Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(pupute @ 2011 09 24, 16:17)
nu toks cheminio kvapas man jautesi ir MB jaute kartais ji  unsure.gif tu chemikalu, kokia pora savaiciu  unsure.gif

Keista, man tai visiškai jokio kvapo nėra.
Atsakyti
Man irgi jautesi tie chemikalai..Bet tai normalu,juk jie ir buvo naudoti tam rietimui smile.gif
Atsakyti
Aš nemalonų kvapą trumpam jaučiau tik kažkuriame procedūros etape, o po rietimo - nieko.
Atsakyti
as taip pat uzsirieciau, Esu labai patenkinta. O kvapas kazkaip neuzkliuvo, matyt nebuvo labai baisus. 4u.gif
Atsakyti
Idomu, ar cheminis uzrietimas labai pakenkia blakstienom? Gal po jo reikia tepti spec kremais?
Atsakyti
QUOTE(steja @ 2011 09 27, 19:30)
Idomu, ar cheminis uzrietimas labai pakenkia blakstienom? Gal po jo reikia tepti spec kremais?


Jau du kartus rieciausi ir nieko smile.gif Netepu jokiais spec kremais ar dar kazkuo smile.gif
Atsakyti
O tai tikrai nėra tokių, kurios darėsi cheminį užrietimą Kaune ir yrapatenkintos meistrės darbu? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(steja @ 2011 09 27, 18:30)
Idomu, ar cheminis uzrietimas labai pakenkia blakstienom? Gal po jo reikia tepti spec kremais?

Nieko po to specialiai nereikia tept 4u.gif Nebent siaip naudojat koki aliejuka/tepaliuka blakstienoms - tai toliau sekmningai galima naudoti, bet specialios prieziuros nereikia 4u.gif
Atsakyti
bandziau ne per seniausiai ta chemini rietima.man asmeniskai didelio ispudzio nepaliko,nezinau,aisku jis labiau skirtas toms,kurios turi tiesias blakstienas,tada ir rezultatas akivaizdesnis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2011 10 22, 11:16)
bandziau ne per seniausiai ta chemini rietima.man asmeniskai didelio ispudzio nepaliko,nezinau,aisku jis labiau skirtas toms,kurios turi tiesias blakstienas,tada ir rezultatas akivaizdesnis rolleyes.gif


Tai ir rieciasi blakstienas tos kurios turi tiesias blakstienas. Jei butu riestos tai nematau tikslo jas dar chemikalais kankinti blink.gif
Atsakyti
Na tai negi Kaunietes neriete blakstienu?

Gal kas koki grea meistra rekomenduotu? ax.gif
Atsakyti
O kažin galima vienu kartu ir chemiškai riestis blakstienas, ir jas dažyti? Kažkur esu girdėjusi, kad po rietimo lyg 10 d. negalima chemiškai dažyti, bet ne per seniausiai nustebau pamačiusi parduodamą kuponą, kuriame į procedūrą įeina ir blakstienų rietimas, ir dažymas.
Atsakyti