Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

Laikausi... tik tiek kiek užsimirštu, o tai būna labai trumpai verysad.gif
Taip laukė tėtis šios dienos, turėjo važiuot trečiam chemijos kursui...
Kraujas blogas, gal būtų ir taip nepagerėjęs, bet dar perpūtė ar virusas koks prikibo, pradėjo kosėt labiau, temperatūra... dabar 'savoj' ligoninėj verysad.gif
Šiandien taip susigraudino, žiūrinėjo savo nykstančias rankas ir sako, jau aš nepasitaisysiu...
O mama!...
Daugiau... nebematau klavišų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dzūkė*: 14 gegužės 2008 - 22:04
QUOTE(*dzūkė* @ 2008 05 14, 23:03)
Laikausi... tik tiek kiek užsimirštu, o tai būna labai trumpai verysad.gif
Taip laukė tėtis šios dienos, turėjo važiuot trečiam chemijos kursui...
Kraujas blogas, gal būtų ir taip nepagerėjęs, bet dar perpūtė ar virusas koks prikibo, pradėjo kosėt labiau, temperatūra... dabar 'savoj' ligoninėj verysad.gif
Šiandien taip susigraudino, žiūrinėjo savo nykstančias rankas ir sako, jau aš nepasitaisysiu...
O mama!...
Daugiau... nebematau klavišų...

Labai sunku. verysad.gif Bet dar vis vien yra vilties. Kad kraujas blogas, tai natūralu, viskas dėl chemijos. Tik visokiom liaudiškom priemonėm bandykit pagerinti. Mano pusseserė gėrė užpilus su gyvatėm. Bjauru... Bet jai labai padėjo, hemoglobinas visad aukštas buvo. Aišku, pasitarkit su gydytojais. Ir temperatūra, ir virusai kibti gali nuo so chemijos, juk imunitetą užmušinėja chemija. Tik tu tikėk, tikėk iki paskutinio... Ir tėtis patikės... Galbūt bus stebuklas.
Aš galiu trumpai papasakot apie savo patirtį. Mano draugei nustatė kraujo vėžį, tokioj stadijoj, kai dar niekas net neįtaria, kad serga. Jai visi šansai buvo pasveikti. O kitas mūsų bendras pažįstamas sužinojo apie tą patį kraujo vėžį, kai jo liga buvo stipriai pažengusi. Jam davė nedaug vilties. Ir mano draugė, ir tas kitas pažįstamas bendravo, tarėsi dėl gydymo. Draugė džiaugėsi, nes jai tikrai buvo visi šansai pasveikti . Jiems abiems tą patį mėnesį darė kaulų čiulpų persodinimo operacijas. Mano draugės po mėnesio nebeliko (jau 4 metai), o tas vyrukas įsikibo į gyvenimą, jis pasveiko, jis gyvas ir laimingas.
Ir gydytojai sako, kad kažkiek procentų reikia palikti stebuklui, nes kartais pasveiksta visiškai beviltiški ligoniai, o tie kurie atrodo tikrai pasveiks - netikėtai išeina... Tikėk, melskis, kovok. Stiprybės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*dzūkė* @ 2008 05 14, 23:03)
Laikausi... tik tiek kiek užsimirštu, o tai būna labai trumpai verysad.gif
Taip laukė tėtis šios dienos, turėjo važiuot trečiam chemijos kursui...
Kraujas blogas, gal būtų ir taip nepagerėjęs, bet dar perpūtė ar virusas koks prikibo, pradėjo kosėt labiau, temperatūra... dabar 'savoj' ligoninėj verysad.gif
Šiandien taip susigraudino, žiūrinėjo savo nykstančias rankas ir sako, jau aš nepasitaisysiu...
O mama!...
Daugiau... nebematau klavišų...


dieve mano...kaip as tau pavydziu o kartu ir sirdingai uzjauciu,tu tik tykek...ir kuo dazniau buk su juo kalbek ir sakyk ka jauti.. wub.gif wub.gif
labai asmeniskai parasiau,bet nelinkiu veliau gailetis to ko neppasakei verysad.gif
stiprybes tau saule ir tavo mamai taipat
Atsakyti
QUOTE(Kat @ 2008 05 15, 16:16)
Tikėk, melskis, kovok. Stiprybės. 4u.gif



QUOTE(LAIMINGA MAMA @ 2008 05 15, 16:25)

stiprybes tau saule ir tavo mamai taipat

Dvi dienas užeidavau į šią temą ir patylėjus išeidavau... pačiai gėda, kad esu tokia 'skysta'.
Atsakyti
sunku kai serga tetis ar senelis...bet jie jau pagyvene zmones bet vistiek gaila.Okai suserga tavo 4metu vaikas manai is proto issikraustysi,galvoji uz ka tas mazas niekam nespejas nusideti angelelis turi taip kankintis...taip nutiko man praeita rudeni.Rugpjucio 10diena isimins man kaip skaudziausia mano gyvenime.Ta diena as isgirdau ta baisu zodi kuri turejau isnarplioti po raidele.Leukemija.Mano ne karto rimtai nesirgusi visada linksmai dukrytei tokia baisi liga.Kaltinau save,gal as moku uz savo klaidas.Taip galvojau 7menesius praleistus ligoninej,bet supratau kad ne,tai dievo isandymas... jai dievas man ta angeleli dave jo is manes NEATIMS.
Atsakyti
QUOTE(julijajus @ 2008 05 17, 21:26)
sunku kai serga tetis ar senelis...bet jie jau pagyvene zmones bet vistiek gaila.Okai suserga tavo 4metu vaikas manai is proto issikraustysi,galvoji uz ka tas mazas niekam nespejas nusideti angelelis turi taip kankintis...taip nutiko man praeita rudeni.Rugpjucio 10diena isimins man kaip skaudziausia mano gyvenime.Ta diena as isgirdau ta baisu zodi kuri turejau isnarplioti po raidele.Leukemija.Mano ne karto rimtai nesirgusi visada linksmai dukrytei tokia baisi liga.Kaltinau save,gal as moku uz savo klaidas.Taip galvojau 7menesius praleistus ligoninej,bet supratau kad ne,tai dievo isandymas... jai dievas man ta angeleli dave jo is manes NEATIMS.

Siaubas. verysad.gif verysad.gif verysad.gif Kiekviena netektis yra skaudi. Niekas neliepia rinktis, kad tas ar tas turi išeit. Mums toks pasirinkimas nesuteiktas. Tiesiog, Dievas duoda tokius išbandymus ir nieko nepakeisi. Nereikia kaltiniti savęs. Kiek aš apsidairau aplink, tai didžiausios kančios ir išbandymai užpuola tuos, kurie mieli, nuoširdūs, puikūs žmonės.
Tavo mergytė pasveiks. Labai labai, iš visos širdies linkim. 4u.gif O tau stiprybės. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajus @ 2008 05 17, 20:26)
sunku kai serga tetis ar senelis...bet jie jau pagyvene zmones bet vistiek gaila.Okai suserga tavo 4metu vaikas manai is proto issikraustysi,galvoji uz ka tas mazas niekam nespejas nusideti angelelis turi taip kankintis...taip nutiko man praeita rudeni.Rugpjucio 10diena isimins man kaip skaudziausia mano gyvenime.Ta diena as isgirdau ta baisu zodi kuri turejau isnarplioti po raidele.Leukemija.Mano ne karto rimtai nesirgusi visada linksmai dukrytei tokia baisi liga.Kaltinau save,gal as moku uz savo klaidas.Taip galvojau 7menesius praleistus ligoninej,bet supratau kad ne,tai dievo isandymas... jai dievas man ta angeleli dave jo is manes NEATIMS.

Kiek aplinkui ligų ir skausmo verysad.gif . Kartu kiek daug stiprybės ir vilties bigsmile.gif
Visoms linkiu, kad mūsų vaikai augtų sveiki 4u.gif


Įdomu kaip *Marija* laikosi...
Atsakyti
kaip lakotes? 4u.gif ko dzuke pabego? verysad.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveikos moterys, kaip liudna cia, nesuprantu kodel mirsta artimi zmones nuo baisiausiu ligu...
Vienam mano labai brangiam zmogui inkstu nepakankamumas, chroniskas, jau daug metu kamavo ivairios ligos, galu gale inkstai "islindo" (gydytojai negalejo diagnozuot) ant slenkscio dialize...mano tetai dialize lygu mirtis. jinai badauja dabar, ir kraujas pagerejo. pakeite gyvenimo buda ir taip dar laimejo kokius 6 menesius be dializes. bet ja gydytojai pasake, kad ilgai taip netemps ir kad vistiek anksciau ar veliau teks krauja dirbtinai valyti.
ir va, prasidejo kaulu skausmai, kurie kaip tycia uzeina naktimis, ir jinai nemiega, nemiega savaitem.
plius dar dirba, ir sako, kad i dializes neis, nes reiks mesti darba ir jinai tipo netures uz ka gyvent.
as paskaiciau apie tai internete, aiskinau jai daug kartu kad ten is tiesu nieko baisaus, per slangeli isvalomas kraujas, tai trunka 4-5 val. ir taip 3 kartus per savaite visa gyvenima. tai jai ta mintis yra nepakeliama.
ka manot moterys? jinai viena gyvena, irgi depresuojasi, verkia, kartais isgeria migdomuju (kad naktim galetu miegot) ir is gilaus miego atsibudus, kai dar migdomieji veikia, sako, va jau turbut paskutionioji atejo (paskui prisimena, kad migdomuju gere).
taip noreciau padet...
Atsakyti
[quote=Borderline,2008 08 04, 16:48]
Sveikos moterys, kaip liudna cia, nesuprantu kodel mirsta artimi zmones nuo baisiausiu ligu...
Vienam mano labai brangiam zmogui inkstu nepakankamumas, chroniskas, jau daug metu kamavo ivairios ligos, galu gale inkstai "islindo" (gydytojai negalejo diagnozuot) ant slenkscio dialize...mano tetai dialize lygu mirtis. jinai badauja dabar, ir kraujas pagerejo. pakeite gyvenimo buda ir taip dar laimejo kokius 6 menesius be dializes. bet ja gydytojai pasake, kad ilgai taip netemps ir kad vistiek anksciau ar veliau teks krauja dirbtinai valyti.


reikia ju - jos butinos. Ikalbekit, kad jinai jums reikalinga, jei nenori gydytis, tegul bent stengiasi Artimuju ... Mano teta su dializemis pragyveno apie 5 metus. Zinoma, jos vargina, skausmingos, bet reikalingos.... bet kokia medicinine procedura yra nemaloni.

Pries savaite suzinojau, kad pusseseres vienturte dukra taip pat serga insktu nepakankamumu, ir pasak gydytoju jos gyvybe "ant plauko". taciau mergina nelinkusi pasiduoti - vis tikisi pasveikti ir gyventi. Jos visur pilna, nepasakysi, kad kazkas ne taip: speja ir i dializes, ir i mokslus, ir i darba, ir su vaikinui laisvalaiki dar leidzia. Nenukabina ji dar nosies ir netiki, kad jos dienos suskaiciuotos....


Kokios naujienos, pas kitas? Senai nebera nieko girdeti ... Stiprybes jums visoms, suprantu ka jus jauciat, nes ir as ta pati pragara praejau: dziaugiaus tik viena, kad Teveliui neteko kenteti tu nezmonisku skausmu, kurie buna sergant veziu...., neprireike morfijaus, kuris ne visada bepadeda... nors jau lygiai metai, taciau apie tai kalbeti be asaru dar ir dabar labai sunku ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 05 rugpjūčio 2008 - 16:06
almaklp,
uzjauciu Tave del Tevo. aciu uz atsakyma.
Tavo tetai irgi buvo inkstu nepakankamumas? O kodel ji tik 5 pragyveno? MIre nuo komplikaciju? o kodel rasai, kad tos proceduros skausmingos? verysad.gif as kiek skaitau tai raso kad jei laikaisi nurodymu, jos nebuna skausmingos...
o kaip tavo pussesere susitaike su ta mintim, kad jai reikia dializiu? kiek jai metu? ji laukia inksto? nepyk kad taip klausineju, man labai rupi blush2.gif aciu!
Atsakyti