilga laika galvojau gal ka praziurejau,gal galejau kaip nors dar padeti,bet jis tiesiog gere ir niekieno pagalbos nenorejo.Linkiu visom stiprybes!
Atsakyti
Siaubinga ta liga vezys.Tiek artimuju jis ateme is manes verysad.gif Kaip noreciau kad ta liga butu isgydoma.Mire mano du dedes,kriksto mama,o mano tetis dar kovoja su sia baisia liga verysad.gif o Jiems net dar nebuvo 50metu kaip suzinojo apie sia liga.....kaip noreciau kad vezys butu pagydomas...
Atsakyti