Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

nezinau net nuo ko pradet. per asaras nebematau ekrano verysad.gif
mano sesuo vel ligoninej... tik si karta nieks nebezada nei 2, nei 5 metu verysad.gif kai viskas prasidejo pries du metus- tikejom- issikapstys. siandien daktarai pasake- max 6menesiai angel_sadangel.gif kodel gyvenimas toks ziaurus??? nebezinau nei kaip bendraut, kaip neapsunkint savo asarom. jai tik 27m...
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 08 21, 22:19)
nezinau net nuo ko pradet. per asaras nebematau ekrano verysad.gif
mano sesuo vel ligoninej... tik si karta nieks nebezada nei 2, nei 5 metu verysad.gif 

mieloji console.gif
daktarai tik prognozuoja, žmogus - GYVENA. vienas Dievas težino, kiek laiko būsite greta sesers, bet kad ir kiek jo būtų likę - išnaudokite jį ne ašaroms. stiprybės Jums ir sesutei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2008 08 05, 17:31)
almaklp,
uzjauciu Tave del Tevo. aciu uz atsakyma.
Tavo tetai irgi buvo inkstu nepakankamumas? O kodel ji tik 5 pragyveno? MIre nuo komplikaciju?  o kodel rasai, kad tos proceduros skausmingos? verysad.gif as kiek skaitau tai raso kad jei laikaisi nurodymu, jos nebuna skausmingos...
o kaip tavo pussesere susitaike su ta mintim, kad jai reikia dializiu? kiek jai metu? ji laukia inksto? nepyk kad taip klausineju, man labai rupi blush2.gif aciu!


mano teta pasirodo visa gyvenima gyveno tik su vienu inkstu: to net nezinojo, kai suzinojo jau buvo per velu: ir tas paskutinis inkstas buvo labai pazeistas. Zinot kaip buna - paskauda paskauda, pageri arbateliu, vaistu ir nesikreipi pas gydytojus. Ja i ligonine pagulde, kai is namu isveze su greitaja. Jinai sakydavo, kad ja dializes labai vargina, skauda jai - na gal kiekvienam zmogui vis kitaip...
O tai mergaitei neperseniausiai sukako 23 metukai smile.gif Apie naujus inkstus niekas net nekalba. Jinai labai DRASI pas mus - viska priima taip kaip yra. Jinai viso sito nesureiksmina, bent jau neparodo artimiesiems: jokiu pesimistiniu, liudnu minciu apie mirti pas ja nera !!! Neaisku, ka ji isgyvena viduje, bet tikrai laikosi sauniai. Tik jos mama nuo tokio pergyvenimo baigia gyva sulysti i zeme. Ir mes - artimieji - su ja stengiames apie jos liga nekalbeti, laikomes nuostatos: kuo maziau apie liga kalbesi, tuo ji toliau nuo taves bus smile.gif Gal todel maziau pesimistiniu minciu ir daugiau noro pasiekti siame gyvenime.
O Jus privalote ja ikalbeti, kad jinai TURI gydytis, jinai TURI gyventi, jei ne del saves, tai del artimuju !!! REIKIA kovoti ir irodyti, kad AS nugalesiu.
Na gal as per daug drastiskai sitaip, bet tikrai, toks optimizmas neleidzia paluzti, kai susergi pats, ar kazkas is artimuju. Stiprybes Jums sioje kovoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 30 rugpjūčio 2008 - 14:17
perskaiciau visas sios skilties zinutes nuo pirmo puslapio...akys nespeja atsigauti nuo asaru paskutine savaite... guzas kazkoks gerklej stovi..
is pradziu klausdavau taip pat uz ka? dabar jau sis klausimas nebekyla. db klausiu kodel tiek daug mamai kanciu? kodel ta liga negaletu praeiti per savaite ar menesi.. kodel zmogus turi guleti ant patalo metus laiko ir kesti nezmoniskus skausmus..ir skaudziausia, kad aplinkiniai ne kiek negali padeti. taip morfijus.. bet jis trim valandom.. siuo metu mama guli ligoninej, ryt laukia operacija..del kaulu vezio yra kaulai ir pries kelias dienas kai luzo ranka is niekur nieko supratau, kad vis arteja ta diena kai teks gyvent visiskai vienai... tetis mire kai buvau 2 metuku.. nei broliu, nei seseru.. baisiausia yra suvokti, kad namie grizus niekas nelaukia..
daktarai lapkriti sake kad mama kaledu greiciausiai gali nesulaukti.. dabar rugsejis.. zinoma padetis vis blogeja, bet kaledas mes dar sventeme gana normaliai..ne daktaram numatyt zmogaus gyvenimo trukme.
dabar kai nueinu mama dazniausiai miega ir mazai kalba, nes vaistai lb slopina. sunkiausia , kad kai abi rankos buvo sveikos ji dar pati eidavo valgyt pasidaryt pati nueidavo i tualeta.. o db kai desine luzo nebegali laikytis uz vaikstynes taigi belieka tik gulet lovoj.. kai atrodo, kad blogiau jau nebuna, Dievas visada primena, kad gali buti. db tik noreciau, kad mama bent paeit galetu.. per tris dienas gyvenimas vel apsiverte..
db visiskai pakrike nervai ir toks vaizdas, kad ne gyvenu, o sapnuoju.
Atsakyti

Laikykis verysad.gif nerndu zodziu tave paguosti,kai susirgo mano dukryte leukemija maniau kad cia sapnas kosmaras kazkoks,bet deja realybe reikia gyventi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(that's life @ 2008 09 01, 15:55)
perskaiciau visas sios skilties zinutes nuo pirmo puslapio...

kaip laikosi mamytė? gal truputį geriau ligoninėj?
laikykis console.gif

QUOTE(julijajus @ 2008 09 08, 20:53)
Laikykis  verysad.gif nerndu zodziu tave paguosti,kai susirgo mano dukryte leukemija maniau kad cia sapnas kosmaras kazkoks,bet deja realybe reikia gyventi  verysad.gif

taip, reikia gyventi...
Atsakyti
QUOTE(that's life @ 2008 09 01, 14:55)
perskaiciau visas sios skilties zinutes nuo pirmo puslapio...akys nespeja atsigauti nuo asaru paskutine savaite... guzas kazkoks gerklej stovi..



Laikykis, mes su tavimi console.gif
Atsakyti
[quote=that's life,2008 09 01, 15:55]
Linkiu stiprybės ir sveikatos!!!!!!!!!!!
Atsakyti
mergaitės, kaip sekasi?...
visos tilo, nutilo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(that's life @ 2008 09 01, 15:55)
ne daktaram numatyt zmogaus gyvenimo trukme.



Tikrai. Nenusivilkit. Papasakosiu istoriją gal ne visai į temą, bet tikrai patvirtinančią šiuos žodžius.
Mano vyro dėdei buvo diagnozuotas vėžys. Gydėsi jis atkakliai ir ilgai ir jau buvo kaip ir pagydytas. Daktarai sakė - jei 5 metus neatsinaujins - skaitysis pagijęs. Taigi, tie 5 metai buvo beveik praėję, visi jau džiaugėsi. Bet jį suvažinėjo mašina. Vat ir moralas - jei jau tau pasirašytas iškvietimas "Į viršų", niekas žemiškom priemonėm to neatšauks. Na, nebent tas gerai, kad mirė staigiai ir neskausmingai (tikiuosi).
Atsakyti
Kaip cia tylu. O man sirdis plysta is skausmo cray.gif Kiek begyvenu, tik vis isitikinu, kad gyvenimas baisiai ziaurus ir visiskai neteisingas bei negailestingas schmoll.gif
Atsakyti
Masiania* console.gif
Atsakyti