Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(Sunreja @ 2011 03 15, 09:57)
Nea, apatines atskyre nuo virsutiniu, gi butu i virsu uzsirietusios kitaip  biggrin.gif

g.gif nu aisku, sau bandysiu uzsiklijuot, kad po viena nertaukti rolleyes.gif
o kaip viskas pavyks, parasysiu, turetu uz poros savaiciu pasirodyti mano rinkinukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 15, 12:01)
g.gif  nu aisku, sau bandysiu uzsiklijuot, kad po viena nertaukti  rolleyes.gif
o kaip viskas pavyks, parasysiu, turetu uz poros savaiciu pasirodyti mano rinkinukas  ax.gif


Man rods bus pakankamai sudetinga pirma karta.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 15, 14:03)
Man rods bus pakankamai sudetinga pirma karta....  unsure.gif

gali but lotuliukas.gif
na antakius, blakstienas pati sau dazausi, tai manau susitvarkysiu blush2.gif
tokie darbai man nenaujiena, nes pati atlieku panasias proceduras kitiems ir sau, o kaip su siuo susitvarkysiu, tai pamatysim, jau net sugalvojau kaip nuotrauka pries ir po darysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 15, 15:30)
gali but  lotuliukas.gif
na antakius, blakstienas pati sau dazausi, tai manau susitvarkysiu  blush2.gif
tokie darbai man nenaujiena, nes pati atlieku panasias proceduras kitiems ir sau, o kaip su siuo susitvarkysiu, tai pamatysim, jau net sugalvojau kaip nuotrauka pries ir po darysiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu liuks, kad fantazija laki mirksiukas.gif
Bet kokiu atveju nera to, ko zmogus neismoktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 15, 16:32)
Nu liuks, kad fantazija laki  mirksiukas.gif 
Bet kokiu atveju nera to, ko zmogus neismoktu  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ypac kai labai nori biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau ir as pasidalinti ispūdžiais.

Atlikau Yumi Lashes procedūra, kurios metu savo blakstienos yra užriečiamos ir padažomos.
Rezultatu esu patenkinta, blakstienos užriestos nuo pat šaknu, labai gražiai ir natūraliai atrodo. mano blakstienos tiesios, tai jei nedažai tušu ju visai nesimato, o dabar galima ir nedažyti, nes ir taip puikiai atrodo. O nudažius tušu atrodo labai ispudingai, dar ilgesnes, storesnes. thumbup.gif

p.s. kosmetologe sake, kad laikysis tol kol blakstienos neiskris.
Atsakyti
QUOTE(trysha @ 2011 03 21, 23:43)
Sveiki, noreciau ir as pasidalinti ispūdžiais.

Atlikau Yumi Lashes procedūra, kurios metu savo blakstienos yra užriečiamos ir padažomos.
Rezultatu esu patenkinta, blakstienos užriestos nuo pat šaknu, labai gražiai ir natūraliai atrodo. mano blakstienos tiesios, tai jei nedažai tušu ju visai nesimato, o dabar galima ir nedažyti, nes ir taip puikiai atrodo. O nudažius tušu atrodo labai ispudingai, dar ilgesnes, storesnes. thumbup.gif

p.s. kosmetologe sake, kad laikysis tol kol blakstienos neiskris.

tai pasidalinkit kur daretes mirksiukas.gif ir kaina kokia rolleyes.gif
Atsakyti
viskas kenkia,as naudojau znyplytes rietimui,labai nutrupejo blakstienu galiukai...
Atsakyti
QUOTE(cekute @ 2011 03 22, 01:46)
viskas kenkia,as naudojau znyplytes rietimui,labai  nutrupejo blakstienu galiukai...

as iki dabar naudoju rietikli, nieko nenutrumpejo, o naudoju jau 16 metu ax.gif
tik norisi bent kuri laika pailseti nuo tokios proceduros, ypac vasara, kai buni prie ezeru flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 22, 00:18)
tai pasidalinkit kur daretes  mirksiukas.gif  ir kaina kokia  rolleyes.gif



Daro Zukausko g., Vilniuje kaina 250lt
Atsakyti
Na ka, jau daugiau kaip savaite esu gavus savo rinkinuka, bet tik siandien isbandziau. Pradziai pabandziau vienos akies blakstienas uzriesti, pagalvojau jei nieko neiseis, tai vis maziau darbo, laiko ir priemoniu sunaudosiu. Ir ka, likau ziauriai nustebus, patenkinta ir suzaveta. Pavyko uzsukti taip kaip tik svajonese galeciau matyt wub.gif
zodziu jau siandien vakare kita aki tvarkysiu thumbup.gif
kad tik tas efektas liktu kuo ilgiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 06, 02:26)
Na ka, jau daugiau kaip savaite esu gavus savo rinkinuka, bet tik siandien isbandziau. Pradziai pabandziau vienos akies blakstienas uzriesti, pagalvojau jei nieko neiseis, tai vis maziau darbo, laiko ir priemoniu sunaudosiu. Ir ka, likau ziauriai nustebus, patenkinta ir suzaveta. Pavyko uzsukti taip kaip tik svajonese galeciau matyt  wub.gif
zodziu jau siandien vakare kita aki tvarkysiu  thumbup.gif
kad tik tas efektas liktu kuo ilgiau  bigsmile.gif


Nu kaip faina nu bigsmile.gif As tai jau laukiu, kada ir man efektas praeis, sakiau eisiu arba pas kita riestis, arba tai paciai kosmetologei pretenzijas reiksiu biggrin.gif O jums nuo saknu irigi uzsiriete? Gal galetumet foto ikelti? 4u.gif
Atsakyti