Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

Laba, na as rieciausi blakstienas per akcijas, kur dabar labai populiaru smile.gif salone Karmen lyg tai taip vadinasi jis smile.gif visai patenkinta buvau,gundausi ir vel apsilankyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cic @ 2011 09 12, 12:09)
Sveikos,

jeigu galite - parašykite kur tai kokybiškai atliekama Kaune.
Ačiū! 4u.gif


mane taip pat domintų gera meistrė Kaune wink.gif
Atsakyti
QUOTE(VIP_MAMA @ 2011 07 08, 23:06)
jooo,o man nuo saknu ir dar labai stipriai uzriete,tai gavosi kad jos perriestos.dabar laukiu nesulaukiu kada visos pasikeis i savas.


Tikriausiai jums parinko netinkama dydi rietiklio. Buna ju S.M.L dazniausiai naudoja S dydi, bet kartais blakstienos pas ka ilgesnes ir akis atviresne reikia tikrai M dydzio. Na L dar niekada nenaudojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 09 20, 07:44)
Tikriausiai jums parinko netinkama dydi rietiklio. Buna ju S.M.L dazniausiai naudoja S dydi, bet kartais blakstienos pas ka ilgesnes ir akis atviresne reikia tikrai M dydzio. Na L dar niekada nenaudojau  :D

as irgi darau ,bet klaipedoje..tai nepasitaike ir man l dydis :hm
bet ,kas nemegsta dazytis,tai priauginimas-pujkus variantas... :)
Atsakyti
Man tas cheminis rietimas tai nesamone grynai. Dariaus bet daugiau sakiau ne uz ka nesidaryciau schmoll.gif . Nei ten efekto zymaus, nei jis ilgalaikis, zodziu man nepatiko ir nepastebejau jokiu zymiu pokyciu, labai jau minimalus sakyciau su tusu gali kaza panasaus tureti 4u.gif
Atsakyti
na va kaip kam, pas mane blakstienos pakankamai ilgos ir kai uzriete, tai lele buvau biggrin.gif biggrin.gif tik tas likes kvapas atgraso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiuljpan @ 2011 09 21, 08:52)
as irgi darau ,bet klaipedoje..tai nepasitaike ir man l dydis  g.gif 
bet ,kas nemegsta dazytis,tai priauginimas-pujkus variantas... smile.gif

nezinau ....
kiek teko susidurti, tai mano pazistamos ir drauges jau po savaites priaugintomis blakstienomis nebuvo patenkintos, nes jas labai jau reikia pasipildyt rolleyes.gif
as kai pati chemiskai uzsierieciu, tai man nei kokios korekcijos reikia, nuauga ir tiek ax.gif
ir pigu ir grazu, bet tinka toms kas turi tiesias, pas ka jos kiek riestos, to efekto nesigaus, nes nei ilgesnes blakstienos pasidaro, nei tankesnes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 09 21, 13:28)
nezinau ....
kiek teko susidurti, tai mano pazistamos ir drauges jau po savaites priaugintomis blakstienomis nebuvo patenkintos, nes jas labai jau reikia pasipildyt  rolleyes.gif
as kai pati chemiskai uzsierieciu, tai man nei kokios korekcijos reikia, nuauga ir tiek  ax.gif
ir pigu ir grazu, bet tinka toms kas turi tiesias, pas ka jos kiek riestos, to efekto nesigaus, nes nei ilgesnes blakstienos pasidaro, nei tankesnes  cool.gif

greiciausiai,draugei pagailiejo blakstienu,nes pasipyldit reikia ,bet dazniausiai po 3 ju savaiciu..o kas priziuri,tai daugiau nei menesi nesiuoja 4u.gif . sutinku,kad cheminis -geras dalikas,bet ne visiem atlaiko,priklauso nuo storumo ir taip toliau...o priauginus papyldmas 50 lt kainuoja,tai ne didydelis skrtms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiuljpan @ 2011 09 21, 23:24)
greiciausiai,draugei pagailiejo blakstienu,nes pasipyldit reikia ,bet dazniausiai po 3 ju savaiciu..o  kas priziuri,tai daugiau nei menesi nesiuoja 4u.gif . sutinku,kad cheminis -geras dalikas,bet ne visiem atlaiko,priklauso nuo storumo ir taip toliau...o priauginus papyldmas 50 lt kainuoja,tai ne didydelis skrtms  mirksiukas.gif

nepasakyciau kad pagailejo g.gif bet trukumu daug, bent jau besidazancioms daugiau, nes nei tu piestuko paretusuosi prie pat blakstienu, nei klasikinio kampucio padarysi, nes tai kenkia priaugintoms blakstienoms kaip ir visi mechaniniai darbeliai su blakstienom, ko nepasakysi apie chem. uzriestas. Aisku yra ir ten ir ten trukumu, bet priauginimas ju turi siek tiek daugiau, ir tinka toli grazu ne visoms.
As palyginau (cia kalbu tik aspie savo atveji) kiek problemu ir pinigu reiktu priauginimui, palaikymui sio grozio ir kaip ir kas buna nusiemus, tai nusprendziau kad man tik cheminis tinka smile.gif na ir dar man didelis pliusas, kad uzriesti galiu pati sau, ko negaleciau padaryti prisiauginant cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 09 21, 22:40)
nepasakyciau kad pagailejo  g.gif  bet trukumu daug, bent jau besidazancioms daugiau, nes nei tu piestuko paretusuosi prie pat blakstienu, nei klasikinio kampucio padarysi, nes tai kenkia priaugintoms blakstienoms kaip ir visi mechaniniai darbeliai su blakstienom, ko nepasakysi apie chem. uzriestas. Aisku yra ir ten ir ten trukumu, bet priauginimas ju turi siek tiek daugiau, ir tinka toli grazu ne visoms.
As palyginau (cia kalbu tik aspie savo atveji) kiek problemu ir pinigu reiktu priauginimui, palaikymui sio grozio ir kaip ir kas buna nusiemus, tai nusprendziau kad man tik cheminis tinka smile.gif na ir dar man didelis pliusas, kad uzriesti galiu pati sau, ko negaleciau padaryti prisiauginant  cool.gif

nu taip,trukumu ir ten ir ten,bet grozis reikalauja auku..taip berots blush2.gif bet puiku,kad yra is ko rinktis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2011 09 21, 13:49)
na va kaip kam, pas mane blakstienos pakankamai ilgos ir kai uzriete, tai lele buvau  biggrin.gif  biggrin.gif tik tas likes kvapas atgraso  biggrin.gif

Apie kokį kvapą jūs?
Atsakyti
nu toks cheminio kvapas man jautesi ir MB jaute kartais ji unsure.gif tu chemikalu, kokia pora savaiciu unsure.gif
Atsakyti