Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

QUOTE(upsikaz @ 2008 11 03, 16:58)

Ir tik asaros nubiro.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 03, 17:05)
Ir tik asaros nubiro.

jei bus bent trupiniuką lengviau - papasakok...
Atsakyti
Kazkada jau dalinausi, tuoj paieskosiu, gal rasiu. Tik nickas mano kitas buvo. Per tuos nervus atmintis slubuoja, tai net slaptazodi pamirsau, tai kita varda teko susikurt doh.gif
Situacija keiciasi tik i bloga puse verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(*Marija* @ 2008 05 01, 21:07)
MB susirgo ir labai rimtai. Daug daug tyrimu dare, kankino kaip galejo ir kruva ligu rado, baisiausia is kuriu mirtina ir visiskai nenuspejama.
Is pradziu jis man nieko nepasakojo, t.y. nesake tikros tiesos, tik kai kuriom smulkmenom pasidalindavo ir sake, kad viskas gerai, kad negali gydytojai nustatyti, kas jam yra, kad viskas praeis ir jis pasveiks... Bet kai jau  zymiai pablogejo, pagaliau pasidalino. Net nezinau, kas geriau, zinot ir kiekviena diena gyventi su tuo zinojimu, arba gyvent nezinioj.
Blogiausia yra tai, kad jis pats pablogino situacija, vienu metu paeme ir nuleido rankas, bande apsimesti, kad niekas nevyksta ir gyventi kaip anksciau - jis nustojo rupintis sveikata, eiti pas gydytojus, testi gydyma ir, aisku, jam nuo to tik blogejo. Kol viena diena baisiai susipykom ir pasakiau, jei nori but kartu, kad testu gydyma ir nenuleistu ranku (nes i mano klausimus, kaip jautiesi, atsakydavo blogai, kai klausdavau, kas galetu padeti, kad butu geriau, atsakymas budavo - man jau niekas nepades...) arba skiriames ir viskas baigta. Gal ir savanaudiskai pasielgiau, bet nebegalejau ziuret, kaip zmogus savo rankom save pribaigineja.
Situacija pablogejo, gydytojai nieko gero nebezada - mazdaug gyvenk ir dziaukis kiekviena akimirka, o as nesuvokiu, kaip galima taip gyventi ir laukti... Man ir baisu, ir pykta (pykstu ir ant saves, kad kazkaip neapsaugojau, ir ant jo, kad nesirupino savo sveikata, ir ant viso pasaulio, nors zinau, kad niekas del to nekaltas), ir dar daug daug visokiausiu minciu bei emociju. Niekad nebuvau verksne, o dabar tiek verkiu, kad net keista is kur tiek asaru manyje, gali pradet verkt eidama gatve, parduotuvej, ar siaip bele kur, negaliu sutramdyt asaru niekaip. Dar labiau save del to graziu, kad jis jas mato ir dar ir mane ramina, mat, maza jam ir taip rupesciu...

P.S. gal kokius 5 kartus bandziau sian parasyt cia, bet kiekviena karta baisiai apsizliumbdavau, tuo viskas ir pasibaigdavo. Dabar irgi verkiu, bet jis isejo trumpam, tai bent nematys...


Va sitas pasakojimas
Atsakyti
o kaip Jūs gyvenate dabar? ką sako medikai?..
nepraraskit vilties - mums, greta esantiems, privalu ne tik ją turėti, bet ir įkvėpti tiems, kurie niekuo nebetiki...
Atsakyti
Rytoj vaziuoja i Kauna paskutiniems tyrimams ir kita savaite nori operuoti, nors pries metus sake, kad operacija neimanoma. Tai ir nezinau, ar daktarai paeksperimentuot nori ar tiesiog rado bandomaji triusi. As pries opeacija. Bet ir kitos iseities nera.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 05, 13:24)
Rytoj vaziuoja i Kauna paskutiniems tyrimams ir kita savaite nori operuoti, nors  pries metus sake, kad operacija neimanoma. Tai ir nezinau, ar daktarai paeksperimentuot nori ar tiesiog rado bandomaji triusi. As pries opeacija. Bet ir kitos iseities nera.


sveikos 4u.gif

kaip jusu tyrimai?kaip laikotes?
ar operacija butina?
Atsakyti
Kaip jus visos laikotes? 4u.gif
Operacija - dar pries metus pasake, kad neimanoma, per tuos metus n kart situacija pablogejo, o gydytojai sumane operuot doh.gif Kol kas nepasake konkrecios datos, bet jie jau, matyt, planuoja.
Tyrimai kaip cia pasakius, vienoj vietoj gereja, kitoj blogeja. Tai net nezinau, ar dziaugti ar ne, aisku, geriau negu tik blogetu, bet vis tiek...
Atsakyti
sveikos 4u.gif
na pas mane dar visko buna,vakar po a[psilankymo cia kaiptik varciau foto albuma,spade sirdi labai..verkiau.bet... va jau gruodzio 2d bus du metai kai nebuturiu tecio,taikausi,man sekasi lengviau seses labai gaila,kiekviena kart paskambinus,praso kad nunesciau geliu ir zvake ant kapo verysad.gif net aplinka pakeite isvaziavo i anglija pas mama gyvent,mane lengviau bus verysad.gif

o jus laikykites,stiprei viens i kita atsiremdami,taip lengviau 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu uz palaikymauser posted image
Atsakyti
SVEIKOS,SIANDIEN SESUO TELEFONU PRANESE KAD TECIUI PO OPERCIJOS PRIPAZINO PASKUTINES STADIJOS VEZY,O AS USIENI SU SEIMA IR NEGALIU JU PALAIKYT MORALISKAI ,PACIAI SIRDI SKUD NEZMONISKAI. verysad.gif
Papildyta:
schmoll.gif nepykit uz klaidas ,ne tas galvoje
Atsakyti
QUOTE(adove25 @ 2008 11 27, 20:34)
SVEIKOS,SIANDIEN SESUO TELEFONU PRANESE KAD TECIUI PO OPERCIJOS PRIPAZINO PASKUTINES STADIJOS VEZY,O AS USIENI SU SEIMA IR NEGALIU JU PALAIKYT MORALISKAI ,PACIAI SIRDI SKUD NEZMONISKAI. verysad.gif
Papildyta:
schmoll.gif nepykit uz klaidas ,ne tas galvoje

Laikykis ir stenkis nepaluzti. 4u.gif Svarbu but stipriai ir tiketis geriausio. console.gif
Atsakyti
Tikiu, kad mums neduota daugiau, nei galime pakelti.
zmones ateina ir iseina...rodos skamba taip naturialiai, bet kai tai paliecia artima...
kai mama palietie paskutines stadijos liga, gydytojai dave 10 proc, kad isgyvens kelis menesius...kiekviena diena buvo didziausias kosmaras, aisku mamai to neparodem.
palaikem ja kiek galedami, paslapcia nusiverkdami, jai sypsojomes.
Issikapste, praejo chemijos kursa. dabar lyg ir tvarkoje viskas, vel dirba, aisku
sveikata nebe ta, plius dar chemijos pasaliniai veiskniai.
bet...
tas periodas ismoke labiau pasitiketi, isreisksti jausmus, pasirupinti savo sveikata. visi labai suartejom.
o tas laikinumo suvokimas labai baisus...
Atsakyti