Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Jei atkreipsite demesi i vyresniu moteru plaukus pastebesite, kad su metais jie tampa kaip pukeliai, praranda "svori", zvilgesi.tai labai akivaizdu.
Plaukus plauti reikia moketi. sampunai yra sarminiai produktai, kurie tikrai plauka eda, tai priklauso nuo jo kokybes.Kuo sampunas daugiau putoja ant nesvariu plauku tuo jis sarmingesnis.Vanduo reikia naudoti plovimui kuo vesesnis.
Po plovimo BUTINA plauku SKALAUTOJAS, tai kaip veidui kremas,jis neutralizuoja sampuno sarma, ir pamaitina , padrekina plauka.Sampunas + skalautojas(kondencionierius).Plaukus plauni tada kada jie tau nepatinka.
As naudoju "Protique" ir "Satinique" seriju produktus nes jie yra kokybiski, mazai sarmingi.Labai ispudinga "Satinique" drekinanti gydomoji kauke.
Atsakyti
O as naudoju SATINIQUE ir PROTIQUE.
Jau apie 7metus ir keisti neplanuoju,nes nera pagrindo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrute: 21 spalio 2004 - 20:38
Kazkaip nepatikima sampunus pirkti turguose,kioskuose...Perku "Sarmoj" arba Maximoj.L'orealio dazytiems plaukams.
Atsakyti
Jau pusmetis kaip naudoju Loreal sampuna VOLUME. thumbup.gif
Galva plaunu kasdien...

O balzamas labai thumbup.gif kuris buna pakuoteje kartu su Loreal dazais. Kam daviau atliekamo ( nes labai skalsus, o mano plaukai trumpi) praso dar dar dar rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va, pasiskaiciau sita tema ir uzsimaniau gero sampuno rolleyes.gif Gal galetumet apie isgirtaji Pregain daugiau papasakoti?Pas mane galiukai pastoviai skilineja, ar tiktu ir ar yra balzamas tos pacios firmos? wink.gif O dabar dar taip elektrintis pradejo!!!! sad.gif
Atsakyti
niu va... buvau 6dieni kirpykloje smile.gif vnz thumbup.gif likau patenkinta ir is tos laimes, net plauku prieziuros priemones nusprendziau nusipirkti smile.gif juk nauja sukuosena reikia pasirupinti.. smile.gif)
tai wa... paprasiau, kad mano mylimas kirpejas ka parekomenduotu, niu ir pasiule jis SEBASTIAN kolekcijos sampuna (plauku apimti didinantis) ir balzama (zlilgesio linija, plauku minkstiklis)

ir isvada ta, kad nesigailiu nei trupucio! plaukai atrodo purus, ju daug ir svarbiausia minksti... todel nuo dabar nusprendziau tikrai pirkti tik kirpyklose, ir ne del to, kad prakybos centruose kazkas butu blogai, tiesiog ten mazas pasirinkimas ...
Atsakyti
O as naudoju Paul Michell drekinanti sampuna. Liuks dalykelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (danaite @ 2004 10 20, 08:52)
Jei atkreipsite demesi i vyresniu moteru plaukus pastebesite, kad su metais jie tampa kaip pukeliai, praranda "svori", zvilgesi.tai labai akivaizdu.
Plaukus plauti reikia moketi. sampunai yra sarminiai produktai, kurie tikrai plauka eda, tai priklauso nuo jo kokybes.Kuo sampunas daugiau putoja ant nesvariu plauku tuo jis sarmingesnis.Vanduo reikia naudoti plovimui kuo vesesnis.
Po plovimo BUTINA plauku SKALAUTOJAS, tai kaip veidui kremas,jis neutralizuoja sampuno sarma, ir pamaitina , padrekina plauka.Sampunas + skalautojas(kondencionierius).Plaukus plauni tada kada jie tau nepatinka.
As naudoju "Protique" ir "Satinique" seriju produktus nes jie yra kokybiski, mazai sarmingi.Labai ispudinga "Satinique" drekinanti gydomoji kauke.

Ziurejau atrodo "Satinique" sampuno sudeti, tai ten yra Aqua Ammonium Sulfate, kuris daznai dedamas ir i duso zele ar sampunus, kad kuo daugiau putotu.
Atsakyti
Reiks ir man pas kirpeja sampuna isigyt. vienakart pirkau vaistinej tikrai brangu (apie 35lt), galvojau atgaivinsiu plaukus, bet jie taip idomiai sukrito g.gif , kad grizau prie "reklaminiu" priemoniu - garnier Long&strong. nzn kiek jis is tiesu naudingas, bet is esmes patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
Koki jus naudojate, ar esate patenkintos?Paskutiniu naudojau Fructis sampuna ir balzama, bet panaudojus balzama apskritai jokio efekto nesimato, plaukai sausi, veliasi. Sakau reiktu pabandyti is geresniu sampunu, bet net nezinau ka bandyti rinktis. blink.gif
Atsakyti
Siaip balzama reiktu pirkt atskirai wink_3.gif .Mano plaukai veliasi irgi ,tai mano kirpeja pasiule nusipirkt ampule Milk-shake ,po plovimo itrint plaukus ,o paskui gerai iskalaut.Tikrai plaukai tampa svelnus ir blizga,atseit reikia 10 plovimu panaudot ,bet tos ampules parsiduoda tik kirpykloj.Bet efektas tikrai yra thumbup.gif
Atsakyti
Man Loreal sampunas raudonam buteliuke patinka dazytiems plaukams,anksciau naudojau ir tos paties rusies balzama,bet dabar perku avon balzama,purumo suteikianti riebiems ir ploniems plaukams smile.gif pakolkas esu patenkinta smile.gif
Atsakyti