Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 14, 09:49)
Ot kaip gaila kad tik galiukus  doh.gif  visas smagumas uzrietino turetu buti tas, kad rietiklio bent kuri laika nenaudoti, pagal daug filmuku, riecia tai gana smarkiai, aisku pastebejau ir tokiu, kur minimalus poveikus.  Paskui parasyk kiek laikesi tavo uzrietimas  blush2.gif
as dar laukiu savo rinkinuko  ax.gif


Nu vat as nesuprantu kame reikalas doh.gif Galetu daugiau kas nors parasyti atsiliepimu ax.gif
Dabar laukiam tavo rinkinuko ir ispudziu mirksiukas.gif Beje, kvapas tos rietimo priemones toks pat, kaip plaukams chemini dedant biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 06, 02:09)
Siandien Peleneje stebejom alia kitoki blakstienu uzrietima, kaina to seanso kiek kanda (250lt) bet aiskino kad ne tik blakstienas uzriecia, bet uzpildo kazkuo, kad jos daug storesnes atrodo ir laikosi ne maziau kaip 3 menesiai, tuo labai abejuoju, bet tam vyrui net papriestarauti neisejo, kad pas kiekviena skirtingai tos blakstienos keiciasi  doh.gif


Man visaziste vakar irgi minejo ta naujaji buda, kurio metu blakstienos kazkuo uzpildomos bei padazomos ir parieciamos - gaunasi tarpinis variantas tarp rietimo bei priauginimo. Sakiau, kai atsiras ir pas mus, eisiu darytis smile.gif
Dar reiktu ir nusidazyti blasktienas blush2.gif Nes dabar tie uzriesti galiukai permatomi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 14, 11:21)
Nu vat as nesuprantu kame reikalas  doh.gif  Galetu daugiau kas nors parasyti atsiliepimu  ax.gif
Dabar laukiam tavo rinkinuko ir ispudziu  mirksiukas.gif  Beje, kvapas tos rietimo priemones toks pat, kaip plaukams chemini dedant  biggrin.gif
Papildyta:
Man visaziste vakar irgi minejo ta naujaji buda, kurio metu blakstienos kazkuo uzpildomos bei padazomos ir parieciamos - gaunasi tarpinis variantas tarp rietimo bei priauginimo. Sakiau, kai atsiras ir pas mus, eisiu darytis  smile.gif 
Dar reiktu ir nusidazyti blasktienas  blush2.gif  Nes dabar tie uzriesti galiukai permatomi  doh.gif

Tai tas budas jau yra rolleyes.gif kainuoja 250lt vienam kartui mirksiukas.gif
tik as negaleciau pasakyt kad jis labai jau panasus i priauginima, nes ilgis zenkliai nepailgeja, nebent vizualiai, nes jos nudazomos, o labiau pastoreja jos uzpildomos kazkokia medziaga. Efektas primena, kaip su tusu lengvai perbrauktos blakstienos. Beje, reklamineje medziagoje (dabar paskaiciau) parasyta kad dar ir pirmosios mimikos rauksleles dingsta biggrin.gif nu fantastika, pakol kas tik ziuriu Vilniuje atlieka.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 14, 13:21)
Tai tas budas jau yra  rolleyes.gif  kainuoja 250lt vienam kartui  mirksiukas.gif
tik as negaleciau pasakyt kad jis labai jau panasus i priauginima, nes ilgis zenkliai nepailgeja, nebent vizualiai, nes jos nudazomos, o labiau pastoreja jos uzpildomos kazkokia medziaga. Efektas primena, kaip su tusu lengvai perbrauktos blakstienos. Beje, reklamineje medziagoje (dabar paskaiciau) parasyta kad dar ir pirmosios mimikos rauksleles dingsta  biggrin.gif  nu fantastika, pakol kas tik ziuriu Vilniuje atlieka.


Prie ko cia blakstienos ir mimikos rauksleles? lotuliukas.gif Nu raso belenka, kad tik zmones pritraukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 14, 14:37)
Prie ko cia blakstienos ir mimikos rauksleles?  lotuliukas.gif  Nu raso belenka, kad tik zmones pritraukti  doh.gif

lotuliukas.gif nu tipo kad dar tepa kazkuo, bet as manau cia labiau triukas lotuliukas.gif
kaina kiek brangoka, nes laiko nuo 8 iki 12 savaiciu ( man tai tikrai tiek nelaikytu nes labai mano blakstienos keiciasi) o rezultatas koki as maciau Peleneje, nu ka as zinau, lyg tusu brukstelejimas, visvien norisi paskui gerai tusu padazyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 14, 13:50)
lotuliukas.gif  nu tipo kad dar tepa kazkuo, bet as manau cia labiau triukas  lotuliukas.gif
kaina kiek brangoka, nes laiko nuo 8 iki 12 savaiciu ( man tai tikrai tiek nelaikytu nes labai mano blakstienos keiciasi) o rezultatas koki as maciau Peleneje, nu ka as zinau, lyg tusu brukstelejimas, visvien norisi paskui gerai tusu padazyt  ax.gif


Nesamone schmoll.gif Blakstienos tiek neisgyvena, kur cia gali laikyti 12 men lotuliukas.gif Absurdas kazkoks doh.gif
Na o jei tepa tuo paciu, kaip ir per rietima, tai jo, turetu rauksles islyginti, nes, kaip sakiau, snd istinus atsikeliau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 14, 15:31)
Nesamone  schmoll.gif  Blakstienos tiek neisgyvena, kur cia gali laikyti 12 men  lotuliukas.gif  Absurdas kazkoks  doh.gif
Na o jei tepa tuo paciu, kaip ir per rietima, tai jo, turetu rauksles islyginti, nes, kaip sakiau, snd istinus atsikeliau  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif ne menesiu, savaiciu hihihi.gif
o del rauksleliu, tai ciuju del to kad patinsta oda, tai jos sumazeja laugh.gif
o dazo po cmeninio uzrietimo? kazkaip pagalvojau, kaip teisingiau turetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 14, 14:38)
lotuliukas.gif  ne menesiu, savaiciu  hihihi.gif
o del rauksleliu, tai ciuju del to kad patinsta oda, tai jos sumazeja  laugh.gif
o dazo po cmeninio uzrietimo? kazkaip pagalvojau, kaip teisingiau turetu buti  g.gif


Ups blush2.gif biggrin.gif

Dazymas sake neturi itakos rietimui - galima ir pries, ir po mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 14, 16:41)
Ups  blush2.gif  biggrin.gif

Dazymas sake neturi itakos rietimui - galima ir pries, ir po  mirksiukas.gif

aa, tai gerai thumbup.gif aciuks.gif
na, beliko man sulaukti savo rinkinuko, tada darysiu bandymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 14, 09:33)
Na ka, as jau po proceduros  biggrin.gif  Labai bijojau, jog griaus mano jautrias akis, bet nieko panasaus. Tiesa, si ryta atsikeliau uztinusiomis akimis, na bet viskas kaip ir gerai. Del pacio  uzrietimo - tikejaus kitokio rezultato, man buvo svarbiausia, jog blakstutes butu uzriestos nuo saknu, o cia gaunasi tik galiukai... 

Gal jusu kosmetologe bijojo proe pat saknu tepti priemone g.gif , na kad nepapultu i akis, negrauztu arba parinko netinkamo dydzio bigudukus, nes siaip jau turetu akys " atsiverti " po tos proceduros, t.y. turetu uzsiriesti nuo pat saknu, tik aisku zaidimo daug kosmetologei reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 03 14, 18:45)
Gal jusu kosmetologe bijojo proe pat saknu tepti priemone  g.gif , na kad nepapultu i akis, negrauztu arba parinko netinkamo dydzio bigudukus, nes siaip jau turetu akys " atsiverti " po tos proceduros, t.y. turetu uzsiriesti nuo pat saknu, tik aisku zaidimo daug kosmetologei reikia  blush2.gif


Nzn, gal ir pabijojo, bet po proceduros as jos klausiau, kodel ne nuo saknu rieciasi, tai ji man sake veliau tas pasimatys, nes dabar jos "dregnos"... Ka as zinau, kaip buvo is pradziu, taip ir dabar tebera unsure.gif
O kad zaidimo daug, tai faktas, nes reikia atrinkti apatines blakstienas nuo virsutiniu, kad neuzriestu visu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 14, 22:53)
Nzn, gal ir pabijojo, bet po proceduros as jos klausiau, kodel ne nuo saknu rieciasi, tai ji man sake veliau tas pasimatys, nes dabar jos "dregnos"... Ka as zinau, kaip buvo is pradziu, taip ir dabar tebera  unsure.gif
O kad zaidimo daug, tai faktas, nes reikia atrinkti apatines blakstienas nuo virsutiniu, kad neuzriestu visu  doh.gif

g.gif o ji neuzklijavo apatiniu kaip priauginant? Kazkaip maciau kad uzklijuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 14, 23:58)
g.gif  o ji neuzklijavo apatiniu kaip priauginant? Kazkaip maciau kad uzklijuoja  g.gif


Nea, apatines atskyre nuo virsutiniu, gi butu i virsu uzsirietusios kitaip biggrin.gif
Atsakyti