Įkraunama...
Įkraunama...

Kai suserga artimas...

QUOTE(*Marija* @ 2008 05 01, 22:07)
MB susirgo ir labai rimtai. Daug daug tyrimu dare, kankino kaip galejo ir kruva ligu rado, baisiausia is kuriu mirtina ir visiskai nenuspejama.
Is pradziu jis man nieko nepasakojo, t.y. nesake tikros tiesos, tik kai kuriom smulkmenom pasidalindavo ir sake, kad viskas gerai, kad negali gydytojai nustatyti, kas jam yra, kad viskas praeis ir jis pasveiks... Bet kai jau  zymiai pablogejo, pagaliau pasidalino. Net nezinau, kas geriau, zinot ir kiekviena diena gyventi su tuo zinojimu, arba gyvent nezinioj.
Blogiausia yra tai, kad jis pats pablogino situacija, vienu metu paeme ir nuleido rankas, bande apsimesti, kad niekas nevyksta ir gyventi kaip anksciau - jis nustojo rupintis sveikata, eiti pas gydytojus, testi gydyma ir, aisku, jam nuo to tik blogejo. Kol viena diena baisiai susipykom ir pasakiau, jei nori but kartu, kad testu gydyma ir nenuleistu ranku (nes i mano klausimus, kaip jautiesi, atsakydavo blogai, kai klausdavau, kas galetu padeti, kad butu geriau, atsakymas budavo - man jau niekas nepades...) arba skiriames ir viskas baigta. Gal ir savanaudiskai pasielgiau, bet nebegalejau ziuret, kaip zmogus savo rankom save pribaigineja.
Situacija pablogejo, gydytojai nieko gero nebezada - mazdaug gyvenk ir dziaukis kiekviena akimirka, o as nesuvokiu, kaip galima taip gyventi ir laukti... Man ir baisu, ir pykta (pykstu ir ant saves, kad kazkaip neapsaugojau, ir ant jo, kad nesirupino savo sveikata, ir ant viso pasaulio, nors zinau, kad niekas del to nekaltas), ir dar daug daug visokiausiu minciu bei emociju. Niekad nebuvau verksne, o dabar tiek verkiu, kad net keista is kur tiek asaru manyje, gali pradet verkt eidama gatve, parduotuvej, ar siaip bele kur, negaliu sutramdyt asaru niekaip. Dar labiau save del to graziu, kad jis jas mato ir dar ir mane ramina, mat, maza jam ir taip rupesciu...

P.S. gal kokius 5 kartus bandziau sian parasyt cia, bet kiekviena karta baisiai apsizliumbdavau, tuo viskas ir pasibaigdavo. Dabar irgi verkiu, bet jis isejo trumpam, tai bent nematys...


Kazkoks siaubas... Kiek turi zmogus iskesti, kiek tau reikia nervu ir kantrybes, kiek viso to reikia tavo vyrui... Kiek daug klausimu ir kiek ju lieka neatsakytu. ..

Byra asaros, nes as isivaizduoju tavo situacija , nors net neisivaizduoju tavo skausmo didumo... To isivaizduoti negali, ta gali tik patiriti pats...

Kodel serga jauni zmones, kodel vaikai, kudikiai...

Vistiek tikeki iki paskutiniuju, tikekit stebuklu, ju kartais buna. Isnaudokit kiekviena sekunde, kiekviena akimirka...
Buk stipri, del saves , del jo, del kitu... Buk silpna, kai nebeina kovoti... Buk savim, nepamirski saves, nes tu irgi svarbi... labai svarbi...
Atsakyti
QUOTE(astikühli @ 2008 05 02, 22:50)
Kazkoks siaubas... Kiek turi zmogus iskesti, kiek tau reikia nervu ir kantrybes, kiek viso to reikia tavo vyrui... Kiek daug klausimu ir kiek ju lieka neatsakytu. ..

Byra asaros, nes as isivaizduoju tavo situacija , nors net neisivaizduoju tavo skausmo didumo... To isivaizduoti negali, ta gali tik patiriti pats...

Kodel serga jauni zmones, kodel vaikai, kudikiai...

Vistiek tikeki iki paskutiniuju, tikekit stebuklu, ju kartais buna. Isnaudokit kiekviena sekunde, kiekviena akimirka...
Buk stipri, del saves , del jo, del kitu... Buk silpna, kai nebeina kovoti... Buk savim, nepamirski saves, nes tu irgi svarbi... labai svarbi...

Bandau bandau bandau, bet sunkiai pavyksta.
Tiek meldziuosi ir vis prasau to stebuklo, bet matyt, dar ne stebuklu metas. Siaip galiu pasakyt, kad gyvenime nesu tiek meldziusi, kiek pastaraisiais menesiais - kiekviena akimirka, kai nebunu salia ir kai bunu. Einu is proto, kai skambinu ir nekelia, ypac jei pries tai sake, kad blogai jauciasi, tiesiog tada bandau begti link tos vietos, kur jis turetu buti (is kurios turejo grizti) su mintimis - o gal jam bloga pasidare, o gal apalpo tiesiog gatvej, o gal dar blogiau - begu ir verkiu nuleisdama akis, kai pro sali eina zmones... Turbut jau kraustausi is proto... Bet toks neteisingas ir sunkus gyvenimas, kad nieks nebepadeda...
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2008 05 01, 22:07)
MB susirgo ir labai rimtai. Daug daug tyrimu dare, kankino kaip galejo ir kruva ligu rado, baisiausia is kuriu mirtina ir visiskai nenuspejama.
Is pradziu jis man nieko nepasakojo, t.y. nesake tikros tiesos, tik kai kuriom smulkmenom pasidalindavo ir sake, kad viskas gerai, kad negali gydytojai nustatyti, kas jam yra, kad viskas praeis ir jis pasveiks... Bet kai jau  zymiai pablogejo, pagaliau pasidalino. Net nezinau, kas geriau, zinot ir kiekviena diena gyventi su tuo zinojimu, arba gyvent nezinioj.
Blogiausia yra tai, kad jis pats pablogino situacija, vienu metu paeme ir nuleido rankas, bande apsimesti, kad niekas nevyksta ir gyventi kaip anksciau - jis nustojo rupintis sveikata, eiti pas gydytojus, testi gydyma ir, aisku, jam nuo to tik blogejo. Kol viena diena baisiai susipykom ir pasakiau, jei nori but kartu, kad testu gydyma ir nenuleistu ranku (nes i mano klausimus, kaip jautiesi, atsakydavo blogai, kai klausdavau, kas galetu padeti, kad butu geriau, atsakymas budavo - man jau niekas nepades...) arba skiriames ir viskas baigta. Gal ir savanaudiskai pasielgiau, bet nebegalejau ziuret, kaip zmogus savo rankom save pribaigineja.
Situacija pablogejo, gydytojai nieko gero nebezada - mazdaug gyvenk ir dziaukis kiekviena akimirka, o as nesuvokiu, kaip galima taip gyventi ir laukti... Man ir baisu, ir pykta (pykstu ir ant saves, kad kazkaip neapsaugojau, ir ant jo, kad nesirupino savo sveikata, ir ant viso pasaulio, nors zinau, kad niekas del to nekaltas), ir dar daug daug visokiausiu minciu bei emociju. Niekad nebuvau verksne, o dabar tiek verkiu, kad net keista is kur tiek asaru manyje, gali pradet verkt eidama gatve, parduotuvej, ar siaip bele kur, negaliu sutramdyt asaru niekaip. Dar labiau save del to graziu, kad jis jas mato ir dar ir mane ramina, mat, maza jam ir taip rupesciu...

P.S. gal kokius 5 kartus bandziau sian parasyt cia, bet kiekviena karta baisiai apsizliumbdavau, tuo viskas ir pasibaigdavo. Dabar irgi verkiu, bet jis isejo trumpam, tai bent nematys...


tegul Dievas isgirsta Jusu maldas,linkiu sito nuosirdziai verysad.gif daug stiprybes jums abimiem
Atsakyti
Kaip laikotės...
... mūsų "padangė labiau apniuko"... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*dzūkė* @ 2008 05 10, 17:18)
Kaip laikotės...
... mūsų "padangė labiau apniuko"... verysad.gif


kas jums?ar jau visai blogai? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*dzūkė* @ 2008 05 10, 17:18)
Kaip laikotės...
... mūsų "padangė labiau apniuko"... verysad.gif

Labai dažnai pagalvoju apie jus, bet su tookia baime čia užsuku. verysad.gif verysad.gif Bijau blogų naujienų... Meldžiu Dievo , kad būtų gailestingas. angel_sadangel.gif Laikykis. verysad.gif
Atsakyti
Tik dabar uzejau i si skyreli... labai skaudu del visu... labai visas palaikau ir uzjauciu, labai suprantu...
Noriu papasakot kazkodel kaip man buvo, nors jau rodos senokai...
Sia vasara butu 5m kaip mes vede...
Po vestuviu praejus keletai menesiu vyras pajuto skausmus nugaroj, dare tyrimus, nuotraukas...israse vitaminu, sildymu ir pan, bet skausmas nedingo. Dar dabar atsimenu, kaip jis man paskambino ir pasake, kad mato prie stuburo aukli, prilipusi prie stuburo sad.gif kazkodel dar nieko nesuvokiau, bet labai baisu pasidare... Po to seke ilgas laukimas operacijos, per kuria norejo isoperuoti augli ir pakeisti pazeista slanksteli titaninem plokstelem...ilgai truko laukimas, nes laukem kol gausim tas ploksteles kol kompensuos ir ttt, kai dare operacija, nezinau kur dingti, nuejau i katedra ir tris valandas sedejau nei gyva nei mirus kol paskambino gydytojas ir pakviete ateiti. Zinios nebuvo geros,nieko isoperuot nepavyko, auglys gerokai paauges, prilipes prie sirdies aortos...paeme tik megineli biopsijai ir viskas. Suzinojau ir diagnoze: neuroendokrininis IV stadijos auglys...Tada man tai dar nieko nesake, nesuvokiau net aplamai, ka reiskia VEZYS. Nusiunte i onkologini, paskyre svitinima, uzpaude nervus, nebevalde koju...tapo invalidu, gydytoja nedave vilciu, bet as netikejau, jis irgi netikejo, visgi svitinimas padejo - atleido nervus, pradejo pamazu vaikstinet...seke chemoterapija. Tuo paciu pradejom kartu keist gyvenimo buda:kitaip maitintis ir kitaip galvot, nors blogu minciu as niekad ir neturejau is naivumo matyt...Ir gydytojai manau patys stebejosi, kaip mes savo naivumu pasveikom! Salyginai, taciau jautesi gerai, auglys sumazejo ir nejudejo. Pamazu pamirsom tuos kosmatus ir pradejom vel GYVENT.. Kazkada jis uzsimine, kad jei jam kas nutiktu, jis labai noretu, kad man liktu prisiminimas - musu vaikas...mazdaug po metu pastojau. Labai abu dziaugemes ir apie ligas tikrai nebemastem, tik regulairiai tiirinomes. Taciau pavasari (mazdaug 4men nestumo jau buvo) Jis lyg ir persalo, itare pleurita... taciau tai buvo tik apgaule, prasidejo kosmarai is naujo: onkologinis, chemija... Chemija nepadejo, padidejo limfmazgiai, pradejo dusinti, atsirasdavo plauciuose skystis... Nutraukinejo, tapdavo lengviau bet trumpam. Niekas nesake, kad mums jau padet nebegali, bet mums patare " sustipreti"... Musu "sustiprejimas" virto silnejimu, kasdien vis baisiau, nes buvo nezmoniski skausmai, beto kad dusino, bemieges skausmo naktys, jis saugojo mane, o as slaugiau ji.... niekad nekalbejom apie mirti, manau kad jis irgi netikejo kad mirs... labai laukem kol gims musu stebuklelis... Kai gare paskutine echoskopija dalyvavo ir jis, pirma kart pamate musu maziuka... griztant namo net apsiverke, sake, kad is dziaugsmo, labai norejo dalyvaut gimdyme, as taip pat norejau, bet klausiau jo, kaip iskes savo skaumus, sako, tada man mano skausmai nerupes, bus ne tas galvoj...
Sunyko akyse jis per savaite... Paguldziau i reanimacija, kai pamaciau kad nebevaldoma situacija, ta pacia nakti ir uzgeso.....Keista, kad paskutine para skausmo nebejaute taciau ir miegot negalejo, sedejo ir tiek... O paskutine sval jau nevalge ir nejkalbejo, bet palikus ji ligoninej tikrai nejauciau kad tai buvo paskutinis kartas, kai ji maciau, pasakiau jam, kad galvotu apie mus su mazyle, o jis atsake, kad daugiau paie nieka ir negalvoja...taciau jis nesulauke musu mazyles ir nepamate, del to buvo labiausiai skaudu... Pagimdziau viena praejus 3 dienoms po laidotuviu. Gimdymas stebuklingai lengvas buvo, arba as nejutau nieko...arba jis buvo su manim....

kalbant apie pamastymus po kurio laiko... Man palengvejo, nes nebereikejo kovot kas minute, sekunde uz gyvybe... Taciau naivumas, optimiztas ir tikejimas stebuklais dingo...

kalbant apie vezio paveldimuma: Nuo vezio mire jo tetis ir dede poros metu begyje...

Stiprybes visoms...
Atsakyti
chimera, sveikatos ir stiprybės tau ir dukrytei. Jums brangus žmogus paliko pačią pačiausią dovaną wub.gif tą reiks atsimint sunkiomis gyvenimo akimirkomis, kai norėsis ant stiprių pečių išsiverkt console.gif
ir dar sako, kad Dievulis neuždeda didesnio kryželio nei žmogus gali panešt, tik reikia tuo tikėti
Atsakyti
QUOTE(Lidija @ 2008 05 12, 11:40)
chimera, sveikatos ir stiprybės tau ir dukrytei. Jums brangus žmogus paliko pačią pačiausią dovaną  wub.gif  tą reiks atsimint sunkiomis gyvenimo akimirkomis, kai norėsis ant stiprių pečių išsiverkt  console.gif
ir dar sako, kad Dievulis neuždeda didesnio kryželio nei žmogus gali panešt, tik reikia tuo tikėti

Aciu... taip, tuos pasakymus esu simtus kartu girdejus... smile.gif kas keisciausia, kad tai turbut tiesa, negalejau leisti stogui nuvaziuoti, nes turejau jau Ja, Jo dovana ir prisiminima...Beto dukryte labai panasi i teti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LAIMINGA MAMA @ 2008 05 11, 11:41)
kas jums?ar jau visai blogai? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



QUOTE(Kat @ 2008 05 11, 22:42)
Labai dažnai pagalvoju apie jus, bet su tookia baime čia užsuku. verysad.gif  verysad.gif Bijau blogų naujienų... Meldžiu Dievo , kad būtų gailestingas. angel_sadangel.gif Laikykis. verysad.gif



QUOTE(chimera @ 2008 05 12, 10:35)
... Taciau naivumas, optimiztas ir tikejimas stebuklais dingo...



Stiprybes visoms...

Esam visi kartu kol kas...
Sako, bėda viena nevaikšto, taip ir yra.
Optimizmas ir tikėjimas taip trumpai užsibuvo pas mane verysad.gif
Labai gaila mamos.
Dabar jau ne tik pažliumbiu, bet ir pastaugiu kartais....
Atsakyti
QUOTE(*dzūkė* @ 2008 05 13, 19:04)
Esam visi kartu kol kas...
Sako, bėda viena nevaikšto, taip ir yra.
Optimizmas ir tikėjimas taip trumpai  užsibuvo pas mane verysad.gif
Labai gaila mamos.
Dabar jau ne tik pažliumbiu, bet ir pastaugiu kartais....

friends.gif stiprybes, truksta zodziu kazka parasyt...
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2008 05 12, 12:49)
Aciu... taip, tuos pasakymus esu simtus kartu girdejus... smile.gif kas keisciausia, kad tai turbut tiesa, negalejau leisti stogui nuvaziuoti, nes turejau jau Ja, Jo dovana ir prisiminima...Beto dukryte labai panasi i teti  wub.gif

Jau ne pirmą vakarą perskaitau tavo istoriją. Bet nekyla ranka parašyt. Tiesiog, prieš tokį skausmą, bet kokie žodžiai banalūs... Tu turi didžiausią turtą - dukrytę. Būkit laimingos abi. Nuoširdžiai linkiu. 4u.gif

QUOTE(*dzūkė* @ 2008 05 13, 19:04)
Esam visi kartu kol kas...
Sako, bėda viena nevaikšto, taip ir yra.
Optimizmas ir tikėjimas taip trumpai  užsibuvo pas mane verysad.gif
Labai gaila mamos.
Dabar jau ne tik pažliumbiu, bet ir pastaugiu kartais....

Dzūkute, tavo situacijoj, galiu pasakyti, kad tave suprantu. Suprantu, nes pati staugiau iš skausmo ir nevilties, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Užeina dar ir dabar, bet jau rečiau... Vis dėlto išmokstama su skausmu susigyvent. Jis niekur nedingsta, bet prie jo pripranti, kaip prie šešėlio. verysad.gif
Verk, šauk, stauk, tik nelaikyk skausmo savyje. Laikykis. verysad.gif
Atsakyti