Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

aš tai baisiai norėčiau tokio rietimo:

http://www.lvl-lashe...--how-it-looks/

čia suka ne ant bigudukų, o per "bortelį" klijuoja lyg prie viršutinio voko, kairėje pusėje ir video yra kaip tas daroma. kaip suprnatu čia nuo šaknų blakstienas atraitoja, bet jų nesugarbinioja, todėl jos optiškai atrodo ilgesnės.

bandžiau Anglijoje sesers grafystėje rasti tokį mestrą, bet nėr :/ o kol į LT ateis šitas reikalas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 04 12, 14:39)
aš tai baisiai norėčiau tokio rietimo:

http://www.lvl-lashe...--how-it-looks/

čia suka ne ant bigudukų, o per "bortelį" klijuoja lyg prie viršutinio voko, kairėje pusėje ir video yra kaip tas daroma.  kaip suprnatu čia nuo šaknų blakstienas atraitoja, bet jų nesugarbinioja, todėl jos optiškai atrodo ilgesnės.

bandžiau Anglijoje sesers grafystėje rasti tokį mestrą, bet nėr :/  o kol į LT ateis šitas reikalas  doh.gif

Man butent taip ir uzsiriete
ax.gif
taip pat klijai naudojami ir uzsiriecia nuo pat saknu thumbup.gif
va tokie suktukai mano rinkinuke
user posted image
jie minkstuciai, lankstus, S dydzio nedejau, nes apsikarpiau kad patogiau paciai daryti uzrietima ax.gif
Atsakyti
O gal kuri radot youtube video, kur rodo pries ir po ar pati procesa to rietimo ir blakstienu uzpildymo kartu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 12, 20:43)
ikelkit savo akyciu foto 4u.gif

Kazkuo pastrigo Photobucket Site unsure.gif
bet cia nedeciau, nebent i AZ atsiusciau 4u.gif
kurios mate, gali patvirtinti kad uzsiriete nuo pat saknu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 12, 21:28)
Tai Siaulietes susimetam ir perkam ta rinkinuka,viena kitai manau nesunkiai padarytume smile.gif man atrodo cia ta pati technologija g.gif

Taip, tokia pat ax.gif ten gal 5 mergaitem uztektu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 12, 20:27)
ok, kai tik prades veikti saitas  ax.gif

Jums kaip suprantu ir pasistorino blakstutes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 12, 20:30)
Taip, tokia pat  ax.gif  ten gal 5 mergaitem uztektu  blush2.gif

ir dar jums klausimelis blush2.gif
ten visur nupiesti tie suktukai,bet saket pas jus yra tie ploksti akytems,bet turbut prideti ir tie suktukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 04 12, 13:39)
aš tai baisiai norėčiau tokio rietimo:

http://www.lvl-lashe...--how-it-looks/

čia suka ne ant bigudukų, o per "bortelį" klijuoja lyg prie viršutinio voko, kairėje pusėje ir video yra kaip tas daroma.  kaip suprnatu čia nuo šaknų blakstienas atraitoja, bet jų nesugarbinioja, todėl jos optiškai atrodo ilgesnės.

bandžiau Anglijoje sesers grafystėje rasti tokį mestrą, bet nėr :/  o kol į LT ateis šitas reikalas  doh.gif

Siaip tas uzrietimas priklauso nuo tu silikoniniu padeliu, nes priemones is esmes visur tos pacios, o tie suktukai LT jau geri metai su virsum naudojami 4u.gif Daugiau nieko nesakysiu, nes dar savireklama busiu apkaltinta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 12 balandžio 2011 - 21:30
QUOTE(lilayte @ 2011 04 12, 21:47)
ir dar jums klausimelis blush2.gif
ten visur nupiesti tie suktukai,bet saket pas jus yra tie ploksti akytems,bet turbut prideti ir tie suktukai? g.gif

Ne, tame rinkinuke kur as dejau nuoroda ir kuri siunciausi, suktukai silikoniai, minksti, S, M, L dydzio, tai viso 6 suktukai gaunasi (jie daugkartinio naudojimo). Na ir klijai, kuriu pagalba tvirtinti suktukus prie voko ir blakstienas prie suktuko.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 12, 21:27)
Ne, tame rinkinuke kur as dejau nuoroda ir kuri siunciausi, suktukai silikoniai, minksti, S, M, L dydzio, tai viso 6 suktukai gaunasi (jie daugkartinio naudojimo). Na ir klijai, kuriu pagalba tvirtinti suktukus prie voko ir blakstienas prie suktuko.

aisku,aciu,o pavaizduoti tie apvalus
Atsakyti
Buvau miraze daro tik paprasta chemini,isputus akis klausesi apie toki sukima lotuliukas.gif
na gal atsiras entuziasciu bent viena? g.gif
nes pati tai niekaip nepasisukciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 13, 16:04)
Buvau miraze daro tik paprasta chemini,isputus akis klausesi apie toki sukima lotuliukas.gif
na gal atsiras entuziasciu bent viena? g.gif
nes pati tai niekaip nepasisukciau verysad.gif


Man paprastai riete Bonsforcoj bei minejo apie ta naujaji buda, tik nzn, ar jau daro ten, nes sake naujiena tai, kuria pirma karta pristate Pelenej 4u.gif
Atsakyti