Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(S@lsa @ 2010 07 31, 17:27)
Kaune, manikiuriste kuri man tvarko antakius, riecia blakstienas, kainos neklausiau, bet manau tikrai nebrangiai. Chemijos g.9, kirpykla tokiam uzkampy, bet ji savo darba atlieka tobulai  wub.gif  tai bandysiu sakiau gal ir as pasiriest, bet bijau kad gali pakenkti siek tiek  g.gif

O, idomu butu suzinot, kaip pavyks blush2.gif
Atsakyti
Keliu tema,gal kas nuotrauku turite pries ir po ?
Atsakyti
QUOTE(Ingutete @ 2010 11 16, 00:14)
Keliu tema,gal kas nuotrauku turite pries ir po ?

Aš neturiu, bet vakar kaip tik dariausi šią procedūrą - smalsu buvo išmėginti. Efekto nebuvo, kokio tikėjausi (blastienos gražiai užsirietusios, bet vis tiek tikėjausi kitokio vaizdo), gal reikia turėti išraiškingesnes blakstienas g.gif Šiaip pati procedūra nebuvo nemalonu, atvirkščiai - labai man patiko biggrin.gif
Dariausi Kaune, salone "Vingė" wub.gif Kainavo 50lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 17 lapkričio 2010 - 15:51
Akcent, o gal galėtumėt įkelti foto,kaip dabar atrodo nepadažytos blakstienos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2010 11 17, 19:25)
Akcent, o gal galėtumėt įkelti foto,kaip dabar atrodo nepadažytos blakstienos?  4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Na gi gražiai užriestos 4u.gif Su tušu turėtų labai gražiai atrodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(portobella @ 2010 05 17, 00:08)
Kur Klaipedoje riecia ? 4u.gif



Mantėje, tiltų g. riečia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikta_teta: 20 lapkričio 2010 - 00:58
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 16, 00:39)
man kazkaip butu baisu jei i akis ta chemija patektu


drinks_cheers.gif
Nors ir blakstienos pasikeičia per kelis mėnesius, bet nebandyčiau tokios procedūros.
Atsakyti
na nesuzavejo manes ta procedura, tikrai graziau akys atrodo, bet ne, uztenka tuos chemikalus visur tepti schmoll.gif
Atsakyti
O gal zinot, kur Siauliuose gerai sia procedura atlieka? 4u.gif
Atsakyti
As snd uzsirieciau, graziau nei buvo, bet nieko ipatingo smile.gif gal per daug tikejausi:)
Atsakyti
QUOTE(dzustina @ 2011 01 24, 21:43)
As snd uzsirieciau, graziau nei buvo, bet nieko ipatingo smile.gif gal per daug tikejausi:)


Kiek mokejot? smile.gif
Atsakyti